Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δουλεύει και με το modern ui? (όχι το metro ui που υπήρχε στα preview)

Τίποτα κολλήματα, προβλήματα?

 

Ναι το εχω κανει στα δικα μου (8 χ64 pro final)

Δεν εχω διαπιστωσει καποιο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως μπορώ να πω πως έχω φτάσει εύκολα στο ~80% εξοικιωσης με το metro ui. Το alt tab και το alt f4 πανε σύννεφο. Σε λίγους μήνες θα γίνονται τα πάντα ασυνείδητα for once more!

 

Sent from my Galaxy Nexus via Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το key που μου έστειλε η MS . Μπορώ να το χρησιμοποιήσω για να κάνω εγκατάσταση από DVD με έκδοση των 64bit , γιατί όταν συμπλήρωσα την αίτηση το έκανα από 32bit υπολογιστή ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον την πατησες οπως εγω

Ειχα βαλει δοκιμαστικα τα Win8 N και μου κατεβασε με την προσφορα τα win8 pro

To key ομως που δοκιμασα να βαλω στα Win8 N λεει οτι δεν κανει γιαυτη την εκδοση και ουτε upgrade γινεται οποτε πρεπει να τα ξαναβαλω ολα απο την αρχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς γιατί με δεξί κλικ σε οποιοδήποτε αρχείο στο shell menu μου βγάζει ιδιότητες (3);;;;

http://prntscr.com/j0dek

 

Και κάτι που προέκυψε προσπαθώντας να ανεβάσω φωτογραφία:

Οι επιλογές του dropbox (π.χ. copy public link) δε φαίνονται με δεξί κλίκ....

edit Μάλλον ήταν down το dropbox, τώρα λειτουργεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο paypal δειχνει οτι εχει πληρωθει σημερα η μια απο τις 2 αδειες που αγορασα και η αλλη ειναι ακομα pending....το θεμα ειναι οτι στην winbank τα χρηματα για τις 2 αδειες ειναι κρατημενα και σημερα πληρωθηκε κανονικα η μια αδεια οχι με αντιλογισμο των κρατημενων χρηματων αλλα με νεα χρεωση!τωρα καποιος απο τους 2 (paypal ή winbank) καποια μαμακι@ εχει κανει μου φαινεται!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κοιταχτε λιγο τι σας εχουν χρεωσει με την προσφορα στα 14,99€ και το γνωστο τρικ γιατι σημερα με χρεωσαν αλλα 14,99€ εξτρα!!

Νομίζω είναι λίγο δύσκολο να πάρουν λεφτά χωρίς την έγκριση σου.

Εdit: Mόλις τσέκαρα το λογαριασμό μου στο paypal. Απλά ενώ η αγορά έγινε στις 27 και 29 Οκτωβρίου, η πληρωμή έγινε στις 2 και 5. Δεν χρέωσαν κάτι έξτρα, απλά δεν χρεώθηκαν στις ημερομηνίες αγοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...