Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλημέρα.

Θα σας πω και την δική μου εμπειρία μήπως και βοηθήσω.Προχτές αγόρασα το κλειδί για τα windows 8 pro έχοντας 7άρια του θείου 32 bit. Προσπάθησα να κάνω αναβάθμιση απευθείας, τίποτα. Προσπάθησα από dvd αφού έκαψα το iso,τίποτα. Δύο μέρες παιδευόμουν.Χτες πήρα την τελική απόφαση.Είχα ένα dvd με 8άρια pro του θείου που κατέβασα προσφάτως. Το dvd περιείχε και τις δύο εκδόσεις 32 και 64 bit. Επέλεξα τα 64 και τα εγκατέστησα καθαρή εγκατάσταση χωρίς σύνδεση στο internet.Αφού έγινε η εγκατάσταση μπήκα στο internet πήγα στο σύστημα στην ενεργοποίηση και τα ενεργοποίησα σε ένα λεπτό. Να σας πω επίσης ότι κατόπιν ζήτησα κλειδί και για τον media center και μου ήρθε μέσα σε 3 ώρες. Οπότε τώρα έχω γνήσια 8άρια με 30 ευρώ. Αυτά, ελπίζω να βοήθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σχεδόν τελειώσατε. Για να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας, εισαγάγετε τον αριθμό - κλειδί προϊόντος των Windows 7 που σας παραδόθηκε με το νέο σας υπολογιστή στα παρακάτω πεδία.

 

Εάν δεν έχετε τώρα διαθέσιμο τον αριθμό - κλειδί προϊόντος, κάντε κλικ στο κουμπί «Ολοκλήρωση αργότερα» και θα σας αποσταλεί σύντομα ένα email το οποίο περιέχει το Αναγν. αναφοράς σας και τον τρόπο να εντοπίσετε τον αριθμό - κλειδί προϊόντος των Windows 7. Όταν εντοπίσετε τον αριθμό - κλειδί του προϊόντος, επιστρέψτε σε αυτήν την τοποθεσία web και κάντε κλικ στη σύνδεση "Η παραγγελία μου" για να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας. Θα χρειαστείτε το Αναγν. αναφοράς σας και τη διεύθυνση email για πρόσβαση στη σελίδα «Η παραγγελία μου».

 

 

Σημειώστε: Μπορούμε να επικυρώσουμε την εγγραφή σας μόνο εφόσον υποβάλλετε έναν αποδεκτό αριθμό - κλειδί προϊόντος για τα Windows 7.

Κολλήσαμε εδώ... any ideas?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κολλήσαμε εδώ... any ideas?!

 

Η σελίδα που έχει το αρχικό post είναι πλέον άχρηστη για όποιον δεν έχει 7άρια, πρόσφατα αγορασμένα. Κατεβάστε και τρέξτε το upgrade Assistant

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η σελίδα που έχει το αρχικό post είναι πλέον άχρηστη για όποιον δεν έχει 7άρια' date=' πρόσφατα αγορασμένα. Κατεβάστε και τρέξτε το upgrade Assistant

 

Θα το δοκιμάσω το βράδυ! Θενξ!

 

Sent from my Galaxy S using Insomnia v2.0.2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανος την MS την χαλανε να μαζεψει 30αρια απο τους χρηστες, ολοι θα παρουν. Προτιμαει να εισπρατει τα 0€ αφου ολοι θα πανε σε αλλες λυσεις. Τι να πω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μυστηρια πραγματα με την αγορα των Win8... διαβασα κατι για δεσμευσεις ποσου και λοιπα... σε μενα συνεβη κατι αλλο! Τα ψωνισα μεσω paypal... ολα κανονικα, ηρθε και ο κωδικος κλπ... πηρα και κωδικο για τα Media Center, μια χαρα ολα (ακομη δεν βρηκα χρονο να τα εγκαταστησω but anyways)

 

Μπαινω σημερα στο site της Κυπρου να δω τα υπολοιπα μου στην Prepaid.... και.... δεν βλεπω χρεωση της Paypal! Μυστηρια πραγματα λεω... ουτε χρεωση, ουτε δεσμευση ποσου!!!! Μα δεν γινεται.... παω Paypal.... Payments Sent.... ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!

 

Με τα πολλα, βρηκα το Payment των 15€ στο History ως Pending....!!!!

 

Καλα... τα λεφτά δεν τα θελουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μυστηρια πραγματα με την αγορα των Win8... διαβασα κατι για δεσμευσεις ποσου και λοιπα... σε μενα συνεβη κατι αλλο! Τα ψωνισα μεσω paypal... ολα κανονικα, ηρθε και ο κωδικος κλπ... πηρα και κωδικο για τα Media Center, μια χαρα ολα (ακομη δεν βρηκα χρονο να τα εγκαταστησω but anyways)

 

Μπαινω σημερα στο site της Κυπρου να δω τα υπολοιπα μου στην Prepaid.... και.... δεν βλεπω χρεωση της Paypal! Μυστηρια πραγματα λεω... ουτε χρεωση, ουτε δεσμευση ποσου!!!! Μα δεν γινεται.... παω Paypal.... Payments Sent.... ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!

 

Με τα πολλα, βρηκα το Payment των 15€ στο History ως Pending....!!!!

 

Καλα... τα λεφτά δεν τα θελουν?

Εμένα μετά από 10 μέρες μου τα πήραν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν έδωσε κάποιος σπασμένα serials, απλά τότε πήδαγες το στάδιο που ζήταει serial, τώρα πλέον δεν το γλυτώνεις, οπότε αναγκαστικά θα πάρεις με 30 euro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...