Προς το περιεχόμενο

Έλεγχος εγγύησης μηχανημάτων HP-IBM LENOVO-DELL-FUJITSU


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω εδω και λιγο καιρο ενα hp victus.

Μου βγζει ενα μνμ για προβλημα στον ανεμιστηρα (αν και φαινεται να λειτουργει κανονικα)

 

Το θεμα μου ειναι οτι εχω αλλαξει ram και ssd , να το παω οπως ειναι στο service? παιζει να μου που τπτ επειδη δεν ειναι τα αρχικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν εισαι στην εγγυηση και εχεις κανει παρεμβασεις στο εσωτερικο, κατι το οποιο ευκολα φιανεται, μονος και οχι σε δικο τους εξουσιοδοτημενο, δεν θα σε καλυψουν. Μαλιστα μπορει να σου βγαλουν το μηχανημα εξ ολοκληρου εκτος ακομα και με τισ αρχικες μνημες και δισκο.

Αν οι αναβαθμισεις εγιναν σε δικο τους μαγαζι, τους καλεις ή και το πας κατευθειαν σε εξουσιοδοτημενο για ελεγχο και επισκευη εντος εγγυησης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 09/03/2024 at 10:14, 29gk said:

Αν εισαι στην εγγυηση και εχεις κανει παρεμβασεις στο εσωτερικο, κατι το οποιο ευκολα φιανεται, μονος και οχι σε δικο τους εξουσιοδοτημενο, δεν θα σε καλυψουν. Μαλιστα μπορει να σου βγαλουν το μηχανημα εξ ολοκληρου εκτος ακομα και με τισ αρχικες μνημες και δισκο.

Αν οι αναβαθμισεις εγιναν σε δικο τους μαγαζι, τους καλεις ή και το πας κατευθειαν σε εξουσιοδοτημενο για ελεγχο και επισκευη εντος εγγυησης.

Μονος το εχω κανει, οι μνμημες και ο δισκος ειναι συμβατα συμφωνα με το site της hp.

Δεν φαινεται καπως παρεμβαση, δεν υπηρχαν αυτοκολητα κτλ, γενικα ανοιγει πολυ ευκολα.

Μπορω να ξαναβαλω τις αρχικες μνημες και δισκο απλα θα ηθελα να το αποφυγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ομως το μη εξουσιοδοτημενο ανοιγμα, στα φορητα, φαινεται πολυ ευκολα. Και αν οντως το δουν, πιθανο κατα 90% πιστευω, πολυ ευκολα θα σου πουν κακη χρηση και αρα απωλεια εγγυησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...