Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, δε σε είχε ήδη ένα χαρτί μέσα στην παραγγελία όπου λέει και διεύθυνση αλλά και να συμπληρώσεις τα πράγματα που θέλεις να αλλάξεις;

 

Εδώ είναι η διεύθυνση: http://www.sportsdirect.com/customerservices/completedorders/returnsandexchanges

Αν πας στη διαδρομή Account>Order History Summary>κλικ στο "returns form" θα σε βγάλει το έγγραφο που πρέπει να συμπληρώσεις.

Kαλησπέρα!Είχε χαρτί μέσα αλλα δέν ξέρω πώς να το συμπληρώσω έχει 3 κουτάκια 1)Quantity Returned 2)Return code k το 3)comments...θέλω επιστροφή χρημάτων...Βλέπω κάτω εχει αυτές της επιλογές

A Exchange needed (please provide size needed)
B Product not required
C Item is faulty
D Product was not ordered

Καλησπερα παιδια.εχω τις εξης ερωτησεις.οποιος γνωριζει ας βοηθησει.1)φορμα παντελονιου everlast ειναι καλη ποιοτητα;τα νουμερα ειναι ιδια μαυτα που φοραει κανεις γενικα;2)μπλουζα everlast φοριεται για καφεδακι η ειναι αθλητικες πολυ;3)απο εσωρουχα ποια μαρκα προτεινετε;

Καλησπερα.Τα νουμερα ειναι περιπου ιδια με nike κ adidas η ποιοτητα ειναι αρκετα καλη για τα χρηματα που δινεις.t-shirts k φουτερ ειναι περισσοτερο αθλητικα αλλα για καφε το φορας για κλαμπ παρε κατι αλλο...εσωρουχα εγω εχω παρει τα lonsdale καλη ποιοτητα κ αντοχης! καλα μου βγηκαν κ τα calvin clein 22 ευρο τα 2 boxer

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα!Είχε χαρτί μέσα αλλα δέν ξέρω πώς να το συμπληρώσω έχει 3 κουτάκια 1)Quantity Returned 2)Return code k το 3)comments...θέλω επιστροφή χρημάτων...Βλέπω κάτω εχει αυτές της επιλογές

A Exchange needed (please provide size needed)
B Product not required
C Item is faulty
D Product was not ordered

 

Συμπληρώνεις την περιγραφή του προϊόντος που επιστρέφεις, στο quanity return βάζεις πόσα τεμάχια επιστρέφεις, στο return code βάζεις το Β (Product not required). Μόλις τα παραλάβουν θα σου πιστώσουν τα χρήματα αυτών που επέστρεψες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

diamonog7 σευχαριστω.βασικα ενδιαφερομαι για μια φορμα everlast.ξεκινανε τα νουμερα απο extra small.εγω κανονικα φοραω small.ισως εχει λιγο μεγαλη φορμα σαν μαρκα η everlast.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

diamonog7 σευχαριστω.βασικα ενδιαφερομαι για μια φορμα everlast.ξεκινανε τα νουμερα απο extra small.εγω κανονικα φοραω small.ισως εχει λιγο μεγαλη φορμα σαν μαρκα η everlast.

Εγω με υψος 1.80 κ 92 κιλα φοραω Μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18 σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα της dhl, θα έρθει η παραγγελία μου.... Τώρα με τα μπλόκα, έχει παρατηρηθεί κάποια καθυστέρηση στις παραδόσεις ? 

Εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης είχα Τετάρτη 17/2 αλλά παρέλαβα σήμερα 16/2 νωρίς το μεσημέρι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης είχα Τετάρτη 17/2 αλλά παρέλαβα σήμερα 16/2 νωρίς το μεσημέρι :)

Αυτό ισχύει για το express shipping η και το κανονικό; ( εκτιμωμεμενη ημέρ. Παράδοσης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Που βρίσκεις την εκτιμώμενη ημερομηνία; Στο site της DHL? ή κάπου άλλου (: noob

 

 

edit:

 

Αυτό βλέπω από DHL, μάλλον θα κώλυσε σε κανένα μπλόκο 

Tuesday, February 16, 2016  Location Time Pieces 6 Departed Facility in BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 13:09

1 Pieces

5 Processed at BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 13:09

1 Pieces

 

 

edit2:

 

Δυστυχώς, δεν το έχει σε εμένα για κάποιο λόγο. Ευχαριστώ πολύ 

Επεξ/σία από dendenden
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βρίσκεις την εκτιμώμενη ημερομηνία; Στο site της DHL? ή κάπου άλλου (: noob

Οταν η παραγγελια ειναι ετοιμη να αποσταλει,
λαμβανω mail με συνδεσμο tracking number που οδηγει στην ιστοσελιδα dhl.co.uk
Εκει γραφει εκτιμωμενη ημερομηνια παραδοσης.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ισχύει για το express shipping η και το κανονικό; ( εκτιμωμεμενη ημέρ. Παράδοσης)

Με κανονική αποστολή μου ήρθαν,όχι με express!

 

Που βρίσκεις την εκτιμώμενη ημερομηνία; Στο site της DHL? ή κάπου άλλου (: noob

Ναι,στo link από τη σελίδα της dhl που θα σου στείλουν όταν φύγει η παραγγελία σου.Πάνω δεξιά με κόκκινα γράμματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα ειναι ενα site το woomie.gr που μαλλον τα προιοντα του ειναι απο το sportsdirect.προσφερει αντικαταβολη και στανταρ εξοδα αποστολης 3.99.εγωδεν ειχα παραγγειλει απο το sportdirect λογω του οτι θελω με αντικαταβολη.ψαχνωντας λιγο ειδα οτι στο woomie.gr εχει τα ιδια ακριβως προιοντα

'Οντως. Έχει πολλά ίδια προϊόντα με παρόμοιες τιμές. Έχει αγοράσει κανείς όμως; Είναι αξιόπιστο;;; Το ότι έχει λίνκ για site Βουλγαρίας & Ρουμανίας, με φοβίζει λίγο για μαϊμουδιές. Το πιθανότερο βέβαια είναι ότι μόλις παραγγείλεις, τα φέρνουν από SD γι'αυτό κ η καθυστέρηση στα μεταφορικά. Κάτι σαν μεσάζον δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο το sportsdirect δεν εχω παραγγειλει ποτε!απο το woomie εκανα γιατι προσφερει αντικαταβολη.13 Ιανουαρίου εγινε η παραγγελια και 29 παρελαβα.τα προιοντα μια χαρα με ταμπελακια πανω σε τιμες αγγλικης λιρας και εκπτωσεις αναγραμμενες.φανταζομαι το ιδιο θα παρατηρουν κ οσοι ψωνιζουν απο το sportsdirect.το δεμα ηρθε απο βουλγαρια και απο την ιδια χωρα ηταν και η αποδειξη.μεταφορικα πληρωσα 3.99.να ρωτησω το sportsdirect προσφερει αντικαταβολη;ποσο ειναι τα μεταφορικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...