Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το 12-46 λέει το κουτί.

αλλά δεν ισχύει αρκετές φορές.

το σύνηθες είναι 12UK-13US-47EU

 

πχ εγώ έχω το http://www.sportsdirect.com/karrimor-tempo-2-mens-running-shoes-211758?colcode=21175837σε 13 και μου είναι σχετικά ευρύχωρο μπροστά (δεν ξέρω το 12 πως θα μου έπεφτε)

και έχω και το tempo2 trail http://www.sportsdirect.com/karrimor-tempo-dual-mens-trail-running-shoes--213002?colcode=21300203σε 13 που μου είναι ακριβώς.

αντίστροφα έχω μπότα karrimor σε 12 και μου πέφτει και αυτή ακριβώς.

 

στις μπότες έχω την εντύπωση οτι χρησιμοποιούν πιο "ευρύχωρο" καλούπι και θα πρότεινα να αγοράζετε με βάση του τι φοράτε τώρα σε αντίστοιχο αγγλικό.

στα running μάλλον πάτε στο κανόνα "+1". 

 

 

ΥΓ

αν κάποιος ψάχνει για μπότες πεζοπορίας/hiking έχει βγάλει τις τελευταίες ημέρες κάποια σπασμένα νούμερα σε πολύ καλές επώνυμες μπότες. salomon, asolo, berghaus, keen,brasher,meindl κλπ

αν σταθείτε τυχεροί μπορείτε να ψωνίσετε σε εξαιρετικές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.sportsdirect.com/karrimor-ksb-explore-d30-mens-walking-boots-182447?colcode=18244726

Πηρα για φίλο που φωράει 43 αυτό σε 9,5 και του έπεσε ωραία. Πήραμε το 0,5 για να μη ρισκάρουμε

Επειδή είπε ο φίλος για μπότες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ίδιο κι εγω χτες για 3 άτομα .... 1 ευρο

40 πράγματα... Σε λίγο θα κάνουμε club για ανταλαγές για αυτά που δε μας κάνουν με τιμές καταλόγου

 

Εχω τσακίσει τα μπλουζάκια character και no fear.... με φατσες κλπ... Τα αγόραζα για παιδάκια και τώρα πλακώσανε και οι μαντράχαλοι και τα θέλουν.... !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ίδιο κι εγω χτες για 3 άτομα .... 1 ευρο

40 πράγματα... Σε λίγο θα κάνουμε club για ανταλαγές για αυτά που δε μας κάνουν με τιμές καταλόγου

 

Εχω τσακίσει τα μπλουζάκια character και no fear.... με φατσες κλπ... Τα αγόραζα για παιδάκια και τώρα πλακώσανε και οι μαντράχαλοι και τα θέλουν.... !!

Εχω παρει ηδη breaking bad, game of thrones, sons of anarchy τα σπανε χααχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

thanks. Θα τσιμπήσω στην επομένη 2-3 από TV Series. Με τα νούμερα τι παίζει σε αυτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα νούμερα είναι κανονικά tshirt. Οτι αγοράζεις γενικά

 

ότι νούμερα αγοράζω Ελλάδα ή ότι αγοράζω SD;

 

γιατι Ελλάδα φοράω M, στο SD σχεδόν σε όλες τις μαρκες t-shirt & polo παίρνω S (εκτός απο FireTrap)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...