Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30?? :o

 

γιατι; μαγαζι εχεις;

 

αναγκαστικά σπας παραγγελιες αν και θεωρω οτι μαλλον αυτό ειναι το στοκ τους...

χαχα,όχι για ομάδα τα θέλουμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα θεωρεις πολλα;;;

 

εντελως αντικειμενικα ειναι πιο πολλα σε σχέση με πριν 4-5 μήνες... ωστόσο και παλι θεωρω οτι αξίζει εφόσον παραγγείλει κανεις αρκετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μεταφορικα ειναι απολυτως φυσιολογικα.

Το γεγονος οτι κατα διαστηματα κανει ''προσφορες'' και βαζει δωρεαν μεταφορικα δεν ειναι λογος να ''γκρινιαζει'' καποιος και να κατηγορει το καταστημα για μεταφορικα απολυτως λογικα, μη σου πω και φθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπερβολικα δεν ειναι αν σκεφτείς οτι απο ελλαδα αγοράζεις και υπάρχουν μαγαζιά (πολλα) που σου χρεώνουν 5-6€ αποστολή...

 

με στραβωσε παντως πολυ αυτη η αυξηση και δεν ξαναπαρηγγειλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις το λαθος και το βλεπεις σαν αυξηση, πραγμα που δεν ειναι.

 

Το φυσιολογικο και το λογικο ειναι τα μεταφορικα να ειναι σε αυτο το επιπεδο. Αυτος ειναι ο κανονας.

 

Απο εκει και περα το sportdirect κατα διαστηματα βαζει τα μεταφορικα δωρεαν για καποια περιοδο. Δες το κατι σαν προσφορα προς τους πελατες.

Δεν ειναι λογικο και σωστο να απαιτεις να εχει αυτην την ''προσφορα'' των δωρεαν μεταφορικων για παντα και να σου κακοφαινεται που ανεβασε παλι τα μεταφορικα στο φυσιολογικο επιπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με χάλασε πιο πολύ που έκοψαν το αεροπλάνο και τα ειχα σε 3 μερες στην πορτα μου και μαλιστα τα μεταφορικα για τις 3 πρωτες φορες ηταν με το αεροπλανο ήταν 7€ 10€ 10€ μετα εκοψαν το αεροπλανο και σε μια φαση τα εκαναν 15€ ενω μια φορα που βαλαμε πολυ πραμα τα μεταφορικα έφτασαν τα 29€

 

 

 

 

Παρολα αυτα οι τιμές ειναι φοβερες και αν μαζευτειτε δυο-τρια-τεσσερα ατομα τα μεταφορικα ουσιαστικα εκμηδενιζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς από πέρυσι, με τα μεταφορικά τι γίνεται; Θα τα κατεβάσουν κάποια στιγμή;

Πόσο πιό κάτω? Ήθελα να παραγγείλω κάτι μπότες από Ελληνικό κατάστημα και θέλανε 8€ για εντός Αττικής!!!

 

Και στην τελευταία παραγγελία, μου ήρθανε 2 κούτες με 8,99€ από Αγγλία. 

 

Μην τρελαθούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκθειάζετε το γεγονός ότι μπορείς να πάρεις ένα σκασμό πράγματα και να πληρώσετε μόνο 8,99 και δεν αντιλέγω.

Όταν θέλεις όμως, τακτικά, να αγοράζεις 2-3 πράγματα, αξίας 30->50 ευρώ, τότε όπως και να το κάνουμε τα 9 ευρώ πλέον, πέφτουν κάπως πολλά. (Και με το ρυθμό που εξαντλούνται τα προϊόντα, δεν μπορείς να περιμένεις, να συγκεντρώσεις μεγαλύτερη παραγγελία).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που λεει ο liakjim.

 

Επιπλεον οι online παραγγελιες εχουν και καποιους περιορισμους.

Δεν μπορεις να εχεις την απαιτηση επειδη η παραγγελια σου ειναι μικρη να στην στειλει ο αλλος τζαμπα και μαλιστα στην πορτα σου με courier! Να παραγγειλω εγω κατι που αξιζει 5-10 ευρω να μου το στειλουν απο την Αγγλια τζαμπε να μπουν και μεσα.

 

Αυτα που λεγονται για τα μεταφορικα ειδικα για το συγκεκριμενο site μου θυμιζoυν την παροιμια σου χαριζουν γαιδαρο και τον κοιτας στα δοντια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είστε λαθος... γιατι προσωπικά καθε φορά εριχνα παραγγελία μεταξύ 150-250€... Δεν ηταν καθόλου παραλογο να εχω μεταφορικά με 1€!

Απο μονος μου ειπα οτι δεν ειναι πολλα αλλα δεν επρεπε να εχουν αλλαξει την πολιτική τους, τουλάχιστον για τις μεγαλες παραγγελίες.

Εκτος αυτού ερχονται εξευτελιστικά αργα (7-10 μερες παντα) οποτε δε θεωρω οτι ειναι και καμια ευκαιρία να θες 2 εβδομάδες μεχρι να σου ερθει ενα ζευγάρι παπουτσια που αν ειναι λάθος το νουμερο ή οτιδήποτε θα φας αλλο ενα μηνα μεχρι να τα φορεσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FYI όποιος τα θέλει πιο γρήγορα έχει μπει επιλογή και για express με μεγαλύτερο αντίτιμο 

το λέω γιατί είναι σχετικά πρόσφατο και  σε περίπτωση που δεν το παρατήρησε κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...