Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παδια...εκανα Σαβατο βραδυ μια παραγγελια...γυρω στα 120ευρω με μεταφορικα...πρωτη φορα πηρα απο sd!!!Δεν ξερω αν προλαβα την προσφορα απλα μ εστειλαν αυτο στο mail...
Thank you for shopping on Sports Direct Greece. Our initial checks show that your most recent purchase has qualified for the voucher offer.
Courier Delivery
Vouchers will be issued automatically on 31 May 2016 or upon despatch of your order, whichever is the latter, vouchers will relate to the net value of that order, excluding postage fees.
Click and Collect
Click and Collect customers will only receive their voucher(s) on 31 May 2016 or once their order is in store, whichever is the latter.
Please note the following terms and conditions
Once the order has been despatched we will complete our remaining checks to ensure that your order meets the voucher requirements. The requirements are as follows:
Total spend excluding Postage is £50 (GBP) (or multiples of)
£10 (GBP) voucher for every £50 (GBP) spend.
Voucher will be valid until 31 May 2018.
In the event of refunded goods, we reserve the right to cancel vouchers or charge for used vouchers.
The voucher cannot be used in conjunction with any other offer.
Cancelled / exchanged / pre-order items will NOT be included in the total spend.
Giftcard products will NOT be included in the total spend.
If a discount code was applied to the order, no voucher will be issued.
Total spend does not include delivery charge.
Thanks

συγνωμη για το κατεβατο,μολις μ ερθουν τα πραγματα θα σας πω κ εντυπωσεις απο νουμερα κ ποιοτητα
τελικα την προσφορα την πηρα?

Επεξ/σία από takaros79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθισμένο

θα μείνει pending για καιρό και μετά θα διαγραφεί

Έχω προσπαθήσει 3 φορές να ολοκληρώσω την πληρωμή...Μήπως να επικοινωνήσω μαζί τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παδια...εκανα Σαβατο βραδυ μια παραγγελια...γυρω στα 120ευρω με μεταφορικα...πρωτη φορα πηρα απο sd!!!Δεν ξερω αν προλαβα την προσφορα απλα μ εστειλαν αυτο στο mail...

Thank you for shopping on Sports Direct Greece. Our initial checks show that your most recent purchase has qualified for the voucher offer.

Courier Delivery

Vouchers will be issued automatically on 31 May 2016 or upon despatch of your order, whichever is the latter, vouchers will relate to the net value of that order, excluding postage fees.

Click and Collect

Click and Collect customers will only receive their voucher(s) on 31 May 2016 or once their order is in store, whichever is the latter.

Please note the following terms and conditions

Once the order has been despatched we will complete our remaining checks to ensure that your order meets the voucher requirements. The requirements are as follows:

Total spend excluding Postage is £50 (GBP) (or multiples of)

£10 (GBP) voucher for every £50 (GBP) spend.

Voucher will be valid until 31 May 2018.

In the event of refunded goods, we reserve the right to cancel vouchers or charge for used vouchers.

The voucher cannot be used in conjunction with any other offer.

Cancelled / exchanged / pre-order items will NOT be included in the total spend.

Giftcard products will NOT be included in the total spend.

If a discount code was applied to the order, no voucher will be issued.

Total spend does not include delivery charge.

Thanks

 

συγνωμη για το κατεβατο,μολις μ ερθουν τα πραγματα θα σας πω κ εντυπωσεις απο νουμερα κ ποιοτητα

τελικα την προσφορα την πηρα?

 

ναι την πήρες την προσφορά, λογικά θα πάρεις ένα κουπόνι τον 12€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει αγορασει κανεις μπλουζακια καλοκαιρινα τυπου πολο piere gardin k lonsdale;;;εκανα την παραγγελια κ περιμενω να δω τα μεγεθη...1.85 100κιλα με λιγη κοιλιτσα...δηλαδη ντρουλης...τα πηρα σε xl λετε να φαω φολα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω απο 1 και απ της 2 μαρκες, γενικα φοραω medium σε ολα τα μπλουζακια, το pierre cardin μου ηταν κομπλε ενω το Lonsdale το πηρα σε small αφου το medium απο την πρωτη φορα ηταν σαν large...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ οποτε περιμενω Σαβατο βραδυ εγινε η παραγγελια..παρασκευη μ ειπαν οτι θα ερθουν

εχω απο 1 και απ της 2 μαρκες, γενικα φοραω medium σε ολα τα μπλουζακια, το pierre cardin μου ηταν κομπλε ενω το Lonsdale το πηρα σε small αφου το medium απο την πρωτη φορα ηταν σαν large...

ευχαριστω πολυ οποτε περιμενω Σαβατο βραδυ εγινε η παραγγελια..παρασκευη μ ειπαν οτι θα ερθουν...ισως κ πιο γρηγορα απο οτι εχω διαβασει εδω!!βλεπω να κολυμπαω στα lonsdale..το ιδιο ισχυει κ στις φορμες ,lonsdale;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει αγορασει κανεις μπλουζακια καλοκαιρινα τυπου πολο piere gardin k lonsdale;;;εκανα την παραγγελια κ περιμενω να δω τα μεγεθη...1.85 100κιλα με λιγη κοιλιτσα...δηλαδη ντρουλης...τα πηρα σε xl λετε να φαω φολα;

 

normal θα σου ρθουν! Εγω στο 1.80 περίπου το XL θελω να το κοντυνω ελαφρως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά ήθελα να ρωτήσω , αθλ. παπούτσια στο sd ψωνίζετε βάσει arch; Δηλ. αν γράφει high arch και έχετε normal θα το αποφεύγατε οπωσδήποτε ; Εντωμεταξύ, τα high είναι πολύ περισσότερα στα αντρικά( εγώ φερ' ειπείν έχω normal οπότε η ποικιλία ελαχιστοποιείται). Ρωτάω γιατί σε άλλα eshops μπορεί να μην βλέπεις για τι καμάρα προτείνεται κάθε παπούτσι, έχει τύχει να παραγγείλω χωρίς να δώσω βάση στο arc..

Επεξ/σία από Ligens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είναι να πάρεις αθλητικά για τρέξιμο τότε καλύτερα να τα βρεις και να τα δοκιμάσεις πρώτα σε ένα μαγαζί και μετά να τα παραγγέλνεις.

αν τα θες για καφέ πάρε ότι arc θες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σατανικό... :-D  Το θέμα είναι και στο μαγαζί θα ξέρουν τι arch είναι ή θα σου πουν ότι κατεβάσει το κεφάλι τους; Γιατί ίσα ίσα να το φορέσεις 1 λεπτό δεν λέει τπτ, μόνο σαν μέγεθος. Δεν ξέρεις αν θα σε ''χτυπήσει''/ενοχλήσει μετά από ώρα.

Επεξ/σία από Ligens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...