Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πήρα 7-8 πάντως για φίλους

 

No complaints

Επίσης επι την ευκαιρία θέλω να σημειώσω 3 έτη αγοράζω για μένα μια τους φίλους μου no fear προϊόντα

Πάρα πολύ καλές στάμπες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ίδια εγγραφή είναι, απλά με γύρισε κατευθείαν ευρω και τα μεταφορικά ειναι 10 ευρω. ίσως πεσανε τα μεταφορικά γενικότερα αυτό το μήνα

 

Δε πιστεύω να μας αλλάξανε το ΦΠΑ? Εκανα ένα check ίδιες τιμές μου βγάζει στα παιδικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχτές παραλάβαμε 1 ανδρικό και 1 γυναικείο Lee Cooper κι είναι πολύ ποιοτικά και το νούμερο σωστό. Η κουνιάδα μου σχολίασε θετικά  το μπλουζάκι του άντρα μου και δεν πίστευε ότι το πήραμε τόσο φτηνά.

εστειλα και γω μια παραγγελια 4-5 πηρα...ελπιζω να πετυχα νουμερο και χρωμα οπως φαινεται στις φωτογραφιες!οι τιμες ηταν μεγαλος πειρασμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο το ελληνικό σαιτ πήρα ένα σετ κολώνια-αποσμητικό-αφροντούς+δώρο νεσεσερ με ~16.5. Τα μεταφορικά ήταν ~10. Απο ποιο σαιτ παρακολουθώ το δέμα με tracking code?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο το ελληνικό σαιτ πήρα ένα σετ κολώνια-αποσμητικό-αφροντούς+δώρο νεσεσερ με ~16.5. Τα μεταφορικά ήταν ~10. Απο ποιο σαιτ παρακολουθώ το δέμα με tracking code?

μολις το παραλαβει ο κουριερ θα σου εμφανισει επιλογη track your order και θα το βλεπεις απ κει..θα σε μεταφερει αυτοματα στο σαιτ της dhl

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ίδια εγγραφή είναι, απλά με γύρισε κατευθείαν ευρω και τα μεταφορικά ειναι 10 ευρω. ίσως πεσανε τα μεταφορικά γενικότερα αυτό το μήνα

 

Δε πιστεύω να μας αλλάξανε το ΦΠΑ? Εκανα ένα check ίδιες τιμές μου βγάζει στα παιδικά 

 

Κι εγώ με μια γρήγορη σύγκριση, ίδιες τιμές βρίσκω σε όλα. Τα μεταφορικά όμως για κάποια συγκεκριμένα πράγματα που είχα στο καλάθι, είναι 19.99 , όσα και στο προηγούμενο site..

εστειλα και γω μια παραγγελια 4-5 πηρα...ελπιζω να πετυχα νουμερο και χρωμα οπως φαινεται στις φωτογραφιες!οι τιμες ηταν μεγαλος πειρασμος

 

Πιστεύω ότι θα μείνεις ευχαριστημένος! Εμείς θα παραγγείλουμε κι άλλα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο το ελληνικό σαιτ πήρα ένα σετ κολώνια-αποσμητικό-αφροντούς+δώρο νεσεσερ με ~16.5. Τα μεταφορικά ήταν ~10. Απο ποιο σαιτ παρακολουθώ το δέμα με tracking code?

μα δεν στελνανε κολωνιες Ελλαδα.να ειναι αυτη μια αλλαγη στο gr.sportsdirect;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δε τα έστειλε ακόμη. Απλά τα έβαλε στο καλάθι

Θα του τα ακυρώσουν λογικά γιατί μπορεί να σπάσουν και να χαλάσουν όλα τα ρουχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δε τα έστειλε ακόμη. Απλά τα έβαλε στο καλάθι

Θα του τα ακυρώσουν λογικά γιατί μπορεί να σπάσουν και να χαλάσουν όλα τα ρουχα

Όντως είναι σε κατάσταση pending ακόμη και έχει 3 μέρες που έκανα τη παραγγελία(Σάββατο με revolut), αλλά δεν έχω παρει τίποτα ρούχα.Αν μιλάς για ρούχα που θα έρθουν μαζί με τη δική μου αγορά, ε 10 ευρώ μεταφορικά περίμενω να είναι τουλάχιστον καλή η συσκευασία.

Πρώτη φορά παραγγέλνω απο αυτούς, για νεσεσέρ έψαχνα και βρήκα τη προσφορά, θυμόμουν ότι είναι έμπιστο σαιτ μιας και είχα δει το τόπικ αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις βάλει κάτι άλλο στην παραγελία

 

Εγω έβαλα 300 ευρω και ένα adidas αρωμα. 

που έστειλε τα υπόλοιπα και πλήρωσα 294 ευρω τελικά

Απλά αν έχει ένα ζευγάρι παπούτσια και κάτι άλλο μήπως σου στείλουν το κάτι άλλο μόνο?

 

από περιέργεια μας δίνεις το λινκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως είναι σε κατάσταση pending ακόμη και έχει 3 μέρες που έκανα τη παραγγελία(Σάββατο με revolut), αλλά δεν έχω παρει τίποτα ρούχα.Αν μιλάς για ρούχα που θα έρθουν μαζί με τη δική μου αγορά, ε 10 ευρώ μεταφορικά περίμενω να είναι τουλάχιστον καλή η συσκευασία.

Πρώτη φορά παραγγέλνω απο αυτούς, για νεσεσέρ έψαχνα και βρήκα τη προσφορά, θυμόμουν ότι είναι έμπιστο σαιτ μιας και είχα δει το τόπικ αυτό.

χαχαχαχα...συγγνωμη για το γελιο αλλα θα γελας και συ οταν δεις σε τι "καλη" συσκευασια θα σου ρθουν!!τυλιγμενα μ ενα ναιλον  στην καλυτερη αλλιως πεταμενα μεσα σε μια μπλε σακουλα....αν εισαι τυχερος ισως σου τα στειλουν μαζι με την κρεμαστρα οποτε το λες και κερδος!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/5 έκανα μια παραγγελία για λογαριασμό φίλου και την πλήρωσα μέσω paypal με κάρτα leupay. 3 μέρες μετά μου έκαναν και μια μικρή χρέωση κάποιων λεπτών. Επισυνάπτω φωτογραφίες και από τις δύο χρεώσεις. Υπάρχει λόγος για την δεύτερη χρέωση ή να τους στείλω μέιλ παραπόνων για το γαμώτο;

 

post-198333-0-37680100-1463481430_thumb.png

 

post-198333-0-79561500-1463481430_thumb.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...