Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι δεν έχω βάλει κάτι άλλο στη παραγγελία, υπέθεσα οτι λέγατε οτι τα στέλνουν μαζικά Ελλάδα με άλλες παραγγελίες. Όπως είπα είναι η πρώτη φορα που ψωνίζω απο το κατάστημα και δεν ήξερα οτι δε πουλάνε αρώματα-αποσμητικά-σαμπουαν Ελλάδα. Τουλάχιστον αν δε τα στείλουν περιμένω να μου επιστρέψουν τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου πλήρωσες με λίρες και η ισοτιμία κλείνει αργότερα

 

αυτό νομίζω ότι ειναι


Οχι δεν έχω βάλει κάτι άλλο στη παραγγελία, υπέθεσα οτι λέγατε οτι τα στέλνουν μαζικά Ελλάδα με άλλες παραγγελίες. Όπως είπα είναι η πρώτη φορα που ψωνίζω απο το κατάστημα και δε ήξερα οτι δε πουλάνε αρώματα-αποσμητικά-σαμπουαν Ελλάδα. Τουλάχιστον αν δε τα στείλουν περιμένω να μου επιστρέψουν τα λεφτά.

 

ναι θα στα επιστρέψουν

 

μας δίνεις το λινκ από περιέργεια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου πλήρωσες με λίρες και η ισοτιμία κλείνει αργότερα

 

αυτό νομίζω ότι ειναι

 

ναι θα στα επιστρέψουν

 

μας δίνεις το λινκ από περιέργεια? 

 

Παρόλο που διάλεξα στο paypal την μετατροπή να την κάνει η κάρτα μου έκανε του κεφαλιού του και έστειλε την χρέωση κατευθείαν σε €. Παίζει να είναι κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://gr.sportsdirect.com/adidas-toiletry-gift-set-754199?colcode=75419990

 

εγω αυτό και δε το στείλανε 

Παρόλο που διάλεξα στο paypal την μετατροπή να την κάνει η κάρτα μου έκανε του κεφαλιού του και έστειλε την χρέωση κατευθείαν σε €. Παίζει να είναι κάτι άλλο;

μα και η κάρτα σου να την κάνει η ισοτιμία κλείνει μετά από ημέρες

 

εμένα μου το κάνει στο ebay αυτό πριν από τα capital controls

 

Θέλω να πώ ότι δεν είναι πάντα δεδομένα ποια είναι η ισοτιμία. Βαζουν τη μέση τιμή και όταν κάνει clearance η τράπεζα διορθώνουν τη χρέωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το σορτς για Μπάσκετ, βόλτα σχολείο

Και τη βερμούδα για καθε μέρα

Η βερμούδα ενα τικ πιο στενή

 

Σε ευχαριστώ! Το σορτσάκι γράφει 65% Polyester, 35% Cotton . Φαντάζομαι ότι δεν είναι εντελώς νάυλον , έτσι? Γιατί ο σύζυγος προτιμά τα βαμβακερά,ειδικά το καλοκαίρι. Στο νούμερο που φοράει γενικά να το πάρει? Και τέλος, τί μήκος περίπου έχει σε σχέση με το γόνατο?

 

Για τον κήπο,το ψάρεμα κ.λ.π το θέλει - η τιμή του είναι δελεαστική και την εταιρεία αυτή την έχουμε δοκιμάσει σε μπλουζάκια κι είμαστε ευχαριστημένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι όπως και οι φόρμες (αν έχεις πάρει με την ρίγα) 

το ίδιο υλικό

Αν δε γράφει fleece σε αυτή τη μάρκα είναι λεπτό και κάνει για Ελλάδα

Είναι πιο κοντό από Lonsdale

 

 http://gr.sportsdirect.com/lonsdale-box-lightweight-shorts-mens-632244?colcode=63224422

 

αλλά όχι shorts. Ναι να πάρει το νούμερο του. 

 

Αυτό που σου έβαλα είναι πιο μαρκύ και πιο βαμβάκι. (το έχω πάρει κι αυτό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα ξέρει κάποιος γιατί δεν δουλεύει ο κωδικός RUN10? ενώ δείχνει ότι είναι σε ισχύει δεν τον δεχετε.ως χθες το απόγευμα τον έπαιρνε κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εχω κανει αρκετες παραγγελιες απο το site αλλα δεν μου εχει ξανατυχει να κανει σταση στην Βουλγαρια... Καινουργιο ειναι αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλησπέρα παιδιά.

Θέλω να παραγγείλω 1 μπλούζα ποδηλατική και επειδή δεν συμφέρει να κάνω παραγγελία ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος από Βόλο που να έχει σκοπό να παραγγείλει να την βάλουμε μέσα. Θα του πληρώσω την διαφορά στα μεταφορικά και εννοείται την μπλούζα.

Αν υπάρχει κάποιος pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...