Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά ρε θα τρελαθουμε τελειως; Αν είχε αλλάξει κάτι θα με αποζημιώνατε όλοι εσείς που παρεξηγηθηκατε επειδή ξαναρώτησα;

 

Προφανώς και θα μπορούσα να πάρω τηλ και στο τελωνείο ή να πάω να τους ρωτήσω κι από κοντά ή και να κάνω ένα ταξίδι στην Αγγλία να τα πάρω μόνος μου για να μην ρωτήσω. Τα forums όμως γιατί τα έχουμε;

Εν τω μεταξύ ο άλλος μου μιλάει για παιδεία και πέρα απ το ότι δεν ξέρει ελληνικά κάνει ολόκληρη φασαρία επειδή ξαναρώτησα κάτι που δεν ήμουν σίγουρος αν ίσχυε η τελευταία απάντηση.

Όποιος έχει προβλήμα μπορεί κάλλιστα να μην απαντήσει.

@funbreaker

 

Ρε φίλε. Τα διάβασα αλλά ήθελα να σιγουρευτώ πως δεν άλλαξε κάτι στο μεσοδιάστημα.

 

 

_+------------------

 

Τι να αλλαξει στο μεσοδιαστημα φιλτατε; Ειπαμε το UK εκτος ΕΕ τον Μαρτιο του 2019.

 

Με τη δικια σου λογικη να ρωτησω και εγω ειναι ακομα η Αθηνα πρωτευουσα ; Θυμαμαι παλια ηταν το Ναυπλιο :)

Δεν διάβασα ότι είπατε ότι θα αλλάξει τον Μάρτιο φιλτατε αλλά και να το διάβασα δεν θεωρώ απίθανο να άλλαζε κάτι νωρίτερα ή αργότερα.

Ως προς την πρωτεύουσα,

αν θεωρείς πιθανό να έχει αλλάξει και

αν σε ενδιαφερει αρκετα όπως εμένα επειδή ρισκαρα λεφτά,

τράβα στο κατάλληλο νήμα και ρώτα.

 

Αναρωτιέμαι όμως αν όντως θεωρείς πως η αλλαγή πρωτεύουσας της Ελλάδος χωρίς να το έχεις ακούσει, έχει την ίδια πιθανότητα να συμβεί με το να μην έχεις ακούσει την αναθεώρηση των εμπορικών συμφωνιών μεταξύ ΕΕ και UK.

 

Αναρωτιέμαι επίσης αν θεωρείς πως είμαι υποχρεωμένος να παρακολουθώ ανελλιπώς τις ευρωπαϊκές πολιτικές και εμπορικές εξελίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω δεν ξερουμε τι θα γινει στην Ε.Ε τον ιανουαριο που μας ερχεται με την "πολιτικη" που υπαρχει και εσεις πιστευετε οτι τον μαρτιο του 19 :'( ξερετε τι θα γινει ;;
100% κιολας;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάνω παραγγελία την Δευτέρα, θα την έχω ως τα Χριστούγεννα; Τι λέτε οι πιο έμπειροι; Θέλω κάποια δώρα, αλλιώς μην το ριψοκίνδυνευσω. Όσοι έχετε εμπειρία απ το site.. ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε θα τρελαθουμε τελειως; Αν είχε αλλάξει κάτι θα με αποζημιώνατε όλοι εσείς που παρεξηγηθηκατε επειδή ξαναρώτησα;

 

Προφανώς και θα μπορούσα να πάρω τηλ και στο τελωνείο ή να πάω να τους ρωτήσω κι από κοντά ή και να κάνω ένα ταξίδι στην Αγγλία να τα πάρω μόνος μου για να μην ρωτήσω. Τα forums όμως γιατί τα έχουμε;

Εν τω μεταξύ ο άλλος μου μιλάει για παιδεία και πέρα απ το ότι δεν ξέρει ελληνικά κάνει ολόκληρη φασαρία επειδή ξαναρώτησα κάτι που δεν ήμουν σίγουρος αν ίσχυε η τελευταία απάντηση.

Όποιος έχει προβλήμα μπορεί κάλλιστα να μην απαντήσει.

 

Δεν διάβασα ότι είπατε ότι θα αλλάξει τον Μάρτιο φιλτατε αλλά και να το διάβασα δεν θεωρώ απίθανο να άλλαζε κάτι νωρίτερα ή αργότερα.

Ως προς την πρωτεύουσα,

αν θεωρείς πιθανό να έχει αλλάξει και

αν σε ενδιαφερει αρκετα όπως εμένα επειδή ρισκαρα λεφτά,

τράβα στο κατάλληλο νήμα και ρώτα.

 

Αναρωτιέμαι όμως αν όντως θεωρείς πως η αλλαγή πρωτεύουσας της Ελλάδος χωρίς να το έχεις ακούσει, έχει την ίδια πιθανότητα να συμβεί με το να μην έχεις ακούσει την αναθεώρηση των εμπορικών συμφωνιών μεταξύ ΕΕ και UK.

 

Αναρωτιέμαι επίσης αν θεωρείς πως είμαι υποχρεωμένος να παρακολουθώ ανελλιπώς τις ευρωπαϊκές πολιτικές και εμπορικές εξελίξεις.

Εμείς δε ξέρουμε Ελληνικά ....

Αν κάνω παραγγελία την Δευτέρα, θα την έχω ως τα Χριστούγεννα; Τι λέτε οι πιο έμπειροι; Θέλω κάποια δώρα, αλλιώς μην το ριψοκίνδυνευσω. Όσοι έχετε εμπειρία απ το site.. ευχαριστώ.

Δεκα μέρες κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@coyote2   Δεν νομίζω οι Γερμανοί να αφήσουν τους Αγγλους ατιμώρητους, να με θυμηθείς.  Θα αποτελούσε έτσι το Brexit παράδειγμα προς μίμηση και για άλλες χώρες. 

 

 

Οι Γερμανοί δεν είναι σε θέση να τιμωρήσουν κανέναν. Έχουν πολύ λερωμένη της φωλιά τους σε όλους τους τομείς. Ούτε καν εμάς δεν θα ήταν αν είχαμε σοβαρές κυβερνήσεις.

Ξαναλέω, το σφραγίζω και το υπογράφω αν θέλεις: η Μ. Βρετανία με τη συμφωνία που τελικά θα πετύχει, θα κρατήσει όλα τα οφέλη της Ε.Ε. και κανένα από τα μειονεκτήματά της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Γερμανοί δεν είναι σε θέση να τιμωρήσουν κανέναν. Έχουν πολύ λερωμένη της φωλιά τους σε όλους τους τομείς. Ούτε καν εμάς δεν θα ήταν αν είχαμε σοβαρές κυβερνήσεις.

Ξαναλέω, το σφραγίζω και το υπογράφω αν θέλεις: η Μ. Βρετανία με τη συμφωνία που τελικά θα πετύχει, θα κρατήσει όλα τα οφέλη της Ε.Ε. και κανένα από τα μειονεκτήματά της...

 

Έχουν πολύ πλάκα αυτές οι κουβέντες εδώ και ενώ δεν συμμετέχω ποτέ στο μπλα μπλα, εδώ θα το χοντρύνω.

 

Οι Γερμανοί δεν προσπαθούν να εφαρμόσουν ότι θέλουν στην ΕΕ, γιατί έχουν λερωμένη την φωλιά τους;

 

Τι λογική είναι αυτή;

Πότε την είδες να εφαρμόζεται στην σύγχρονη ιστορία;

Αν ήταν έτσι, οι ΗΠΑ θα ήταν στην γωνία και δεν θα τολμάγανε να μιλήσουν σε κανένα θέμα.

Στο οικονομικό σύστημα που ζούμε, όσο πιο ισχυρό είναι ένα κράτος και όσο πιο πολύ επιβάλλει αυτά που θέλει, τόσο πιο λερωμένη έχει την φωλιά του.

 

Για την δε ΕΕ και το αν κάνουν ότι θέλουν οι Γερμανοί ή όχι, ένα παράδειγμα μόνο:

Το ισχυρό €.

Σχεδόν καμία άλλη χώρα δεν βολεύει τόσο ακριβό νόμισμα, αλλά παραμένει τόσο ψηλά επειδή βολεύει τους Γερμανούς με τις τεράστιες εξαγωγές τους.

Είναι ο βασικός λόγος που οι χώρες του EFTA δεν μπήκαν ποτέ στην ΕΕ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαϊμού; Όχι δεν έχει ακούσει τίποτα

Για δώσε λινκς

Ναι απλά λέω λόγω των ημερών μην υπάρχουν καθυστερήσεις. Αλλιώς να μην το προωρησω. Εκεί κολλάω λίγο

Γιατί δεν την κάνεις τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση έχω να κάνω. Δεν έχω παραγγείλει ποτέ την μάρκα slazeger και θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει απο θέμα ποιότητας και αν τα νούμερα της ειναι νορμάλ στενή ή φαρδιά γραμμή;;Για φουτερακια λέω. Εχω αγοράσει φουτερ Lonsdale, Lee Cooper και everlast μάρκες ταιριάζουν τα νούμερα με κάποιο απο αυτές;

 

ΥΓ: έχω πάρει ενα μπουφάν και μ είναι μικρό υπάρχει τοπικ για να το πουλήσω εδω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα όλα όσα πήρα είχαν πολύ καλή ποιότητα και κανονική εφαρμογή.

Το μπουφάν αν το θέλει κάποιος πόσταρε το θα έλεγα μπας και το πάρει κάποιος από δω μέσα

Αλλιως στις αγγελίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση έχω να κάνω. Δεν έχω παραγγείλει ποτέ την μάρκα slazeger και θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει απο θέμα ποιότητας και αν τα νούμερα της ειναι νορμάλ στενή ή φαρδιά γραμμή;;Για φουτερακια λέω. Εχω αγοράσει φουτερ Lonsdale, Lee Cooper και everlast μάρκες ταιριάζουν τα νούμερα με κάποιο απο αυτές;

 

ΥΓ: έχω πάρει ενα μπουφάν και μ είναι μικρό υπάρχει τοπικ για να το πουλήσω εδω;

Eγω βρίσκω οτι τα everlast και slazenger οτι έχουν κοντόχοντρη γραμμή δηλαδή ναι μεν κανονικό νούμερο αλλά δεν κάνουν για ψηλούς και αδύνατους σωματότυπους.  Τα lonsdale και τα lee cooper ποιο νορμάλ γραμμές.  Πχ μια μπλούζα slazenger σε XL θα είναι ποιο κοντή σε μήκος και ποιό φαρδυά σε πλάτος σε σχέση με μια lonsdale.

Εχω δοκιμάσει όλες σχεδόν τις μάρκες (karrimor όχι ακόμη) και για το δικό μου σωματότυπο (1,83 ύψος και 93 κιλά βάρος) έχω καταλήξει σε lonsdale, adidas, lee cooper, firetrap. 

 

ΥΓ. Κοιτάξτε λίγο και τη σύσταση κάθε προιόντος (ποσοστό σε βαμβάκι, μαλλί, πολυεστέρα...)  οχι μόνο μάρκα και τιμή.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...