Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυο ερωτησεις σε οσους εχουν αγορασει και γνωριζουν. Πραγματοποιησα και πληρωσα την παραγγελια Τριτη βραδυ, και ειμαι ακομα στο σταδιο "more+ /processing". Επισης εχει ακυρωθει ηδη ενα αντικειμενο με αιτιολογια πως δεν υπαρχει πλεον. Ειναι συνηθισμενη αυτη η καθυστερηση και η ακυρωση η επεσα κλασικα σε περιπτωση;

Επισης, αφου δεν εχει ολοκληρωθει η συσκευασια και αποστολη, προσθεσα να προσθεσω 2 ακομα αντικειμενα, αλλα δεν γινεται συνδιαστικα με τα προηγουμενα η αποστολη, και μου χρεωνουν ξανα μεταφορικα. Υπαρχει καποια επιλογη να τα προσθεσω και να γλυτωσω τα επιπλεον μεταφορικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Getta Robo είπε

Δυο ερωτησεις σε οσους εχουν αγορασει και γνωριζουν. Πραγματοποιησα και πληρωσα την παραγγελια Τριτη βραδυ, και ειμαι ακομα στο σταδιο "more+ /processing". Επισης εχει ακυρωθει ηδη ενα αντικειμενο με αιτιολογια πως δεν υπαρχει πλεον. Ειναι συνηθισμενη αυτη η καθυστερηση και η ακυρωση η επεσα κλασικα σε περιπτωση;

Επισης, αφου δεν εχει ολοκληρωθει η συσκευασια και αποστολη, προσθεσα να προσθεσω 2 ακομα αντικειμενα, αλλα δεν γινεται συνδιαστικα με τα προηγουμενα η αποστολη, και μου χρεωνουν ξανα μεταφορικα. Υπαρχει καποια επιλογη να τα προσθεσω και να γλυτωσω τα επιπλεον μεταφορικα;

περίεργο που δεν την έχουν στείλει ακόμα, είχες πολλά πράγματα μέσα? μήπως έβαλες κάποιο pre-order?

ακυρώσεις αντικειμένων αφού έχω κάνει την παραγγελία μου έχουν τύχει και μένα αλλά είναι ψιλοσπάνιο.

όχι δεν μπορείς να προσθέσεις κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, john_shadow said:

περίεργο που δεν την έχουν στείλει ακόμα, είχες πολλά πράγματα μέσα? μήπως έβαλες κάποιο pre-order?

ακυρώσεις αντικειμένων αφού έχω κάνει την παραγγελία μου έχουν τύχει και μένα αλλά είναι ψιλοσπάνιο.

όχι δεν μπορείς να προσθέσεις κάτι.

10 πραγματα συνολο, ολα εγραφαν πως υπαρχουν στην αποθηκη τους.

Ευτυχως ακυρωθηκε κατι σχετικα απλο, τα αλλα ειναι συνδιαστικα

Ψιλοακυρο αυτο εφοσων δεν εχει αποσταλει η παραγγελια να μην συνδιαστει με δευτερη αλλα τελος παντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, θέλω πρώτη φορά να αγοράσω από το σαιτ και εχω μερικές ερωτήσεις. Σαν χώρα (επάνω αριστερά στο σαιτ) θα πρέπει να διαλέξω Μεγάλη Βρετανία ή Ελλάδα ; Επίσης αφού απ' ότι είδα από άλλα πόστ δεν περνάνε τελωνείο σωστά ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις εαν εχουν καταργησει την express αποστολη για Ελλαδα; Εχω μια παραγγελια κοντα στα 200 ευρω και εχει διαθεσιμη μονο την απλη μεταφορικη στα 16,99 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, coyote2 είπε

Ναι αλλά μπορεί οι προσφορές να είναι άλλες. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ποτέ δεν έβαλα Ελλάδα Γιατί έτυχε μερικά να είναι ακριβότερα

Όπα,δηλαδη μπορω να κανω παραγγελειες ενώ εχω επιλεξει Μεγάλη Βρετανία και όχι Ελλάδα;;;;; :o
Ειναι πολυ πιο φθηνα με την Μεγάλη Βρετανία...Δεν αλλαζει κατι στην παραγγελια; Στην φερνουν κανονικα  και πληρώνεις ακριβως το ποσο που σου λεει σε ευρω;;;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 5/7/2018 at 01:34, elpaso1 said:

Γνωριζει κανεις εαν εχουν καταργησει την express αποστολη για Ελλαδα; Εχω μια παραγγελια κοντα στα 200 ευρω και εχει διαθεσιμη μονο την απλη μεταφορικη στα 16,99 ευρω.

Προσέθεσα κάποια πράγματα ακόμα και τωρα τα μεταφορικά πήγαν στα 25 ευρώ! Γιατί τόσο ακριβά; Στις πληροφορίες λέει άλλα πράγματα για τα μεταφορικα και τον τρόπο αποστολής. Επίσης δεν κατάλαβαινω γιατί δεν υπάρχει το express delivery. Το εβγαλαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, elpaso1 said:

Προσέθεσα κάποια πράγματα ακόμα και τωρα τα μεταφορικά πήγαν στα 25 ευρώ! Γιατί τόσο ακριβά; Στις πληροφορίες λέει άλλα πράγματα για τα μεταφορικα και τον τρόπο αποστολής. Επίσης δεν κατάλαβαινω γιατί δεν υπάρχει το express delivery. Το εβγαλαν;

Αν κλεισεις μια παραγγελια, δεν κανουν συνδιαστικη. Ακομα και λιγα δευτερολεπτα μετα να προσθεσεις, η και να αργησουν μια βδομαδα οπως εγινε σε εμενα. Την λαμβανει ως δευτερη παραγγελια και δεν γινεται κατι, τους εστειλα και ρωτησα.

Στειλανε Δευτερα τελικα τα πραγματα, η speedex οπου και θα μου τα φερουν μου ειπαν πως θελουν περιπου 5 εργασιμες μεχρι να τα παραλαβουν και να τα στειλουν..... Τι να πω, Ευρωπη μονο στα χαρτια ειμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα μεταφορικά οσο πάνε και ανεβαίνουν, πλήρωσα 35 στην τελευταία παραγγελία μου.

επίσης όντως έχω και γω καιρό να δω το express οπότε μάλλον καταργήθηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταργήθηκε μόνο για εμάς; Στις πληροφορίες πάντως έχει κανονικά την Ελλάδα για express delivery. Αλλακατι άλλαξε μάλλον. 25 ευρώ μεταφορικά τα θεωρώ πάρα πολλά.. Έχει χάρη που είμαστε αρκετά άτομα και δεν το καταλαβαίνουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαβα τελικα το πακετο, ηρθε σημερα το πρωι.

Κλασικα επρεπε να υπαρξει και ζητημα. Στην Αγγλια με την γενικη και αοριστη κατηγοριοποιηση με γραμματα (S/M/L κτλ) ειναι κορωνα γραμματα τι μου κανει. Τελικως, με τα L παντελονια που παρειγγειλα, τα μισα μου ειναι ενταξει και τα αλλα μισα ειναι τεραστια. Θα στειλω μηνυμα και στο sportsdirect, γιατι οι διαστασεις τους δεν ανταποκρινονται στον οδηγο μεγεθων που εχουν στη σελιδα, ελπιζοντας να παρω εστω πισω τα μεταφορικα που πληρωσα.

Οπου ειναι περιπου 18€ για συστημενο φακελο στην Αγγλια... 

Ηθελα τωρα να ρωτησω εντυπωσεις σε οσους χρειαστηκαν να επιστρεψουν ρουχα πισω, ωστε να παρουν σε αλλο μεγεθος. Ποσο καιρο κρατησε η διαδικασια, καθως και αν ενεκριναν πχ να παρετε το ιδιο ρουχο αλλα σε αλλο χρωμα, οπως θελω να κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...