Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω μια ερώτηση..έκανα κ εγώ μια παραγγελία αλλά τα μπλουζάκια π Μ ήρθαν είναι μεγαλύτερα από αυτά π χρειάζομαι και σκέφτομαι να τα γυρίσω κ να μου στείλουν αλλά νούμερα ή αν δεν υπάρχουν αποζημίωση..συμφέρει να το κάνω?και αν ναι, με ποια εταιρία να τα στείλω καλύτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 hours ago, coyote2 said:

Απλά τα στελνεις πίσω έχοντας πληρωσειμε PayPal αρχικά 

Πληρωσα με πιστωτικη και οχι με paypal, αρα φανταζομαι τα υπολοιπα τα κανονιζουν αυτοι. Θα τους ξαναστειλω μηνυμα, αλλα με τα προηγουμενα τυποποιημενα που ελαβα δεν βγαζω ακρη.

1 hour ago, ChrisAntono said:

Σ ευχαριστώ για την απάντηση..ξέρεις επίσης πόσο περίπου θα χρεωθώ?

Εστειλα χθες μεγαλο φακελο βαρους 1.600 και συστημενο κοστησε κατι λιγοτερο απο 18ε. Στους ορους χρησης γραφει πως θα πρεπει να πληρωσω επισης την επαναπροωθηση τους εδω. Αλλα θα ειναι αρκετα φθηνοτερα, ολες οι μεταφορικες στην Ελλαδα ειναι παραλογα ακριβες.

Επεξ/σία από Getta Robo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ChrisAntono είπε

Σ ευχαριστώ για την απάντηση..ξέρεις επίσης πόσο περίπου θα χρεωθώ?

16,50€ συστημένο για βάρος μέχρι 2 κιλά. Τα οποία παίρνεις πίσω από το Paypal refunds.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας από black Friday. Την 1η φορά που τον έβαλα να δω εάν λειτουργεί το είχε πάρει. Τώρα πσοπαθω 1 μήνα, τίποτα.. Κόλλησε το σύστημα; 

Μου έχουν στείλει αυτό το email : We will endeavour to respond to your query at the earliest opportunity, normally within 1-3 working days.
During busy periods this may be longer, should you need to follow up on this case please quote the reference below:

Reference: CAS-358510

 

Πως κάνω quote; Τι εννοεί; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 hours ago, theopan said:

16,50€ συστημένο για βάρος μέχρι 2 κιλά. Τα οποία παίρνεις πίσω από το Paypal refunds.

Βαση ποιου κανονισμου υπαρχει επιστροφη χρηματων, απο λαθος του αγοραστη; Στους κανονες της σελιδας γραφει πως οι επιστροφες που δεν αφορουν λαθος του καταστηματος η του κατασκευαστη, επιβαρυνουν τον αγοραστη.

Επεξ/σία από Getta Robo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα οπως εγραψα πισω σε συστημενο φακελο τα ρουχα, και ρωτησα περισσοτερες πληροφοριες για την αλλαγη.

Μου στελνουν διαρκως την ιδια τυποποιημενη απαντηση, με ελαχιστες παραλαγες. Ζητησα να προωθησουν το μηνυμα σε καποιον υπευθυνο αλλα ακρη δεν βγαζω.

Βρηκα το τηλεφωνο τους στην Αγγλια για τα παραπονα, συγκεκριμενα το 0344 245 9200, και μετα απο ενα επισης αυτοματοποιημενο μήνυμα, το κλεινουν. 

Οι τιμες τους οντως ειναι εκπληκτικες, αλλα η εξυπηρετηση ειναι αντιστροφος αναλογη. Σκεφτειτε πολυ σοβαρα τις μελλοντικες σας αγορες απο τους συγκεκριμενους, σε περιπτωση προβληματος, εχουν απαραδεκτη συμπεριφορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Getta Robo είπε

Εστειλα οπως εγραψα πισω σε συστημενο φακελο τα ρουχα, και ρωτησα περισσοτερες πληροφοριες για την αλλαγη.

Μου στελνουν διαρκως την ιδια τυποποιημενη απαντηση, με ελαχιστες παραλαγες. Ζητησα να προωθησουν το μηνυμα σε καποιον υπευθυνο αλλα ακρη δεν βγαζω.

Βρηκα το τηλεφωνο τους στην Αγγλια για τα παραπονα, συγκεκριμενα το 0344 245 9200, και μετα απο ενα επισης αυτοματοποιημενο μήνυμα, το κλεινουν. 

Οι τιμες τους οντως ειναι εκπληκτικες, αλλα η εξυπηρετηση ειναι αντιστροφος αναλογη. Σκεφτειτε πολυ σοβαρα τις μελλοντικες σας αγορες απο τους συγκεκριμενους, σε περιπτωση προβληματος, εχουν απαραδεκτη συμπεριφορα.

Πραγματικά δε περιμενουμε Κάτι, μόνο στον αυτόματο και PayPal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...