Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 15/05/2018 στις 5:49 ΜΜ, beatshooter είπε

Παπούτσια πανινα στυλ all star converse απο τις άλλες φίρμες που έχει (dunlop, soulcal κτλ)  έχει δοκιμάσει κάποιος να μου πει τι αξίζει; 

είχα πάρει εγώ ένα ζευγάρι Tapout στυλ all star, εννοείται ότι είναι κατώτερη ποιότητα αλλά δεν τα λες και για πέταμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα. Η παραγγελία μου έφυγε 2 Μαϊου και στο σάιτ της σπηντεξ αναφέρει αναμένεται η άφιξη στην Ελλάδα. Είναι λογικό? Μπορώ να κάνω κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 minutes ago, cerato said:

Καλησπέρα. Η παραγγελία μου έφυγε 2 Μαϊου και στο σάιτ της σπηντεξ αναφέρει αναμένεται η άφιξη στην Ελλάδα. Είναι λογικό? Μπορώ να κάνω κάτι?

Αυτη ειναι η Ελληνικη πραγματικοτητα. Παρελαβα πακετο μεσα σε 12 μερες απο Ιαπωνια με τα ΕΛΤΑ, περιμενω τωρα 10 μερες το πακετο απο την speedex. Τους ειχα παρει τηλεφωνο και μου λενε πως ευθυνονται οι του τελωνειου για τις καθυστερησεις.. κουριερ σου λεει μετα και ΕΕ. Τι να πεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cerato είπε

Καλησπέρα. Η παραγγελία μου έφυγε 2 Μαϊου και στο σάιτ της σπηντεξ αναφέρει αναμένεται η άφιξη στην Ελλάδα. Είναι λογικό? Μπορώ να κάνω κάτι?

δε το βρίσκω λογικό, παίζει να χει χαθεί, μιλά με speedex και sportsdirect..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς ιδέα τι αντίστοιχια έχουν αυτά τα νούμερα με small medium large κτλ? Σε παντελόνι φοράω 34 είναι το ίδιο και αυτα; επίσης ποιότηκα τι λένε; 

Screenshot_2018-05-27-20-15-13-130_com.sportsdirect.sdapp.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα τελικα τις αλλαγες. Αλλαξαν ολα απο L σε Μ, καθως και εγινε η μια αλλαγη στο χρωμα που ζητησα.

Φυσικα δεν πηρα ποτε καμια απαντηση η επιβεβαιωση, αρα το συστημα εξυπηρετησης τους ειναι για τα κλαμματα, τουλαχιστον δεν ειχα αλλα απροοπτα.

Συμβουλη προς τους ενδιαφερομενους τωρα. Η σελιδα παραθετει το συστημα μετατροπων για τα αγγλικα μεγεθη, που δεν εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα. Πχ περιγραφουν το μεγεθος Μ ως αντιστοιχο του 32-34 στα ευρωπαικα μεγεθη, ενω στη πραγματικοτητα ειναι 36 παρα. Οτι πηρα εχει το μεγεθος προς τα πανω απο αυτα που περιγραφουν. Αρα προσοχη.

Την επομενη φορα θα αγορασω μεσω paypal ωστε να αποφυγω το κοστος για τις τυγχων επιστροφες. Σας ευχαριστω ολους για τις συμβουλες και πληροφοριες. Μολις γλυτωσα τριψήφιο ποσο σε σχεση με το να αγοραζα ολα αυτα απο Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, d3monhunter είπε

Οι μάρκες SoulCal, Lee Cooper είναι κανονικές στα νούμερα;  Ότι φοράμε παραγγέλνουμε; 

Προσωπικά τουλάχιστον αν έπρεπε να ξαναπάρω από αυτες τις 2 μάρκες για φόρμες  soulcal ένα νούμερο μεγαλύτερο και lee cooper ίδιο νούμερο (xl το μέγεθος που παίρνω) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα,

έχει να προτείνει κάποιος σορτσάκι για τρέξιμο γυμναστική μέχρι το γόνατο ; όχι τύπου running short που είναι πολύ κοντό. Είμαι 1.87 90 κιλά και την έχω πατήσει με νούμερα της lonsdale όπου το large μου ήταν τεράστιο. Σε everlast και karimor για σορτσάκι αν έχει πάρει κάποιος να με κατατοπίσει.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, gianakakis είπε

Παιδιά καλησπέρα,

έχει να προτείνει κάποιος σορτσάκι για τρέξιμο γυμναστική μέχρι το γόνατο ; όχι τύπου running short που είναι πολύ κοντό. Είμαι 1.87 90 κιλά και την έχω πατήσει με νούμερα της lonsdale όπου το large μου ήταν τεράστιο. Σε everlast και karimor για σορτσάκι αν έχει πάρει κάποιος να με κατατοπίσει.

Ευχαριστώ

Slazenger jersey shorts mens φιλε πήρα για το γυμναστήριο είναι 100 βαμβακερα και κανονικά στο μέγεθος. Βολικά πολύ 

Καλησπέρα παιδιά. Έχει αγοράσει κάνεις αυτά τα μπλουζάκια να μ πει αν είναι κανονικά τα νούμερα ή είναι φαρδιά γραμμή σαν τα piere caedin και τα lee Cooper? Φοράω medium  αλλα lee Cooper και cardin μου είναι φαρδιά τα medium. 

Screenshot_2018-06-06-21-18-28-000_com.sportsdirect.sdapp.png

Επεξ/σία από beatshooter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, beatshooter είπε

Slazenger jersey shorts mens φιλε πήρα για το γυμναστήριο είναι 100 βαμβακερα και κανονικά στο μέγεθος. Βολικά πολύ 

Ευχαριστώ φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, beatshooter είπε

Slazenger jersey shorts mens φιλε πήρα για το γυμναστήριο είναι 100 βαμβακερα και κανονικά στο μέγεθος. Βολικά πολύ 

Καλησπέρα παιδιά. Έχει αγοράσει κάνεις αυτά τα μπλουζάκια να μ πει αν είναι κανονικά τα νούμερα ή είναι φαρδιά γραμμή σαν τα piere caedin και τα lee Cooper? Φοράω medium  αλλα lee Cooper και cardin μου είναι φαρδιά τα medium. 

Screenshot_2018-06-06-21-18-28-000_com.sportsdirect.sdapp.png

Αντίστοιχα με τα lee cooper είναι σε μέγεθος, το θέμα είναι πως είναι πολύ μα πολύ φτηνιάρικα τα συγκεκριμένα, δηλ. πολύ λεπτό το ύφασμα. Πήρα από τα ίδια (σετ των 3) αλλά με το V. Επίσης, το ένα από την τριάδα μπήκε περίεργα στο πλύσιμο, αν και δεν είμαι ψηλός τώρα μου φτάνει ως τον αφαλό. Αν θες φτηνά θα έλεγα slazenger, κι αυτά φαρδιά γραμμή είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...