Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, lambros είπε

Τι να προσέξω κατά την αποστολή για Ελλάδα;;

Τρόπος αποστολής;;

Άρα τελωνείο δεν εχει

 Τι θα παραγγείλεις, στη προηγούμενη σελίδα ένα μέλος του φόρουμ είχε πρόβλημα και δεν μπορούσε να ολοκληρώσει την παραγγελία.

Επεξ/σία από dionisis1925
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, antreaslam είπε

Έχει παραγγείλει κανείς μεγάλο ποσό; 700-800?

Αντιμετώπισε κάποιο πρόβλημα;

Ναι άδειασε απότομα ο τραπεζικός του λογαριασμός 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, *Kopanos* είπε

Ναι άδειασε απότομα ο τραπεζικός του λογαριασμός 😂

εντάξει, αυτό το καταλαβαίνω, αλλά όταν έχεις παιδιά σε ηλικία που κάθε καλοκαίρι αλλάζουν τελείως νούμερα, συν κάποια δικά μου, δυστυχώς...φουσκώνει ο λογαριασμός του SD, και αδειάζει ο τραπεζικός λογαριασμος

θα τα παραγγείλω (60 ευρώ μεταφορικά), και ελπίζω να μη φάω τίποτα φόρους στο τελωνείο στο κεφάλι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα μικρό update. Εριξα την παραγγελία στα 635, συν 60 ευρω μεταφορικά=695

το SD μου την έσπασε, και μου έστειλε περίπου τη μισή παραγγελία. Την άλλη μισή δεν μου την έχει στείλει ακόμα.

Είναι στο δρόμο, δεν ξέρω τι θα γίνει με τελωνείο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, antreaslam είπε

ένα μικρό update. Εριξα την παραγγελία στα 635, συν 60 ευρω μεταφορικά=695

το SD μου την έσπασε, και μου έστειλε περίπου τη μισή παραγγελία. Την άλλη μισή δεν μου την έχει στείλει ακόμα.

Είναι στο δρόμο, δεν ξέρω τι θα γίνει με τελωνείο...

Περυσι παραγγειλα. Καπου στα 250 αν θυμάμαι καλα. Και εμενα μου την έσπασε σε 2 κομμάτια.

Λογικα δεν θα έχεις θέμα. Κρατα μας ενήμερους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γεια χαρά! Τώρα που σταμάτησαν οι δωρεάν επιστροφές με paypal τι κάνετε;; Θέλω να πάρω παπούτσια αλλά με προβληματίζει, γιατί κάποιες φορές χρειάζομαι μέγεθος 8 και κάποιες 8,5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλημέρα παιδιά, επειδή στο ψάξιμο εύκολα χάνεται κανεις, αν μπορει καποιος να διαφωτίσει, τον ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Θέλω να βαλω μετα απο πολύ καιρο παραγγελία αλλα μπορείτε να μου πειτε τι παιζει?

πόσα εξτρα θα πληρώσω? πληρωνω τελωνείο πλεόν?

θελω εσωρουχα, καλτσες, 2-3 μπλουζακια και 2 ζευγάρια παπούτσια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλα τα μέλη.Θα ήθελα να θέσω το εξής πρόβλημα με το sportsdirect.Έκανα μια παραγγελία στις 15/08.Ακολούθησα όλες τις διαδικασίες και αν και έκανα επιβεβαίωση του ποσού στην τράπεζά μου,το καλάθι με τα προιόντα παρέμενε γεμάτο.Δεν στάλθηκε ποτέ κωδικός αγοράς αν και η τράπεζα με χρέωσε κανονικά.Τους έστειλα mail αλλά είναι τόσο τυποποιημένο που δεν βγήκε άκρη.Σας έχει συμβεί;Τι πρέπει να κάνω;

Επεξ/σία από tvoya
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τρεις παραγγελίες από τον Ιούνιο με συνολικό ποσό ανά παραγγελία πάνω από 200€ κανένα θέμα με τελωνείο.

η μια μάλιστα χάθηκε μετά το τελωνείο και μου επέστρεψαν άμεσα το ποσό.

Ελεγα μήπως φανώ τυχερος αλλά 1,5 μήνα από τη μέρα που πέρασε τελωνείο το χαμένο δεμα δεν έχει έρθει.  Παραγγελία που έκανα μετά έφτασε κανονικά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, koprodogis είπε

Σε τρεις παραγγελίες από τον Ιούνιο με συνολικό ποσό ανά παραγγελία πάνω από 200€ κανένα θέμα με τελωνείο.

η μια μάλιστα χάθηκε μετά το τελωνείο και μου επέστρεψαν άμεσα το ποσό.

Ελεγα μήπως φανώ τυχερος αλλά 1,5 μήνα από τη μέρα που πέρασε τελωνείο το χαμένο δεμα δεν έχει έρθει.  Παραγγελία που έκανα μετά έφτασε κανονικά 

Καλη είδηση ♥️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα πάλι και από εμένα,

Προχθές παρέλαβα κανονικά χωρίς τελωνείο. Το γράφει και στο site, τελωνείο μόνο εκτός Ευρώπης.

Στις 16/8/2023 στις 8:22 ΠΜ, tvoya είπε

Καλημέρα σε όλα τα μέλη.Θα ήθελα να θέσω το εξής πρόβλημα με το sportsdirect.Έκανα μια παραγγελία στις 15/08.Ακολούθησα όλες τις διαδικασίες και αν και έκανα επιβεβαίωση του ποσού στην τράπεζά μου,το καλάθι με τα προιόντα παρέμενε γεμάτο.Δεν στάλθηκε ποτέ κωδικός αγοράς αν και η τράπεζα με χρέωσε κανονικά.Τους έστειλα mail αλλά είναι τόσο τυποποιημένο που δεν βγήκε άκρη.Σας έχει συμβεί;Τι πρέπει να κάνω;

Ωχ,

Αυτό είναι πρόβλημα.

Κάνω παράθεση το ποστ σου για να φαίνεται τελευταίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...