Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 13/1/2022 στις 2:46 ΠΜ, johnkok1 είπε

Γι' αυτό οι πληρωμές γίνονται με Paypal, ώστε το Paypal Returns να σου καλύψει μεταφορικά μέχρι 30€.

Μέχρι 15 λίρες, βλέπω εγώ. 

image.png.e477ff9267ddf5a4f1a389381f629e17.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά το 10 ευρω μεταφορικά το ξεχνάμε εντελώς έτσι; έβαλα 2 μπλουζες και 4 μποξεράκια που θελω, και μου βγάζει 20 ευρώ.. αν ενδιαφέρε κάποιος άμεσα για μαζική παραγγελία να ''σπάσουμε'' τα μεταφορικά ας μου στείλει προσωπικο μηνυμα μεχρι τη παρασκευη.. θα μου δώσει λιστα με τα πράγματα και καταθεση τα χρήματα, και μόλις παραλάβω στέλνω με acs σε όλης την Ελλάδα ΔΩΡΕΑΝ (μεσω της εταιρίας που εργάζομαι, αλλα αυτο δεν εχει σημασία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εάν θέλει κανείς να κάνουμε ομαδική παραγγελία, ας μου στείλει μήνυμα έως αύριο.

Βρίσκομαι Αθήνα.

Επεξ/σία από jo90
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/6/2022 στις 11:25 ΜΜ, Lux Aeterna είπε

Μέχρι 15 λίρες, βλέπω εγώ. 

image.png.e477ff9267ddf5a4f1a389381f629e17.png

Εγώ αναφέρομαι στις χρεώσεις που ισχύουν στην Ελλάδα, εάν εσύ θέλεις να επιστρέψεις προϊόντα που παρέλαβες στη Μεγάλη Βρετανία, ψάξε τι ισχύει.

https://www.paypal.com/gr/webapps/mpp/refunded-returns/general-conditions

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα έχει κάνει κάποιος παραγγελία απο sports direct....Τελευταία φορά που έκανα περνούσαν τελωνείο από Ολλανδία ισχύει ακόμη.... Ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, έκανα την βλακεία και παρήγγειλα από το sports direct κ έβαλα αποστολή στην Σερβία για δώρο για έναν φίλο μου, αλλά λόγω του μεγάλου κόστους τελωνείου το έστειλα πίσω. Δύο ερωτήσεις αν γνωρίζει κάποιος : 1) Θα επιστρέφει όλο το ποσό πίσω στην paypal? και την ίδια παραγγελία αν την στείλω στην Ελλάδα θα πρέπει πάλι να πληρώσω τελωνείο ? γιατί βλέπω μερικές παλιές απαντήσεις εδώ πέρα κ λένε ότι δεν πληρώνουν τίποτα για Ελλάδα.. έχει κάποιος κάποια πρόσφατη  ενημέρωση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/7/2022 στις 2:32 ΜΜ, vales10 είπε

Καλησπέρα, έκανα την βλακεία και παρήγγειλα από το sports direct κ έβαλα αποστολή στην Σερβία για δώρο για έναν φίλο μου, αλλά λόγω του μεγάλου κόστους τελωνείου το έστειλα πίσω. Δύο ερωτήσεις αν γνωρίζει κάποιος : 1) Θα επιστρέφει όλο το ποσό πίσω στην paypal? και την ίδια παραγγελία αν την στείλω στην Ελλάδα θα πρέπει πάλι να πληρώσω τελωνείο ? γιατί βλέπω μερικές παλιές απαντήσεις εδώ πέρα κ λένε ότι δεν πληρώνουν τίποτα για Ελλάδα.. έχει κάποιος κάποια πρόσφατη  ενημέρωση ?

ενα bump ρε παιδια, γνωριζει κανεις τι παιζει με τελωνειο; θελω να παρω εσωρουχα και καλτσες, μη μου βγει ο κουκος αηδόνι... ευχαριστώ εκ των προτερων οποιος μπορει να απαντησει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/7/2022 στις 1:42 ΜΜ, maparios είπε

ενα bump ρε παιδια, γνωριζει κανεις τι παιζει με τελωνειο; θελω να παρω εσωρουχα και καλτσες, μη μου βγει ο κουκος αηδόνι... ευχαριστώ εκ των προτερων οποιος μπορει να απαντησει!

Ειχα ψωνίσει πριν λίγους μήνες. Ηρθαν μεσω Κυπρου. Δεν πληρωσα τελωνείο. Αγορα αξίας 350 Ευρώ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους εκανα μια ερωτηση γιατι και εγω εχω να κανω παραγγελια απο καποια χριστουγεννα του 18 που ειχαν κωδικο για δωρεαν μεταφορικα.
Μαλλον θελαν να με ξεφορτωθουν οσο πιο γρηγορα γινεται απο την απαντηση τους.
image.png.31129bab1edd10a220092dbc789f6704.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/8/2022 στις 6:14 ΠΜ, safridia είπε

Τους εκανα μια ερωτηση γιατι και εγω εχω να κανω παραγγελια απο καποια χριστουγεννα του 18 που ειχαν κωδικο για δωρεαν μεταφορικα.
Μαλλον θελαν να με ξεφορτωθουν οσο πιο γρηγορα γινεται απο την απαντηση τους.
image.png.31129bab1edd10a220092dbc789f6704.png

Τετοια ασυνεννοησία την εχω συναντήσει με τους Άγγλους, ριξε προσβολή γιατι την αξιζουν, μετα την προσβολή απαντανε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...