Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να πηγαινω 1-2 φορες τη βδομαδα στο σταδιο που εχουμε στα χανια , κυριως τα θελω για αυτο το σκοπο...επειδη δεν θα τα πολιοφοραω δεν θελω κατι ακριβο, αλλα να μην ειναι και τελιως της πλακας....

αν έχεις πρόβλημα με το νούμερο σου προτίμησε από το http://www.eastbay.com  έχει για κανονική  λεπτή, φαρδιά κ.α πατούσα, βάλε και το κουπόνι EMEB3V74  για 20% off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σήμερα το απόγευμα ήρθαν σπίτι....5 κούτες stuff, το αστείο είναι ότι τα παιδιά από DHL ρώτησαν αν ανοίγω κατάστημα :-)

χαχαχαχα ωραιος αναμενω και εγω την παραγγελια αυριο :)

παντως απο την speedex δεν εχω και τις καλυτερες εμπειριες σε θεμα ταχυτητας και εξυπηρέτησης...

Πιστευω πως η Acs ειναι καπως καλυτερη (στη Ροδο).Αλλου δεν γνωριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη αγορά απο Sportsdirect. Τα παραγγειλα Δευτερα βραδυ, χθες το πρωι ημερα Πεμπτη ηταν εξω απο την πορτα μου. Απιστευτη εξυπηρέτηση. Χρειαστηκαν κατι λιγότερο απο δυο μέρες για την Διαδρομη Leeds-Leipzig-Παγκρατι....

 

 

ευγε!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδιά γαμώ τις εξυπηρετήσεις. :-(

 

Και αν χρειαστείς κάτι απο support κάνουν 4 μέρες να απαντήσουν σε ένα κωλομέιλ.

 

 

Μερικοί που γράφετε οτι έχει φτιάξει το support τους πως το εννοείτε ρε παιδιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σαν support εννοω οτι κανεις την παραγγελεια και στα στελνουν σχεδον αμεσως.

παλια για να τα στειλουν κανανε βδομαδα+ επισης τα μεταφορικα τους ητανε 18 ευρο ενω τωρα μονο 7

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry αλλα αυτό δεν είναι support, είναι αποστολή παραγγελίας.

 

Support θεωρείται συνήιθως το after sales κομμάτι του μαγαζιού το οποίο είναι ΓΤΠ αντικειμενικά.

 

Μια συνεννοηση προσπαθώ να κάνω απο την προηγούμενη Πέμπτη , έχουμε ανταλλάξει 2 emails και μας βλέπω να καθυστερούμε. Και όλα αυτά για αντικείμενο που ήρθε ελατωματικό και απλά ζήτησαν φωτο του για να πειστούν.

 

 

Για να μην είμαστε άδικοι πάντως και μένα η τελευταία παραγγελία μου κόστισε 7ε αποστολή και μέσα σε 2 μέρες είχε παραδωθεί Αθήνα.

 

Μια συνεννοήση μέσω email πάντως κανονικά θα έπρεπε να γίνεται αυθημερόν. WE HAVE THE TECHNOLOGY. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kleidokratwr ,σχετικα με το support εμεινα εκπληκτος εως εκστασιασμενος θα ελεγα.Μου ετυχε το ιδιο περιστατικο(1 φουτερ LONSDALE κ 1 μπλουζα SLAZENGER ηρθαν ελαττωματικα) και ειχα ξενερωσει αγρια.Αλλα μετα απο επικοινωνια ,ζητωντας και σε μενα φωτο των προιοντων,οχι μονο μου επεστρεψαν το κοστος και των δυο τεμαχιων,συναμα μου επεστρεψαν και ΟΛΟΚΛΗΡΑ τα μεταφορικα.ΣΗΜΕΙΩΣΗ' Ειχα παραγγειλει και αλλα πραγματα τα οποια ηταν μια χαρα.Πραγματικα αψογοι στην εξυπηρετηση τους-ξαφνιαστηκα ευχαριστα με αυτη τους την κινηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζένη με την ευχή να μην είσαι ο γνωστός Αποστόλης και με τρολάρεις έχω μια βασική ερώτηση.

 

Πόσες μέρες πήρε η όλη συνεννοηση με email; Η τους βρήκες με άλλο τρόπο όπως αναφέρουν παραπάνω FB Κλπ;

 

Προσπαθώ πάνω απο βδομάδα να πάρω δεύτερη απάντηση στην συνομιλία μέσω email και είναι λίγο ξενέρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα τελικα παρελαβα (Κυριακη 10/11 εγινε η παραγγελια)

,επειδη η speedex με καθυστέρησε...

Ολα τελεια οπως τα περιμενα...

Συνολικα πηρα 

1)Nike Lunarglide Plus 4

2)4 ζευγαρια διαφορα παπουτσια Vision (οχι μονο για μενα) σε πολυ καλες τιμες ολα πετυχημενα στο νουμερο και φαινονται και εξισου καλα σε ποιοτητα)

3)http://www.sportsdirect.com/SearchResults?DescriptionFilter=Lonsdale%202%20Stripe%20Hoody%20Mens 1 τετοιο φουτερ επισης πολυ vfm,επρεπε να παρω και άλλα,αλλά δεν ειμουν σιγουρος για το νουμερο.. στα 15€ 

(υποψιν οποιος θελει να παρει ειμαι 55 κιλα,1,72 και πηρα το extra small και ειναι τελειο πανω μου)

 

  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα Ευτυχως (για σενα) δεν ειμαι.Που λες ,τους στελνω μειλ και μετα απο μια μερα μου απαντουν οτι θα χρειαστουν καποιες μερες για να το επεξεργαστουν.Μετα απο 3 μερες μου στελνουν οτι θελουν φωτογραφικο υλικο,τους το στελνω κ μετα απο 2 μερες μου επεστρεψαν τα χρηματα.Συνολικα το ολο εγχειρημα πηρε 6-7 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα τελικα παρελαβα (Κυριακη 10/11 εγινε η παραγγελια)

,επειδη η speedex με καθυστέρησε...

Ολα τελεια οπως τα περιμενα...

Συνολικα πηρα 

1)Nike Lunarglide Plus 4

2)4 ζευγαρια διαφορα παπουτσια Vision (οχι μονο για μενα) σε πολυ καλες τιμες ολα πετυχημενα στο νουμερο και φαινονται και εξισου καλα σε ποιοτητα)

3)http://www.sportsdirect.com/SearchResults?DescriptionFilter=Lonsdale%202%20Stripe%20Hoody%20Mens 1 τετοιο φουτερ επισης πολυ vfm,επρεπε να παρω και άλλα,αλλά δεν ειμουν σιγουρος για το νουμερο.. στα 15€ 

(υποψιν οποιος θελει να παρει ειμαι 55 κιλα,1,72 και πηρα το extra small και ειναι τελειο πανω μου)

 

  B)

Τα Lunarglide πως σου φάνηκαν?....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναποστάρω (ακόμα μια φορά :P )μήπως ενδιαφέρεται κανείς. 

Έχει σκοπό κανείς να αγοράσει αυτή τη ζακέτα σε αυτό το χρώμα και σε νούμερο Small?http://www.sportsdirect.com/lonsdale-2-stripe-track-top-mens-554031?colcode=55403126Την έχω από την προηγούμενη εβδομάδα είναι μια φόρα πλυμμένη και φορεμένη.Αν θέλει κάποιος να την αγοράσει να την παραγγείλει σε Extra Small και να συναντηθούμε να τις κάνουμε ανταλλαγή.Δεν έχει κάποιο ελλάτωμα απλά οταν την παρήγγειλα δεν είχε Extra Small και αυτή μου κάθεται κάπως μακρυά ενώ δεν μου αρέσουν τα ρούχα έτσι.Αν ενδιαφέρεται κάποιος PM.

Η ζακέτα συνεχίζει να παραμένει στην ντουλάπα μετρώντας 1 φορά φορεμένη όπως εχω ξαναπεί.

Ισχύουν τα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα Lunarglide πως σου φάνηκαν?....

lunarglide-4-4.jpg

Τα εχω πολυ λιγη ωρα φορεμενα/δεν τα εχω τρεξει για να βγαλω 100% σαφη συμπερασματα.

1)Εμφανισιακα ειναι πολυ ωραια

2)Ελαφρια

3)Ανετα (οσο τα φορεσα,και πιστευω θα γινουν και ακομα πιο ανετα αφου τα φορεσω περισσοτερο.(τον τελευταιο καιρο φορουσα καθημερινα τελειως "επιπεδα" παπούτσια)

Συγκεκριμενα αυτο:Puma-Men-Grey-Ducati-Casual-Shoes_2cd358

Edit:Στα 50€ πιστευω πως δεν ειναι ασχημη αγορα :)

Επεξ/σία από stathis97
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα μετα απο επικοινωνια ,ζητωντας και σε μενα φωτο των προιοντων,οχι μονο μου επεστρεψαν το κοστος και των δυο τεμαχιων,συναμα μου επεστρεψαν και ΟΛΟΚΛΗΡΑ τα μεταφορικα.

Το κόστος αποστολής των ελλατωματικών προΪόντων εσύ το πλήρωσες; πως έγινε η επιστροφή τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...