Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα στην παρεα θελω να παραγγειλω κατι φορμες εβερλαστ και πανω και κατω ειμαι 1.94 και 105κ

επειδη διαβασα οτι ειναι πιο μεγαλα τα νουμερα να παρω xl η θα ειναι μεγαλες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην παρεα θελω να παραγγειλω κατι φορμες εβερλαστ και πανω και κατω ειμαι 1.94 και 105κ

επειδη διαβασα οτι ειναι πιο μεγαλα τα νουμερα να παρω xl η θα ειναι μεγαλες ?

XL σε everlast φοράω εγώ και ειμαι 1.86 83 κιλά,αυτές με το λάστιχο είναι κοντες κάτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειας σας..Για αγορες απο Sportsdirect με χρεωστικη της πειραιως υπαρχει καποια προμηθεια ή τα εξοδα ειναι οσα γραφει το checkout??

Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Χονδρική πουλάει; τους έστειλα email πριν από καμία βδομάδα αλλά δεν απάντησαν ακόμα

Λίγο δύσκολο το βλέπω,πωλητής λιανικής είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειας σας..Για αγορες απο Sportsdirect με χρεωστικη της πειραιως υπαρχει καποια προμηθεια ή τα εξοδα ειναι οσα γραφει το checkout??

Ευχαριστω πολυ.

 

Αν κατά το checkout πληρώνεις σε € δεν νομίζω να υπάρχει προμήθεια. Εγώ παραγγέλνω με paypal και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Σημερα τελικα παρελαβα (Κυριακη 10/11 εγινε η παραγγελια)</p> <p>,επειδη η speedex με καθυστέρησε...</p> <p>Ολα τελεια οπως τα περιμενα...</p> <p>Συνολικα πηρα </p> <p><span style="color:rgb(0,0,0);font-family:Arial;font-size:13px;">1)Nike Lunarglide Plus 4 </span></p> <p><span>2)4 ζευγαρια διαφορα παπουτσια Vision (οχι μονο για μενα) σε πολυ καλες τιμες ολα πετυχημενα στο νουμερο και φαινονται και εξισου καλα σε ποιοτητα)</span></p> <p>3)<a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.sportsdirect.com/SearchResults?DescriptionFilter=Lonsdale%202%20Stripe%20Hoody%20Mens'>http://www.sportsdirect.com/SearchResults?DescriptionFilter=Lonsdale%202%20Stripe%20Hoody%20Mens</a> 1 τετοιο φουτερ επισης πολυ vfm,επρεπε να παρω και άλλα,αλλά δεν ειμουν σιγουρος για το νουμερο.. στα 15€ </p> <p>(υποψιν οποιος θελει να παρει ειμαι 55 κιλα,1,72 και πηρα το extra small και ειναι τελειο πανω μου)</p> <p> </p> <p> B)</p>

 

Με μπλουζάκι από μέσα είναι άνετο ή είναι κάπως "κολλητό" ; Είμαι 1.80 74 kg και δν ξέρω αν πάω σε medium / small ?

Αν κάποια κοπέλα έχει παραγγείλει κάτι ανάλογο ας με βοηθήσει γιατί θα ήθελα να κάνω δώρο κανένα μιας και η τιμή είναι ελκυστική ... στο 1.70 σε γυναικείο τι να προτιμήσω ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μου ειναι κοντες φιλε σε χλ οι κατω?

Mάλλον,εμένα είναι λίγο μπόλικες αλλά άλλο 1,86 και άλλο 1,94,προφανώς ούτε το XXL αυτών θα σου κάνει,2-3 εκατοστά το μέγεθος είναι η διαφορά.Σε lonsdale θα σου κάνει η XXL αν κρίνω απο τον πατέρα μου που είναι 1,92

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mάλλον,εμένα είναι λίγο μπόλικες αλλά άλλο 1,86 και άλλο 1,94,προφανώς ούτε το XXL αυτών θα σου κάνει,2-3 εκατοστά το μέγεθος είναι η διαφορά.Σε lonsdale θα σου κάνει η XXL αν κρίνω απο τον πατέρα μου που είναι 1,92

οκ φιλε ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο κατάστημα, χρόνος ρεκόρ παράγγειλα Σάββατο βράδυ και μου ήρθαν σήμερα το μεσημέρι(Κρήτη παρακαλώ) !! Από Ελλάδα να αγόραζα δεν θα είχε έρθει Η παραγγελία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σε αυτο εδω μπορει να μου εξηγησει κανενας τα νουμερα?

http://www.sportsdirect.com/precision-training-track-jacket-mens-559048

 

Δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα την αριθμηση που γινεται...

Αν μπορει καποιος ας τα αντιστοιχησει σε medium, large, xlarge κοκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σε αυτο εδω μπορει να μου εξηγησει κανενας τα νουμερα?

http://www.sportsdirect.com/precision-training-track-jacket-mens-559048

 

Δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα την αριθμηση που γινεται...

Αν μπορει καποιος ας τα αντιστοιχησει σε medium, large, xlarge κοκ...

Χωρίς να είμαι σίγουρος ξεκινάει από XXS.Για περισσότερη σιγουριά μπές στο site της εταιρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...