Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απουσιαζω απο το forum κατι μηνες και βλεπω εχουν ανεβει αρκετα αστερια.. Keep it up insomniacs!

Μια παρατηρηση μονο γιατι μου πονεσαν τα ματια που το ειδα..

Εθεαθη τουμπιαναρικο tower να συνοδευεται απο Viewsonic οθονιτσα..

No offence, αλλα πεσαν τοσα λεφτα στο κουτι.. Δωσε λιγη βαση και στην οθονη :)

:-D  :-D  :-D  :-D  :-D

 

Για μένα λες ... το γνωρίζω αυτό!

Είμαι στην φάση αλλαγής, και περιμένω να δω ζωντανά κάποια μονιτιορ και να πάρω την απόφαση μου αν θα πρέπει να είναι σε 24" ή σε 27"...με τα 70cm απόσταση θέασης είναι λίγο ζόρικα τα πράγματα για 27".  :fear:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είναι ανάγκη κάτι να είναι extreme για να είναι όμορφο!!!!

Πολύ ωραίο κουτί!!! Πεντακάθαρο, μπράβο σου.

 

Να σε ρωτήσω μόνο κάτι, Θερμοκρασία του 6300 σε Idle το socket (κυρίως) και τα cores (από περιέργεια αν και θα είναι λάθος).

Αν μπορείς να δεις με hwmonitor και να μου πεις, σε ευχαριστώ!

post-263228-0-23004200-1405346534_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν είναι ανάγκη κάτι να είναι extreme για να είναι όμορφο!!!!

Πολύ ωραίο κουτί!!! Πεντακάθαρο, μπράβο σου.

Να σε ρωτήσω μόνο κάτι, Θερμοκρασία του 6300 σε Idle το socket (κυρίως) και τα cores (από περιέργεια αν και θα είναι λάθος).

Αν μπορείς να δεις με hwmonitor και να μου πεις, σε ευχαριστώ!

 

 

 

Οι θερμοκρασίες δεν είναι σωστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-D  :-D  :-D  :-D  :-D

 

Για μένα λες ... το γνωρίζω αυτό!

Είμαι στην φάση αλλαγής, και περιμένω να δω ζωντανά κάποια μονιτιορ και να πάρω την απόφαση μου αν θα πρέπει να είναι σε 24" ή σε 27"...με τα 70cm απόσταση θέασης είναι λίγο ζόρικα τα πράγματα για 27".  :fear:

 

Σε καλο δρόμο είσαι λοιπον!

Εγω με 24αρα ειμαι και νιωθω αψογα.. Δεν εχω δοκιμασει 27αρα αλλα δεν νομιζω να εχεις κανενα θεμα.. Για 24αρια κοιτα σε Dell ή για πιο οικονομικα σε LG. IPS panel παντα. Για 27'' αν εχει η τσεπη σου δυνατοτητες κοιτα παλι τα καινουργια της Dell (τσιμπημενα) αλλιως κοιτα σε καλο κινεζικο monitor x1440, υπαρχουν αρκετα θεματα με ατομα που αγορασαν μεσα στο 2014 καποια καλα κινεζικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καλο δρόμο είσαι λοιπον!

Εγω με 24αρα ειμαι και νιωθω αψογα.. Δεν εχω δοκιμασει 27αρα αλλα δεν νομιζω να εχεις κανενα θεμα.. Για 24αρια κοιτα σε Dell ή για πιο οικονομικα σε LG. IPS panel παντα. Για 27'' αν εχει η τσεπη σου δυνατοτητες κοιτα παλι τα καινουργια της Dell (τσιμπημενα) αλλιως κοιτα σε καλο κινεζικο monitor x1440, υπαρχουν αρκετα θεματα με ατομα που αγορασαν μεσα στο 2014 καποια καλα κινεζικα..

Σκεφτόμουν για το μόνιτορ της BenQ http://gaming.benq.com/gaming-monitor/xl2420zσίγουρα σε 24" και με μικρή επιφύλαξη σε 27".

Για τα Κορεάτικα έχω διαβάσει οτι είναι πολύ καλά αλλά το πρόβλημα είναι οτι εαν σε τσιμπήσουν στο τελωνείο θα μου βγει το μόνιτορ λιγάκι "καραβίσιο" σε τιμή.   :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οσο θυμαμαι οι μεχρι τωρα insomniacs που αγορασαν Κορεατη/Κινεζο δεν ειχαν θεμα με τελωνειο.. Μιλας και με τον πωλητη γι'αυτο το θεμα. Διαβασε στο section με τα monitors για περισσοτερες λεπτομεριες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιο το Cosmos.. Αλλα εχω μια ερωτηση.. Τα φουρφουρια στο κατω ψυγειο, απο που τραβανε με κλειστο το plexi?

Το ξερω οτι ειναι δυσκολο με την κουρμπα που κανει σε κεινο το σημειο το Cosmos αλλα καπως θα πρεπε να γινουν τρυπες στο πλεξι για να τραβαει/σπρωχνει αερα.. Δεν εχει χωρο να γυρισεις τo ψυγειο και τα φουρφουρια οριζοντια προς τα κατω ωστε να τραβαει/σπρωχνει στην κατω μερια του Cosmos που εχει τρυπες και ανοιγματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επιτελους μετα απο πολυ καιρο μαζεμα λεφτων ετοιμο το plexiglass o κ.JUPITER (Σπυριδωνάκος Βασίλειος) εκανε τρομερη δουλεια.

 

Πω πω πω πω !! Διαστημόπλοιο ! Πολύ ωραίο φίλε .

 

........................................................................................

 

Λοιπον , να μαι πάλι και γω , με την corsair Η110 και το νέο Cpu AMD FX9590

 

Έβαψα και το κουτί μαύρο επιτέλους , χρόνια το λέω .............έτρεξε λιγάκι σε κάποια σημεία , αλλά θα διορθώσω :rolleyes:

post-228529-0-98217600-1405359240_thumb.jpg

post-228529-0-26380800-1405359243_thumb.jpg

post-228529-0-87191700-1405359245_thumb.jpg

post-228529-0-46441400-1405359248_thumb.jpg

post-228529-0-55589800-1405359251_thumb.jpg

post-228529-0-50347000-1405359255_thumb.jpg

post-228529-0-62334200-1405359258_thumb.jpg

post-228529-0-13888700-1405359262_thumb.jpg

post-228529-0-06638800-1405359265_thumb.jpg

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω πω πω !! Διαστημόπλοιο ! Πολύ ωραίο φίλε .

 

........................................................................................

 

Λοιπον , να μαι πάλι και γω , με την corsair Η110 και το νέο Cpu AMD FX9590

 

Έβαψα και το κουτί μαύρο επιτέλους , χρόνια το λέω .............έτρεξε λιγάκι σε κάποια σημεία , αλλά θα διορθώσω :rolleyes:

Αμα ειχες βαψει και το εξωτερικο περιβλημα του κουτιου!!(που εχεις αφησει γυρω γυρω)τωρα θα μιλαγαμε για εξαιρετικο αποτελεσμα.Κατα τα αλλα ομως πολυ καλη δουλεια.Καλοριζικες παρεπιπτοντως και οι νεες προσθηκες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω πω πω !! Διαστημόπλοιο ! Πολύ ωραίο φίλε .

 

........................................................................................

 

Λοιπον , να μαι πάλι και γω , με την corsair Η110 και το νέο Cpu AMD FX9590

 

Έβαψα και το κουτί μαύρο επιτέλους , χρόνια το λέω .............έτρεξε λιγάκι σε κάποια σημεία , αλλά θα διορθώσω :rolleyes:

 Πω φιλε τι μου θυμισες...εχω λυσει τοσες φορες αυτο το κουτι που ξερω ακριβως πως βγαινουν τα παντα!! nice job παντως!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...