Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με ξεπερναει η τιμη του e-shop για το enthoo pro M , οταν το enthoo pro εχει 20€ παραπανω... Και γενικοτερα η τιμη στα 90+. 

Αν το παρεις απ'εξω  , ποσο θα βγουνε τα μεταφορικα; Αυτο το lamda τι φαση; 90€ και αυτο το εχει , αλλα το full windowed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι παίζει με το lamda, νομίζω με εμπορικό αφμ δεν έχεις φπα και βγαίνει με τα μεταφ 90. Έχω πάρει απο εκεί και ήταν όλα κομπλέ με τη διαφορά οτι δέν ήταν ''πράγμα'', ήταν αγορά επέκτασης. To έχω αναφέρει ξανά εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μολις ειδα οτι το lamdatek ειναι στην...Αγγλια;;; Ειπα και εγω, τετοιο μαγαζι να μην ειναι στο σκρουτζ; :P 

 

Παντως , ναι , ανεβασε τιμες το κιτρινο σε πολλα κουτακια... Εστιαζει στο οτι εχει πολλα points και οτι αν δεν εισαι κεντρο (Αθηνα) , και δεν εχεις τριγυρω "σκρουτζομαγαζο" , θα τα δωσεις σε μεταφορικα... Οποτε βαραει στο ψαχνο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μολις ειδα οτι το lamdatek ειναι στην...Αγγλια;;; Ειπα και εγω, τετοιο μαγαζι να μην ειναι στο σκρουτζ; :P

 

 

Αγγλία είναι με τηλεφωνική γραμμή απο 'δω. Με Έλληνα πάντως μίλησα και τηλεφωνικά και μέσω email για την παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε και με πρασινα. Στη φωτο φαινεται αθλιο το cable management αλλα αληθεια χωρις ξεχωριστο πανελ κατω δεν γινεται καλυτερα..

Το κουτι ειναι το aero 500

post-320531-0-25971100-1460574285_thumb.jpg

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω να το δειξω η θα γελατε μεχρι τετοια μερα του χρονου?


Οριστε και με πρασινα. Στη φωτο φαινεται αθλιο το cable management αλλα αληθεια χωρις ξεχωριστο πανελ κατω δεν γινεται καλυτερα..
Το κουτι ειναι το aero 500

 

το pc case του joker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε και με πρασινα. Στη φωτο φαινεται αθλιο το cable management αλλα αληθεια χωρις ξεχωριστο πανελ κατω δεν γινεται καλυτερα..

Το κουτι ειναι το aero 500

μάλλον δεν εχει  καλό χωρο το aerocool για cable managment απο πισω, το zalman z1 που είχα παρόλο που ήταν σχετικά φθηνό είχε πολυ χωρο, δεν φαινόταν τιποτα και με απλο τροφοδοτικο

post-317007-0-48591900-1460576526_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μία μικρή προσθήκη...φαινεταί καλό ή να βάλω άσπρα καλύτερα?

 

είναι αρκετά καλύτερο απ' ότι φαίνεται στις φωτογραφίες

μια χαρα..καλυτερα κοκκινο η κανα βαθυ μπλε ...το ασπρο δειχνει πολυ τη σκονη κλπ δε λεει τοσο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα! να πω και εγω οτι ειχα ενα θεμα με το πλαινο τζαμι του nzxt s340 ειχε κατι μικρες γρατζουνιες.. ειχα στειλει στην nzxt email πριν 2 εβδομαδες και μου ζητησαν μονο μια φωτογραφια της αποδειξης. την εστειλα και με 3 μυνηματα ολα κι ολα σημερα παρελαβα καινουργιο πλαινο καπακι με το τζαμι, και εναν ανεμηστηρα σαν αυτο που εχει στο κουτι.. τελειο support κυριολεκτικα..
η φωτο με το νεο τζαμι..

post-330850-0-27295000-1460632175_thumb.jpg

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα! να πω και εγω οτι ειχα ενα θεμα με το πλαινο τζαμι του nzxt s340 ειχε κατι μικρες γρατζουνιες.. ειχα στειλει στην nzxt email πριν 2 εβδομαδες και μου ζητησαν μονο μια φωτογραφια της αποδειξης. την εστειλα και με 3 μυνηματα ολα κι ολα σημερα παρελαβα καινουργιο πλαινο καπακι με το τζαμι, και εναν ανεμηστηρα σαν αυτο που εχει στο κουτι.. τελειο support κυριολεκτικα..

η φωτο με το νεο τζαμι..

Τι δουλεια εχει το χαλι κατω απ'το κουτι;  :shock:

 

:P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...