Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω τα led τα πηρα με 5 ευρω παντως και 1.70 το καλαι και τα πινς για να κανω την μια ακρη σαν καλωδιο ανεμιστηρα 3πιν. Απο κει το βαλα στο fan controller (το μονο καλο του aero 500) και τωρα ελεγχω τα led αναψε σβησε απο το κουτι σε περιπτωση που θελω να διαβασω πχ στο γραφειο και μου αποσπανε την προσοχη B)

Κιτ led για pc ειναι κοροιδια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ το κατέχεις το άθλημα, το παλικάρι δεν ξέρουμε κάν άν έχει κολλητήρι στο σπίτι κι άν πιάνουν τα χέρια του. Ebay εννοείται φθηνότερα, στο skroutz χωριστά controller και ταινία πιό ακριβά θα του βγούνε.

Γιαυτό είπα κιόλας να πάρει ένα controller άν θέλει έξτρα για να αξίζει η δουλειά.


Έχει του ενός και των δύο μέτρων nzxt, με τρείς σκάλες και on-off κοντά στα 18€ Ελλάδα αλλά μονόχρωμα, σε περίπτωση που θέλει να ελέγχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρυμα.. σε αλλο σημειο μεσα δεν?

μπα δεν εχει αλλου για 360,αλλα εκανα μια πατεντα μολις τωρα κ το εβγαλα ενα εκατοστο  προς τα εξω ,εβαλα κατι λαμακια βιδωτα κ μαλλον  τωρα θα ειναι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστώ μάγκες ! Led με εναλλαγή χρωμάτων πιστεύω θα ήταν η καλύτερη λύση... !

μια χαρα ειναι αυτη εχω και γω 

Σετ Αδιάβροχη Ταινία LED 5 μέτρων RGB 5050SMD High Power 12V με τηλεχειριστήριο 

           http://e-felekis.skroutzstore.gr/p.Set-Adiavrochi-Tainia-LED-5-metron-RGB-5050SMD-High-Power-12V-me-tilecheiristirio.1215802.html         με 16 χρωματα και 4 προγραμματα παρε και μια 3m εχτρα  μετρα που θες και κοφτην(  μπορεί να κοπεί ανά 9 led  και αν δεν μπορεις μετρας που θες πας σε ενα ηλεκτρολογιο της περιοχης σου και στο κανουν και μετα αφου την τοποθετησης πανω βλεπεις ποιο χρωμα διχνει ποιο ωραια και αναλογως ανεβαζεις η κατεβαζεις τον φωτισμο    

      
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα! να πω και εγω οτι ειχα ενα θεμα με το πλαινο τζαμι του nzxt s340 ειχε κατι μικρες γρατζουνιες.. ειχα στειλει στην nzxt email πριν 2 εβδομαδες και μου ζητησαν μονο μια φωτογραφια της αποδειξης. την εστειλα και με 3 μυνηματα ολα κι ολα σημερα παρελαβα καινουργιο πλαινο καπακι με το τζαμι, και εναν ανεμηστηρα σαν αυτο που εχει στο κουτι.. τελειο support κυριολεκτικα..

η φωτο με το νεο τζαμι..

Ωραίος.Το νου σου μόνο γιατί όλα τα καπάκια για s340 είναι υπερευαίσθητα.!!! Εγώ αυτό που μου έστειλαν το έχω ακόμα στο κουτί του για όταν αποφασίσω να κάνω κάποια μόντα και βάλω άλλης ποιότητας πλαστικό ή και γυαλί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος.Το νου σου μόνο γιατί όλα τα καπάκια για s340 είναι υπερευαίσθητα.!!! Εγώ αυτό που μου έστειλαν το έχω ακόμα στο κουτί του για όταν αποφασίσω να κάνω κάποια μόντα και βάλω άλλης ποιότητας πλαστικό ή και γυαλί.

ειχε και σενα θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω τα led τα πηρα με 5 ευρω παντως και 1.70 το καλαι και τα πινς για να κανω την μια ακρη σαν καλωδιο ανεμιστηρα 3πιν. Απο κει το βαλα στο fan controller (το μονο καλο του aero 500) και τωρα ελεγχω τα led αναψε σβησε απο το κουτι σε περιπτωση που θελω να διαβασω πχ στο γραφειο και μου αποσπανε την προσοχη B)

Κιτ led για pc ειναι κοροιδια

Aμα θελεις μονοχρωμο ειναι αρκετα πιο φτηνο στο rgb ειναι αλλη περιπτωση ομως , οσο για τους controller απο κινα εχω παρε αρκετα σετ πριν κανα μηνα χαλασε ενας που ειχε κλεισει περιπου 4 χρονια λειτουργειας αλλο προβλημα δεν εχω (λες και οι controller που πουλανε ελλαδα φτιαχνονται αλλου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :confused:  :fear:

 

Ειπαμε βρε ανθρωπε, αλλα μη το κρεμασεις και απο το ταβανι :P

 

Βεβαια δειχνει την ομορφια του :D Αλλα οπως το βλεπω χωραει ανετα στο γραφειακι σου! Αλλαξε θεση το κουτι με το πορτατιφ  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...