Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικα χαλι κατω απο κουτι ειναι απαγορευτικο :P Και τετοιο κουτι χαμηλα παλι απαγορευτικο ειναι :D 

Αν και θα μου πεις οτι το τροφοδοτικο δεν "βρισκει" στο χαλι , αλλα και παλι.. Ειναι κοσμημα το ρημαδ για να μη το 'χεις ψηλα! :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα χαλι κατω απο κουτι ειναι απαγορευτικο :P Και τετοιο κουτι χαμηλα παλι απαγορευτικο ειναι :D

Αν και θα μου πεις οτι το τροφοδοτικο δεν "βρισκει" στο χαλι , αλλα και παλι.. Ειναι κοσμημα το ρημαδ για να μη το 'χεις ψηλα! :D

χαχα συμφωνω και μενα μου χει περασει απτο μυαλο να το βαλω πανω αλλα χρειζομαι τον χωρο :P οταν φυγω απτο φοιτητοσπιτο και το παρω κατω, εκει εχω μεγαλο γραφειο :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello !

Το κουτί είναι Corsair 400C , σκέφτομαι να βάλω LED και συγκεκριμένα άσπρα...

Κάποια πρόταση σε χρώματα που να ταιριάζει με το κουτί και το hardware φυσικά .. ;

post-372406-0-80251900-1460646941_thumb.jpg

post-372406-0-42239200-1460646946_thumb.jpg

post-372406-0-85945100-1460646953_thumb.jpg

post-372406-0-97153800-1460646958_thumb.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello !

Το κουτί είναι Corsair 400C , σκέφτομαι να βάλω LED και συγκεκριμένα άσπρα...

Κάποια πρόταση σε χρώματα που να ταιριάζει με το κουτί και το hardware φυσικά .. ;

καλησπέρα, να βάλεις ή κόκκινο( δες το δικό μου πιο πάνω) ή άσπρο αλλά απ' ότι είπε ένας φίλος πιο πίσω στο άσπρο θα φαίνονται οι σκόνες πολυ. Ότι και να βάλεις ωραίο θα είναι πάντως!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello !

Το κουτί είναι Corsair 400C , σκέφτομαι να βάλω LED και συγκεκριμένα άσπρα...

Κάποια πρόταση σε χρώματα που να ταιριάζει με το κουτί και το hardware φυσικά .. ;

 

Απο που το αγορασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Hello !

Το κουτί είναι Corsair 400C , σκέφτομαι να βάλω LED και συγκεκριμένα άσπρα...

Κάποια πρόταση σε χρώματα που να ταιριάζει με το κουτί και το hardware φυσικά .. ;

Η καλύτερη λύση είναι πάρε ένα κιτ Led stripe rgb

Εγώ αγόρασα προχθές ένα πακετάκι 5m Led stripe (rgb) +controller με ασύρματο χειριστήριο +τροφοδοτικό μαζί με 4 συνδέσεις που δεν θέλουν κολλήσεις και μου βγήκε 30 ευρώ (από τοπικό κατάστημα) πολύ πιθανό από ebay να βρεις κοντά στο 20 αρικο

 

4xhttps://www.ledokosmos.gr/index.php?route=product/product&product_id=862

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello !

Το κουτί είναι Corsair 400C , σκέφτομαι να βάλω LED και συγκεκριμένα άσπρα...

Κάποια πρόταση σε χρώματα που να ταιριάζει με το κουτί και το hardware φυσικά .. ;

 

Ένα οικονομικό σετ είναι αυτό, έχεις τη δυνατότητα επιλογής χρωμάτων και αυξομείωσης της φωτεινότητας απο το χειριστήριο. Πωλείται 5μετρο και αφού μετρήσεις το επιθυμητό μήκος, θα κόψεις το υπόλοιπο (σε σημείο που ενδείκνυται). Μπορείς να της δώσεις 12v απο το τροφοδοτικό του κουτιού σου και να απομονώσεις αυτό που παρέχεται. Έτσι με την αγορά ενός μόνο controller να χρησιμοποιήσεις το υπόλοιπο κάπου αλλού πχ κρυφό φωτισμό. Εύκολη λύση μετά είναι αυτή. Στο λευκό που θέλεις αλλά το πιθανότερο είναι να χρησιμοποιήσεις δύο οπότε δεν είναι φθηνή. Η γνώμη μου είναι να πας στο akasa άν δεν έχεις αρκετή εμπειρία για να μην μπερδευτείς και φυσικά να το πάρεις απο αλλού άν το βρείς φθηνότερα.

Σε κάθε περίπτωση θα βάλεις έξτρα ταινία διπλής όψης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά! Δέν ξέρω πόσα w κρύβονται κάτω απο την καλύπτρα σου οπότε πρόσεχε και αυτό σε περίπτωση που κουμπώσεις απευθείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενημερωτικά! Δέν ξέρω πόσα w κρύβονται κάτω απο την καλύπτρα σου οπότε πρόσεχε και αυτό σε περίπτωση που κουμπώσεις απευθείας.

Οι κατανάλωση για τα κομμάτια που βάλει είναι αστεία νούμερα όλο το 5μετρο έχει 72 η 150 περίπου ανάλογα πόσα Led έχει ανά μέτρο
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές που έδωσες είναι για 10m.

Φυσικά και είναι μικρή η κατανάλωση ενημερωτικά ξαναλέω το είπα, σε περίπτωση που έχει τσίμα τσίμα μ'έκαψες τροφοδοτικό.

Ήμαρτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετοιμο,παταω το on κ παιζω

 

 

002.jpg

εχω στεναχωρηθει,δεν μπορω να βαλω τους ανεμηστηρες απο κατω,ηθελα να φαινονται αλλα δεν χωρανε

Γιατί δεν μπαίνουν από κάτω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...