Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά ήρθε το νέου μου κουτάκι :-D οι πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές!post-317007-0-57211500-1460393747_thumb.jpg

post-317007-0-03826000-1460393788_thumb.jpg

post-317007-0-00765400-1460393823_thumb.jpg

post-317007-0-99128800-1460393861_thumb.jpg

εχω 4 Fans αυτη την στιγμη 3 x 120mm και ένα 140 mm το δικο του κι απ' ότι έχω καταλάβει μάλλον κάνει λίγο παραπάνω θόρυβο το 140mm

 

 

 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εμένα μου άρεσε αρκετά και το NZXT αλλά πήγα σε αυτό γιατί έχει μπροστά σίτα και μπαίνει πιο καλά ο αέρας. Σε ευχαριστώ πολύ!

και πολυ καλα εκανες..με γεια...

οσο για τον ανεμιστηρα που ειπες δε κανει καθολου θορυβο ...αναλογος της στροφες που τον εχεις βαλει φυσικα

εγω τον εχω αφησει τον μπροστα στο χαμηλο προφιλ στη 600-700 στροφες και ειναι μια χαρα... τους δισκους μου τους κραταει στους 30 βαθμους σταθερα...

και τωρα που βλεπω καλυτερα το κουτι σου μου φενεται εχεις βαλει σε λαθος θεση τους ανεμιστηρες...

ποιο κατω πρεπει να παει στους σκληρους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πολυ καλα εκανες..με γεια...

οσο για τον ανεμιστηρα που ειπες δε κανει καθολου θορυβο ...αναλογος της στροφες που τον εχεις βαλει φυσικα

εγω τον εχω αφησει τον μπροστα στο χαμηλο προφιλ στη 600-700 στροφες και ειναι μια χαρα... τους δισκους μου τους κραταει στους 30 βαθμους σταθερα...

και τωρα που βλεπω καλυτερα το κουτι σου μου φενεται εχεις βαλει σε λαθος θεση τους ανεμιστηρες...

ποιο κατω πρεπει να παει στους σκληρους...

δεν ξέρω αν μπορώ να του χαμηλώσω της στροφές από την δικιά μου μητρική
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν μπορώ να του χαμηλώσω της στροφές από την δικιά μου μητρική

ε δες στο βιος αν εχει τπτ...δες πρωτα βασικα σε τι στροφες δουλευουν ..αν ειναι 600-700 ειναι οκ δε θελει παραπανω (προς το παρον τουλαχιστον σιγουρα δε ξερω το καλοκαιρι θα δειξει)

θελω να βαλω ενα controller βασικα καποια στιγμη..

και κατεβασε τους μπροστα ποιο κατω να μπει ο ενας ακριβως πισω απο τους σκληρους σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε δες στο βιος αν εχει τπτ...δες πρωτα βασικα σε τι στροφες δουλευουν ..αν ειναι 600-700 ειναι οκ δε θελει παραπανω (προς το παρον τουλαχιστον σιγουρα δε ξερω το καλοκαιρι θα δειξει)

θελω να βαλω ενα controller βασικα καποια στιγμη..

και κατεβασε τους μπροστα ποιο κατω να μπει ο ενας ακριβως πισω απο τους σκληρους σου...

έχω έναν σκληρό και τον χτυπάει ο ένας. Είναι στους 27 βαθμούς ο σκληρός. Τον ανέμυστηρα τον βλέπω είναι στο τέρμα 1200+
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω έναν σκληρό και τον χτυπάει ο ένας. Είναι στους 27 βαθμούς ο σκληρός. Τον ανέμυστηρα τον βλέπω είναι στο τέρμα 1200+

ε νταξ και παλι θα ελεγα κατεβασε τους ποιο κατω γιατι λογικα εκει τον βαραει μισος ανεμηστιρας..οκ οχι οτι εχεις προβλημα αλλα τεσπα καλυτερα ειναι ποιο κατω να ξερεις...

ε και ναι βεβαια ρε νταξ σε αυτες τις στροφες πως να μη κανει θορυβο...

δες στο βιος μηπως εχει καμια ρυθμιση...αλλιως η πρεπει να βαλεις καλοδιακι να κοβει βολτ η controller...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε νταξ και παλι θα ελεγα κατεβασε τους ποιο κατω γιατι λογικα εκει τον βαραει μισος ανεμηστιρας..οκ οχι οτι εχεις προβλημα αλλα τεσπα καλυτερα ειναι ποιο κατω να ξερεις...

ε και ναι βεβαια ρε νταξ σε αυτες τις στροφες πως να μη κανει θορυβο...

δες στο βιος μηπως εχει καμια ρυθμιση...αλλιως η πρεπει να βαλεις καλοδιακι να κοβει βολτ η controller...

κι αυτοί ένα ανέμυστηρακι με 4πιν δεν μπορούσαν να βάλουν να μην μπαίνουμε σε τέτοιες διαδικασίες
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

κι αυτοί ένα ανέμυστηρακι με 4πιν δεν μπορούσαν να βάλουν να μην μπαίνουμε σε τέτοιες διαδικασίες

Ανεμιστήρας είναι, όχι με υ. :) Δεν το λέω απο κακία.

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ανεμιστήρας είναι, όχι με υ. :) Δεν το λέω απο κακία.

 

 

 

 

Πόσα τέτοια θα έπρεπε να είχαμε διορθώσει sheo, ούτε αύριο δεν θα τελειώναμε :D.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγεια το κουτι!Και εγω το γλυκοκοιταζω τις τελευταιες μερες...Ειμαι αναμεσα σ'αυτο και το Nzxt s340.Δεν ξερω ομως ποιο να διαλεξω!  :P

και γω αναμεσα στα 2 ημουν και διαλεξα το nzxt και ειμαι ευχαριστημενος! το phanteks εχει μικροτερο τζαμι στο πλαιι εκτος αν παρεις αυτο http://www.phanteks.com/Enthoo-Pro-M-Acrylic.html 

 κατα τα αλλα σχεδον ιδια ειναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω αναμεσα στα 2 ημουν και διαλεξα το nzxt και ειμαι ευχαριστημενος! το phanteks εχει μικροτερο τζαμι στο πλαιι εκτος αν παρεις αυτο http://www.phanteks.com/Enthoo-Pro-M-Acrylic.html 

 κατα τα αλλα σχεδον ιδια ειναι..

Ωραιο φαινεται,αλλα απο που μπορει καποιος να το αγορασει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο φαινεται,αλλα απο που μπορει καποιος να το αγορασει?

το ειχα δει στο eshop ενα διαστημα μαλλον θα εξαντληθηκε.. τωρα απο αλλο ελληνικο μαγαζι δεν γνωριζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...