Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα ειχα απο παλια και βαριεμαι να τα αλλαζω μεσα στο δωματιο τωρα  :X

και εγω νομιζω καλυτερα να το βαλεις ισια στη δεξια μερια του γραφειου να πανε και τα καλωδια απο πισω να μη φενονται κλπ και θα ειναι μια χαρα...αλλα οκ τι να πω.. γουστα ειναι αυτα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίπλα στην απάντηση κάτω δεξιά, πάτα περισσότερες επιλογές απάντησης.

Αφού το πατήσεις απο την αριστερή πλευρά θα σου εμφανίσει επισύναψη αρχείων και εκεί επιλέγεις τις φωτογραφίες σου.

Δοκίμασε να το κάνεις εδώ πρώτα http://www.insomnia.gr/topic/394423-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%87%CE%AE-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-test/page-56 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δν το βρισκω να την στηλω σε καποιν μεσω μαιλ και να την ανεβασει γ μενα γτ την εικονα την εχω στην επιφανεια εργασιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δν το βρισκω να την στηλω σε καποιν μεσω μαιλ και να την ανεβασει γ μενα γτ την εικονα την εχω στην επιφανεια εργασιας

μηπως εχεις ανοιχτο κανα addblock στη σελιδα η τπτ τετοιο ? γιατι ειναι απλο δεν ειναι κατι δυσκολο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δν το βρισκω να την στηλω σε καποιν μεσω μαιλ και να την ανεβασει γ μενα γτ την εικονα την εχω στην επιφανεια εργασιας

 

Όταν γράφεις κάτι δεν πατάς απάντηση μετά; Δίπλα απο εκεί έχει την επιλογή για Περισσότερες επιλογές απάντησης. Άν το πατήσεις απέναντι ακριβώς βγαίνει η επισύναψη. Κάν'τα όμως μέχρι να το βρείς  εδώ http://www.insomnia.gr/topic/394423-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%87%CE%AE-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-test/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δν το βρισκω να την στηλω σε καποιν μεσω μαιλ και να την ανεβασει γ μενα γτ την εικονα την εχω στην επιφανεια εργασιας

commander ms i

Πως σας φαινετε έτσι που μου το έστησε ο φίλος μ ο τεχνικός ;;

post-360146-0-85110100-1461231485_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεσαι τροφοδοτικό με αποσπόμενα καλώδια.Μπορείς και μόνος σου να βάλεις το πλέγμα αυτό που έχεις συνδέσει τα φανάκια στο πίσω μέρος του κουτιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...