Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, Drake27 είπε

Ευκαιρια να ανεβασω και εγω τα build που εχω,το δικο μου και της γυναικας μου.

Build 1 (Δικο μου)

Ryzen 3600

B450 Msi tomahawk max

16GB ram Hyper X 3200Mhz

Asus Vega 56

Case Cougar Puritas

Build2 (Γυναικας)

Ryzen 2600

B450 Gigabyte Aorus M

16GB ram Corsair Vengeance LPX 3200Mhz

Msi RX 570

Case Sharkoon Flow RGB

 

IMG_1925.JPEG

IMG_1929.JPEG

IMG_1930.JPEG

Χωρίς τίτλο.jpg

IMG_1927.jpeg

IMG_1931.jpeg

Ωραίο τακτοποιημένο και καθαρό. Εύγε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Firefighter1 said:

Όχι φίλε μου, όντως δεν ήξερα πως! 😅😅

Δεν θα πω τίποτα πάρα ευχαριστώ για τη χαρά που μου δίνεις να μοιράζεσαι το βιντεάκι μου όπου θέλεις καθώς και όποιος άλλος θα ήθελε.

Κι επειδή άκουσα τη συμβουλή σου και έστειλα στη Ubisoft, ανεβάζω μετα τις οδηγίες σου και ενα λινκ εδω με πολυ Odyssey!!

 

 

Καλησπέρα σε όλους , και μετά τις ευγενικές υποδείξεις του @Coscas σας παραθέτω εδώ ένα λινκ με πολύ Παρθενώνα και πιο πολύ...Assassin's Creed Odyssey...!!

Περιττό να σας πω ε;.......το κελάηδημα που ακούγεται στο βίντεο-απόσπασμα μετά το 03:00 είναι το δικό μας καναρίνι το οποίο έχουμε ονομάσει.....Ίκαρο....🎶🎶🎶😁🐦🐦🐦🎼🎼🎼🎤🔊📣🤣

 

Υπέροχο βίντεο!!!

Εβαλες και το τραγούδι του Odyssey! Είχα επικοινωνήσει από τους συνθέτες, μέχρι την τραγουδίστρια Fanny Perrier-Rochas

Ολοι μου απάντησαν, αλλά δυστυχώς τους πλήρεις στίχους μιάς στροφής, δεν μπορέσαμε να τους βρούμε (υπήρξαν παρά πολλοί Ελληνες και ξένοι συντελεστές)

Αν σε ενδιαφερει η συζήτηση, δες μερικά από τα links και την προσπάθειά μου να βρω τους στίχους

Ωραία και η φωτό του Αλέξιου! Εγραψες στο βίντεο, αυτό που κατάλαβα. Οτι το Odyssey, ήταν η έμπνευσή σου

Μπράβο σου, άλλη μία φορά!

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, radiohead είπε

Ωραίο τακτοποιημένο και καθαρό. Εύγε!

Σε Ευχαριστω πολύ,γενικά μου αρέσει να είναι τακτοποιημένα όλα με σωστό cable management.

ακόμα και το πολύμπριζο που είναι πίσω από της οθόνες τα καλώδια όλα είναι συμμαζεμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Coscas είπε

Υπέροχο βίντεο!!!

Εβαλες και το τραγούδι του Odyssey! Είχα επικοινωνήσει από τους συνθέτες, μέχρι την τραγουδίστρια Fanny Perrier-Rochas

Ολοι μου απάντησαν, αλλά δυστυχώς τους πλήρεις στίχους μιάς στροφής, δεν μπορέσαμε να τους βρούμε (υπήρξαν παρά πολλοί Ελληνες και ξένοι συντελεστές)

Αν σε ενδιαφερει η συζήτηση, δες μερικά από τα links και την προσπάθειά μου να βρω τους στίχους

Ωραία και η φωτό του Αλέξιου! Εγραψες στο βίντεο, αυτό που κατάλαβα. Οτι το Odyssey, ήταν η έμπνευσή σου

Μπράβο σου, άλλη μία φορά!

 

 

Από το 03:00 και μετά, παίζει ένα βιντεοκλίπ που βρήκα στο ΥΤ με το κομμάτι ''Η Πτήση'' , και μαζί με τους ήχους πουλιών του κομματιού η κάμερα έγραψε και το καρδερινοκάναρο τον Ίκαρό μας που τα έσπαγε απ'έξω.. 😁

Και ναι, είδα τη στροφή που δεν είναι καθαρά τα λόγια της Ρόχας. Έκανα μια αναζήτηση σχετικά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, hliastsek είπε

Μικρο update με rgb fans!

  Απόκρυψη περιεχομένων

spacer.png

spacer.png

 

δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά θα την κλάψεις σύντομα την υδρόψυξη όπως την έχεις βάλει. γύρισε την τούμπα να πάνε οι σωλήνες κάτω

Επεξ/σία από lefstef
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, lefstef είπε

δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά θα την κλάψεις σύντομα την υδρόψυξη όπως την έχεις βάλει. γύρισε την τούμπα να πάνε οι σωλήνες κάτω

Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλα δε θα κλαψει τπτ απο τη στιγμή που η αντλία δεν είναι το ψηλότερο σημείο. Σίγουρα δεν είναι το καλύτερο (που είναι το τοπ mount), αλλά δεν κινδυνεύει σε κάτι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vins είπε

Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλα δε θα κλαψει τπτ απο τη στιγμή που η αντλία δεν είναι το ψηλότερο σημείο. Σίγουρα δεν είναι το καλύτερο (που είναι το τοπ mount), αλλά δεν κινδυνεύει σε κάτι.

κάποια στιγμή θα εξατμιστεί λίγο υγρό και το κακό θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lefstef είπε

κάποια στιγμή θα εξατμιστεί λίγο υγρό και το κακό θα γίνει.

Τεσπα, αφήνω αυτο εδω και το κλείνω, δεν υπάρχει λόγος να τρομοκρατειται ο κόσμος. Τρομολαγνια τζαμπα  

a6Erx1L_460s.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, lefstef είπε

δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά θα την κλάψεις σύντομα την υδρόψυξη όπως την έχεις βάλει. γύρισε την τούμπα να πάνε οι σωλήνες κάτω

Τιποτα δε θα κλαψω...δεν υπαρχει τετοια περιπτωση. Να ειχα βαλει το ψυγειο στο κατω μερος του κουτιου ναι... αλλα ετσι οπως ειναι τωρα, οχι.

ΥΓ η συγκεκριμενη εχει 5 χρονια εγγυηση

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 hours ago, Firefighter1 said:

Από το 03:00 και μετά, παίζει ένα βιντεοκλίπ που βρήκα στο ΥΤ με το κομμάτι ''Η Πτήση'' , και μαζί με τους ήχους πουλιών του κομματιού η κάμερα έγραψε και το καρδερινοκάναρο τον Ίκαρό μας που τα έσπαγε απ'έξω.. 😁

Και ναι, είδα τη στροφή που δεν είναι καθαρά τα λόγια της Ρόχας. Έκανα μια αναζήτηση σχετικά..

Ακουγε τα άλλα πουλιά και μερακλώθηκε. Χα χα!

Να δείς που όταν μεγαλώσει θα γίνει αετός!

Αργησε η Rochas να μου απαντήσει και δεν είχε ιδέα

Λίγο με στεναχώρησε που διασπάστηκε τόσο η "γνώση" στο Odyssey. Και είναι λογικό, αφού δεν το έφτιαξαν μόνο Ελληνες και πολλοί από τους Ελληνες είναι της διασποράς (ο Γεωργιάδης δεν μιλούσε καν ελληνικά)

Κάπου κουράστηκα και τα παράτησα. Ελπίζω να μην συμβεί το ίδιο και σε σένα

Το μόνο που δεν με κουράζει ποτέ , είναι η Ελλάδα μας (η καλή Ελλάδα μας)

Επεξ/σία από Coscas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Coscas είπε

Ακουγε τα άλλα πουλιά και μερακλώθηκε. Χα χα!

Να δείς που όταν μεγαλώσει θα γίνει αετός!

Αργησε η Rochas να μου απαντήσει και δεν είχε ιδέα

Λίγο με στεναχώρησε που διασπάστηκε τόσο η "γνώση" στο Odyssey. Και είναι λογικό, αφού δεν το έφτιαξαν μόνο Ελληνες και πολλοί από τους Ελληνες είναι της διασποράς (ο Γεωργιάδης δεν μιλούσε καν ελληνικά)

Κάπου κουράστηκα και τα παράτησα. Ελπίζω να μην συμβεί το ίδιο και σε σένα

Το μόνο που δεν με κουράζει ποτέ , είναι η Ελλάδα μας (η καλή Ελλάδα μας

Η καλή Ελλάδα πρέπει να μείνει να φωτίζει το δρόμο στους αιώνες. 

Να πω επίσης, και προσέχω ΠΑΝΤΑ τι λέω, ότι όσος καιρός κι αν περάσει μέχρι να ανασάνουμε πάλι σαν κοινωνία, είμαι στη διάθεσή σου να το ξαναφτιάξουμε για σένα όποτε και αν θέλεις και είσαι έτοιμος.

Λόγος-συμβόλαιο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Extinction είπε

1NlnyMj.jpeg
HjCtbPp.jpeg
ltWAMNp.jpeg

Το τωρινό μου build!

Δεν έχεις φαν πάνω στο ψυγείο; Οι 200άριδες δεν δουλεύουν στα ψυγεία πόσο μάλλον αν δεν έχει και τρόπο να κατευθύνεις την ροη.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...