Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 2 @450€


ison

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις πήρα τηλέφωνο στη Samsung κι έλαβα μία τελείως ανεύθυνη απάντηση! Σε αντίθεση με τους παραπάνω που τους είπαν ότι τα χρήματα θα μπουν στα μέσα του Μάρτη, εμένα μου εξέφρασαν την άγνοιά τους για το πότε θα μπουν, γιατί λέει πως τους έχει καθυστερήσει η εταιρεία που έλαβε τα δικαιολογητικά!!! Και το χειρότερο είναι ότι δεν μπορούσε να με συνδέσει με κάποιον να μου δώσει μία πιο υπεύθυνη απάντηση!! 

Πάντως στους όρους και προϋποθέσεις της συγκεκριμένης προσφοράς αναγράφει ότι " η Samsung διατηρεί το δικαίωμα, μονομερώς, χωρίς προειδοποίηση και κατά την κρίση της, να τροποποιήσει ή παρατείνει τη διάρκεια της διαδικασίας επιστροφής χρημάτων, να αλλάξει το μοντέλο της συσκευής που σχετίζεται με την επιστροφή των χρημάτων, καθώς και να μεταβάλει τους όρους της ως άνω διαδικασίας ή/και να διακόψει τη διαδικασία, με ανακοίνωσή της στην ιστοσελίδα ή στον Τύπο."

Έχετε δει εσείς κάποια ανακοίνωση;;;  :mad:  :mad:  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αναρωτιέμαι πως γίνεται μέχρι κάποια ημερομηνία άτομα να έπαιρναν την επιστροφή και έκτοτε να σταματάνε και να έχουμε να δούμε μήνυμα του τύπου "πιστώθηκαν στον λογαριασμό μου τα χρήματα αγορά ημερομηνία" κάτι μήνες.

Εννοείται πως η "εξυπηρέτηση πελατών" πάσχει σημαντικά μιας και δεν βοηθάνε σε τίποτα σχετικά με το θέμα, εδώ δεν μπορούν να σε διαβεβαιώσουν αν έχουν τα χαρτιά σου ή είσαι σε κάποια λίστα με όσους αγόρασαν την συσκευή και δεν έχουν πάρει την επιστροφή.

 

 

 

 

 

Ειναι ΓΕΛΟΙΟ πια, πηρατε τα κινητα πριν απο 2,5-3 μηνες!!!

 

Πόσο πολύ συμφωνώ μαζί σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη συλλογή την έχει αναλάβει εργολαβικά η arvato. Και να πάρετε την Samsung τι περιμένετε να σας πουν;

To όνομα της samsung όμως δυσφημείται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι. Αν πάρεις την Samsung δε θα μάθεις κάτι, μιας και ότι ενημέρωση θα έχουν, θα την έχουν από την arvato. Άρα πάλι δεν κερδίζεις τίποτα. Την arvato πρέπει να πιέσετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αλλο forum κάποιοι έγραψαν οτι σημερα τους μπήκαν τα λεφτά και από επικοινωνία που είχαν με την Samsung τους είπαν οτι  ξανάρχισαν οι πληρωμές..

Οπότε περιμένουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχθες εγινε χαμος στη samsung. Ενας τυπος πήγε στα κεντρικα και τα έκανε μπουρ...λο...

 

Τα χρηματα οντως άρχισαν και ξαναμπαίνουν. Το επιβεβαιωνω και εγω γιατί σήμερα βάλανε σε μια φίλη μου τα 100€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα μπήκαν χθες τα λεφτά στην τράπεζα και από πολλούς άλλους φίλους που γνωρίζω. Κάλιο αργά παρά ποτέ. Άρα υπομονή λίγο ακόμη και για τους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...