Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 2 @450€


ison

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στον ορο 5 λεει ξεκαθαρα οτι τα λεφτα θα μπουν 1 μηνα μετα την παραλαβη των δικαιολογητικων. και εγω τα εστειλα 15/12

αυριο που συμπληρωνονται 14 εργασιμες μετα την ληξη του διαγωνισμου θα αρχισω το κραξιμο. κατευθειαν στην μαμα samsung οχι στην samsung hellas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν παει ετσι. Τα βαζουν σταδιακα. Τωρα μπηκαν κάποια χρήματα απο αγορές που εγιναν μεχρι 15-20 /12

 

Τα υπολοιπα στις επομενες φουρνιες.

 

Καντε υπομονη δεν θα τα χασετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν αρχίσει οι πληρωμές από τη Δευτέρα αλλά η σειρά που ακολουθείται δεν είναι ξεκάθαρη..

Στο φορουμ του myphone νομίζω διάβασα 2 αδέρφια με αγορασμένα 2 note,την ίδια μερα..ο ένας πήρε την επιστροφή ο άλλος όχι :P

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επικοινωνησαν καπως μαζι σας; (mail/τηλεφωνο)

 

Από όσο κατάλαβα επικοινωνούσαν μόνο όταν υπήρχε κάποιο πρόβλημα με τα δικαιολογητικά. Με εμένα δεν επικοινώνησε κανένας, απλά είχα καλέσει πριν 15 ημέρες εγώ και είχα επιβεβαιώσει ότι είχαν παραλάβει (παρότι τα είχα στείλει συστημένα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έμενα μερικές μέρες αφού έστειλα τα χαρτιά με πήραν τηλ και μου ζήτησαν να τους στείλω με scan το βιβλιάριο της τράπεζας ακομη δεν έχουν μπει ημερομηνία αγοράς 28/12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ   :)

Το χρήμα ήρθε και σε μένα στις 31/01 με αγορά 17/01!

 

Καλώς τα δέχτηκες.

Η ημερομηνία αγοράς όμως δεν πρέπει να είναι αυτή που μας λες μιας και η διορία που έδωσε η samsung hellas ήταν μέχρι 8/01/2013. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έμενα μερικές μέρες αφού έστειλα τα χαρτιά με πήραν τηλ και μου ζήτησαν να τους στείλω με scan το βιβλιάριο της τράπεζας ακομη δεν έχουν μπει ημερομηνία αγοράς 28/12

Το ίδιο συνεβη και σε εμένα.Δεν ειχα στείλει φωτοτυπία του βιβλιαρίου και μου τηλεφωνησαν να τους στειλω fax ή scan με email.Τελικά τα χρήματα μπηκαν στο λογαριασμό 31/01 με αγορά 17/12.

 

Καλώς τα δέχτηκες.

Η ημερομηνία αγοράς όμως δεν πρέπει να είναι αυτή που μας λες μιας και η διορία που έδωσε η samsung hellas ήταν μέχρι 8/01/2013. 

Sorry,edited 17/01 --> 17/12  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...