Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 2 @450€


ison

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα πάντως δεν μπήκαν ούτε σήμερα που ήταν η τελευταία μέρα (1 μηνας μετά την λήξη της προσφοράς..)

ούτε σε έναν φίλο μου που το είχε πάρει μια ωδομαδα πριν από εμένα..

Αύριο θα τους πάρω τηλέφωνο..

Οι υπόλοιποι έχετε παραλάβει όλοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα πέρασε ο μήνας από την προηγούμενη βδομάδα και ακόμα περιμένω. Πήρα τηλέφωνο στο 801 11 Samsung αλλά η κοπέλα που το σήκωσε μου είπε ότι εδώ και 2 βδομάδες ξεκίνησε το τελευταίο στάδιο της προσφοράς και θα πρέπει να περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα μου ειπαν σημερα να περιμενω και οτι τα λεφτα θα μου μπουν απλα επειδη είχαν πολλες αιτήσεις για αυτό καθηστέρησαν..

Υπομονή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε παράταση μέχρι τέλος Φεβρουαρίου παίδες.

Αν τα χαρτιά που έχετε στείλει ΔΕΝ είναι οκ,επικοινωνούν μαζί σας.Αν δεν έχουν επικοινωνήσει τα λεφτά θα μπουν μέχρι τέλους του μήνα και στους τελευταίους,μην ανησυχείτε!

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πηρα τηλεφωνο σημερα, μου ειπαν οτι οι πληρωμες αρχισανε αρχες Φεβρουαριου και θα ολοκληρωθουν μεσα Μαρτιου.

Οσοι δεν εχετε παρει ακομα την επιστροφη δεν παιρνετε κανενα τηλεφωνακι επεισης ?

Παντως ειναι ντροπη να πρεπει να τους κυνηγας για να σου δωσουν τα λεφτα της επιστροφης, 2 μηνες μετα τη ληξη της "προσφορας".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κ εγω σήμερα κ μου είπαν αυτό μέχρι τα μέσα Μαρτίου!

Πηρα τηλεφωνο σημερα, μου ειπαν οτι οι πληρωμες αρχισανε αρχες Φεβρουαριου και θα ολοκληρωθουν μεσα Μαρτιου.

Οσοι δεν εχετε παρει ακομα την επιστροφη δεν παιρνετε κανενα τηλεφωνακι επεισης ?

Παντως ειναι ντροπη να πρεπει να τους κυνηγας για να σου δωσουν τα λεφτα της επιστροφης, 2 μηνες μετα τη ληξη της "προσφορας".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...