Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 2 @450€


ison

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα παιδια ακομα τπτ. Αγορα πρωτη βδομαδα ιανουαριου. Ειναι απαραδεκτη συμπεριφορα της εταιρειας απο την στιγμη που εχει θεσει χρονικα ορια. Κανουμε υπομονη μονο κ μονο της απιστευτης προσφορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκομη τιποτα. 

Πραγματικα αστεια αντιμετωπιση απο την εταιρεια. Αυριο θα τα ακουσουν για τα καλα απο εμενα. 

Κλεισμενοι 2 μηνες συν μια εβδομαδα μπονους. Να τους κυνηγας για 100 κωλοευρω. Απλα ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει σημασια για ποιον ειναι "100 κολοευρώ".

Σημασια εχει οτι ακομα και 1 ευρω να ηταν η προσφορα, θα περιμενα απο μια εταιρεια σαν τη σαμσουνγκ να ειναι πιο σοβαρη, κι οχι να με αναγκαζει 2μιση μηνες μετα να τους παιρνω τηλεφωνο για κατι το οποιο θα πρεπε να ειναι ηδη ληξαν, οχι εχθες, αλλα ενα μηνα πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω πει και σε άλλες σελίδες. Την διαδικασία της συλλογής στοιχείων και πληρωμής την έχει δώσει η Samsung εργολαβικά σε άλλη εταιρία. Μην προσωποποιείτε την αδυναμία διεκπεραίωσης της εταιρίας αυτής στην Samsung

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερουμε αυτο που λες. Αυτο δεν αναιρει το γεγονος οτι και η σαμσουνγκ εχει ευθυνες. Απο τη στιγμη μαλιστα που πριν 2 εβδομαδες που πηρα τηλ στην εξ πελατων της ελαβα την πληρως ανευθυνη απαντηση οτι θα ολοκληρωθουν οι πληρωμες μεχρι μεσα μαρτιου. 

Εδω ειμαστε λοιπον, λεφτα δεν εχουν μπει πουθενα, και εχω καθε δικαιωμα να θεωρω αστεια αυτη την αντιμετωπιση καθοτι η ολοκληρωση της "προσφορας" κλεινει ημερολογιακα 2 μηνες. Σε λιγο θα αλλαξουμε κινητο κι ακομα θα περιμενουμε τα 100 της προσφορας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παρακαλω ολοι οι ενδιαφερομενοι που πηραν τα λεφτα τους να μου στειλουν απο 5 ευρω γιατι αν και ενημερωσα το Insomnia για την προσφορα ...δυστηχως παρα μια εβδομαδα δεν την εκμεταλλευτηκα γιατι το ειχα παρει ηδη το κινητο..

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλω ολοι οι ενδιαφερομενοι που πηραν τα λεφτα τους να μου στειλουν απο 5 ευρω γιατι αν και ενημερωσα το Insomnia για την προσφορα ...δυστηχως παρα μια εβδομαδα δεν την εκμεταλλευτηκα γιατι το ειχα παρει ηδη το κινητο..

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :)

5euro.jpg

 

(5 euros) sent from my i-Phone

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...