Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy sII κωτσόβολος


disqualified

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kαι περσι τετοια εποχη (λιγο νωριτερα ισως κανα μηνα) γινοταν πολυς ντορος για το 1ο Galaxy S στα 249 (και το S plus στα 279) και στα καπακια το πεταξε το αγγλικο αμαζον στα 200 ευρω και εγινε της μουρλης...! Γιατι να μην γινει το ιδιο και τωρα; ;)

 

ναι ειναι πιθανον...!!!

αν δεν αποσυρθει συντομα απο την αγορα...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι περσι τετοια εποχη (λιγο νωριτερα ισως κανα μηνα) γινοταν πολυς ντορος για το 1ο Galaxy S στα 249 (και το S plus στα 279) και στα καπακια το πεταξε το αγγλικο αμαζον στα 200 ευρω και εγινε της μουρλης...! Γιατι να μην γινει το ιδιο και τωρα; ;)

 

Γιατί τα έχουν πουλήσει όλα, άλλο μονοπυρηνο άλλο s2.πιστεύεις ότι αυτοί δεν παρακολουθούν το τι γίνεται με το τηλέφωνο; μιλάω για υποστήριξη, θα πάρει επίσημη όπου να ναι,κτλπ

 

Swyped από το S2 μου με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού το ξερεις οτι τα πουλησαν ολα, εγω εχω δει αντιθετα δειγματα, πχ την προ 8μηνου+ προσφορα με galaxy tab 3g + Sii στα 500...!

Επισης για να "ακολουθησαν" την τιμη και αλλα καταστημα (και κυριως το γεγονος οτι προκεται για μεγαλες αλυσιδες) μαλλον ειναι price drop απο την samsung ή τον εισαγωγεα, οποτε (εντελως υποθετικα) θα πρεπει να περιμενουμε το "λογικο" απο την υπολοιπη αγορα.

Και ανεφερα το αμαζον ακριβως επειδη στη "ληξη" του καθε μοντελου χτυπαγε τρομερες τιμες, να θυμισω προσφατως το Lumia 800, λιγο παλιοτερα το LG 2X και το HTC Evo 3D κλπ?...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις μεγάλες αλυσίδες δεν ξέρω αν υπάρχουν ακόμα, Θεσσαλονίκη Τέλος.Μόλις τελειώσουν αυτά τα λίγα που έμειναν πάλι θα το ανεβάσουν Κανά 400 αρι.αν έχεις τα λεφτά το παίρνεις τώρα

 

Swyped από το S2 μου με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου, σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για την ενημέρωσή σου! χάρη σ'εσένα, κρατάω αυτό το υπέροχο τηλέφωνο στα χέρια μου!

πήγα πρωί στα καινούργια public νέας σμύρνης στην πλατεία (το είχαν 399), τους είπα ότι το βρήκα 269 στον κωτσόβολο, τους έδωσα λινκ και μετά από πολλές διαβουλεύσεις με τα κεντρικά τους, μου το έδωσαν στα 269. κάπως έτσι έριξαν και οι άλλοι την τιμή στα 269. βέβαια, έχασα την προσφορά του πλαισίου με τους δωρεάν χάρτες, αλλά όλα τα gps προγράμματα υπάρχουν και σπασμένα, οπότε μικρό το κακό.

και πάλι ευχαριστώ!

να είσαι πάντα καλά..

 

να το χαίρεσαι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι περσι τετοια εποχη (λιγο νωριτερα ισως κανα μηνα) γινοταν πολυς ντορος για το 1ο Galaxy S στα 249 (και το S plus στα 279) και στα καπακια το πεταξε το αγγλικο αμαζον στα 200 ευρω και εγινε της μουρλης...! Γιατι να μην γινει το ιδιο και τωρα; ;)

 

Περσι τετοιο καιρο, για μερα μονο, τα mediamarkt ειχαν δωσει το galaxy s 200€. Λιγα κομματια βεβαια. Δεν πιστευω να φτασει και εκει το galaxy S2. Θα εχει ξεπουλησει μεχρι τοτε ακομα και στα 250€ να το εβαζαν. 1.5 ετους μοντελο αλλα βαζει κατω πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως τα λες...αλλά τα ίδια δεν λέγαμε και πέρυσι όταν είχε το Galaxy s 250 ,τελικά έπεσε στα 200.

σε 3 - 4 μήνες θα σκάσει η sammy το s4 ,οπότε το s2 πρέπει να φύγει σύντομα από τη μέση.

έτσι είναι η τεχνολογία σκλήρη αλλά και καλή για την τσέπη μας για πιο παλιά μοντέλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάπαλα το τηλέφωνο, ξεπουλήσαμε.

οποιος θελει παιδια εχει ενα ακομη λευκο στον κωτσοβολο στα σεπολια.

πηρα εγω ενα σημερα... και ενω ελεγαν απο τα κεντρικα οτι δεν ηταν διαθεσιμο πουθενα...

δεν εχουν σωστη ενημερωση αποθηκης οπως φαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα μόλις πριν μια ώρα (θα παραλάβω την Δευτέρα) από τον Κωτσόβολο στην Κόρινθο(τελευταίο κομμάτι - λευκό).Νομίζω η προσφορά είναι πολύ καλή και με το υπάρχον και τίμιο wildfire η διαφορά θα είναι πολύ μεγάλη.

Ευχαριστώ το topic starter για την ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...