Προς το περιεχόμενο

Panasonic TX-P50UT50 Plasma 3D TV 50"@Plaisio = 599


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε δωμάτιο που έχει μεν φως από αρκετές μπαλκονόπορτες, αλλά η τηλεόραση δεν δέχεται απευθείας ηλιακές ακτίνες ούτε και έχει φωτιστικό κοντά/πάνω έχει πρόβλημα λόγω έλλειψης φίλτρου;

ή το πρόβλημα έχει να κάνει και με χαμηλή φωτεινότητα της συσκευής;

Εχω τώρα μια loewe λαμπάτη αλλά ενώ είναι καταπληκτική τηλεόραση, τη μέρα δεν φαίνεται καλά (μάλλον καθρεπτίζει) κυρίως λόγω χαμηλής φωτεινότητας της συσκευής. Θα έχω το ίδιο πρόβλημα με την panasonic;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για γυαλια προτιμηστε αυτά που είναι φθηνα και καλά.

 

 

χθες ρωτησα σε 3 καταστηματα μου ειπαν οχι δεν παιρνει αλλης εταιριας γυαλια μόνο panasonic και πηρα 2 (το θύμα...) . Επειδη χρειαζομαι ααλλα δύο ήθελα μια ακομα επιβεβαίωση οτι δουλευουν και τα samsung . Sorry που πρηζω αλλά είδα οτι τα panasonic κανουν register στην οθονη και αυτο με εβαλε σε σκέψεις...

Γυρισε τα πισω και πες μαλακιες μου λεγατε και δεν ξερετε την δουλεια σας.Ολοι οι μεγαλοι κατασκευαστες συμφωνησαν να εχουν γυαλια που θα δουλευουνε σε ολες τις τηλεορασεις.Αυτο εγινε για ολες τις τηλεορασεις απο 2012 και μετα.Οσον αφορα τα περσυνα μοντελα δεν ισχυει κατι τετοιο(2011).Η καθε εταιρια ειχε γυαλια για το δικο της μοντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τo public την ειχε ριξει ναι.

 

Αυτο εδω το καταστημα τι λεει?

http://www.progressive.gr/proion.asp?katigoriaID=111111&proionID=11044

Έχω αγοράσει από το συγκεκριμένο και είναι άριστο στην εξυπηρέτηση και όχι μόνο.

Είναι στην Κρήτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος θελει πμ για το service menu ας μου πει (με δικη του ευθυνη προφανως)... Εγω το εστρωσα το white balance μια φορα ;)

 

Τι κερδιζω σε ρυθμισεις απο αυτο το μενου; Για στειλε μου επειδη μαλλον θα την τσιμπησω. Απλα θα περιμενω μεχρι και την παραμονη Χριστουγεννων μπηπως και την κατεβασουν και αλλο.

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε δωμάτιο που έχει μεν φως από αρκετές μπαλκονόπορτες, αλλά η τηλεόραση δεν δέχεται απευθείας ηλιακές ακτίνες ούτε και έχει φωτιστικό κοντά/πάνω έχει πρόβλημα λόγω έλλειψης φίλτρου;

ή το πρόβλημα έχει να κάνει και με χαμηλή φωτεινότητα της συσκευής;

Εχω τώρα μια loewe λαμπάτη αλλά ενώ είναι καταπληκτική τηλεόραση, τη μέρα δεν φαίνεται καλά (μάλλον καθρεπτίζει) κυρίως λόγω χαμηλής φωτεινότητας της συσκευής. Θα έχω το ίδιο πρόβλημα με την panasonic;

έχει κάποιος εμπειρία απο την τηλεόραση να με βοηθήσει σε αυτό που λέω για τις αντανακλάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 6030 υπερτερεί σε τίποτα από την UT50? Ρωτάω γιατί είχα βάλει την πρώτη στο μάτι αλλά όσο να'ναι 50άρα και plasma για 100 ευρώ διαφορά με κάνουν να αλλάξω στόχο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 6030 υπερτερεί σε τίποτα από την UT50? Ρωτάω γιατί είχα βάλει την πρώτη στο μάτι αλλά όσο να'ναι 50άρα και plasma για 100 ευρώ διαφορά με κάνουν να αλλάξω στόχο. 

 

η 6030 ειναι LCD 

οποτε στα θετικα ειναι,μικροτερος ογκος και βαρος

χαμηλοτερη καταναλωση

και οτι δε χρειαζεται στρωσιμο

 

στα αρνητικα ειναι η χειροτερη εικονα,και η μικροτερη εικονα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...