Προς το περιεχόμενο

Dealextreme 100$=50$ christmas offer


kostastnt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδη με εχετε βαλει σε σκεψεις με το pipo vs icoo, ποσο πιο χαλια ειναι η αναλυση στα 800Χ480 vs 1024X600?

Επειδη εχω συνηθισει στις υψηλες αναλυσεις των μονιτορς για να παρω μια ιδεα. Θα εχει "τρομακτικη" διαφορα στα βιντεο ή στα παιχνιδια? Μιλαμε για 7 ιντσες οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα πριν λιγο στο live chat και με ενημερωσαν οτι θα πρεπει συνολικα μαζι με το 0,01 να ειναι 100 η παραγγελια ... για καλο και για κακο ομως ετοιμαστε και ενα δευτερο καλαθι ... να ειμαστε σιγουροι ... αντε καλη τυχη !!!

 

Του εκανα και prtscn το καλαθι μου και μου ειπε οτι μπορω να συμμετεχω ...

 

http://prntscr.com/n7xye

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εδω λεει

 

 

Purchase any items from DX that will make the total amount of your shopping cart to be exactly $100.00.

 

και διπλα λεει

 

 

The amount of your shopping cart must be exactly $100.00.( Shipping cost excluded)

 

Αν προσεξουμε λιγο το screenshot που ποσταρε ο tiger εχει στο order subtotal 100$, μετα βαζει το shipping cost (0$) και μετα βγαζει το γενικο συνολο. Εικαζω οτι "order subtotal" είναι το shopping cart.

 

Μας εχουν μπερδεψει οι κινεζοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το ξεκαθαρισε οτι ειναι 100 μαζι με το 0.01 η 99.99 χωρις αυτο ... λογικα ετσι θα ειναι ... σε λιγες ωρες θα ξερουμε αυτο ειναι το μονο σιγουρο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pipo vs icoo, σημειωσατε 1

 

Εχει πολλακις απαντηθει, δεν χωραει συγκριση.

Για να συμπληρωσω απο εμπειρια με 2 κινεζικα ταμπλετ, το πιο σημαντικο πραγμα απο ολα ειναι η υποστηριξη σε rom. Τι να την κανεις την καλυτερη αναλυση ή το εξτρα χαρακτηριστικο, οταν δεν τρεχει η εφαρμογη που θελεις και δεν υπαρχει περιπτωση να μην σου κατσει στραβη σε κινεζικες rom.

Και με τις εναλλακτικες roms υπαρχουν πολλα θεματα (στον εναν δεν παιζει το skype, στον αλλον δεν παιζει η sd card και ενα σωρο αλλα παραδειγματα), αλλα τουλαχιστον υπαρχει δυνατοτητα επιλογης και τελικα κρατας οποια σου αρεσει. Και στο μελλον πειραματιζεσαι με νεες, διοτι συνεχως διορθωνονται.

Ας κλεισει το ερωτημα. Εκτος αν βαλετε και αλλα tablet μεσα, γιατι παιζουν και τα εξης απο την συλλογη τους κατω των 100$:

 

Ainol Novo 7 Mars 7.0" Capacitive Screen Android 4.0 Tablet PC w/ TF / Wi-Fi / Camera - Black

USD$ 89.70

δοκιμασμενη μαρκα, μεγαλη υποστηριξη roms, αγοραζετε με κλειστα ματια.

 

ViewSonic VB70a S1 7" Capacitive Screen Android 4.0 Tablet PC w/ TF / Wi-Fi / Camera - Black

USD$ 88.40

υποδεεστερη επιλογη σε τεχνικα χαρακτηριστικα αλλα επωνυμο προιον απο μακροχρονια καταξιωμενη μαρκα, για οσους φοβουνται τα "κινεζικα" και θελουν καλυτερη ποιοτητα κατασκευης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να'χει, να'χετε 2 καλάθια έτοιμα. Δοκιμάζετε με 100usd(+0,01 που βάζει αυτόματα, δηλαδή στο σύνολο 100,01) και άμα κατά την πληρωμή δεν σας τα κάνει 50, τότε δοκιμάστε με 99,99(+0,01 στο σύνολο 100).

 

Εγώ τουλάχιστον αυτό θα κάνω. Έχω μέσα στο καλάθι το PIPO, ένα screen protector για 7" και κάτι ακόμα που κάνει 2,80 usd που μου υπολείπονται για τα 100. Έχω και στην καβάντζα σε άλλο tab κάτι που κάνει 2,79 και άμα χρειαστεί θα κάνω την αλλαγή επιτόπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά!!

Αν βάλουμε παραγγελία 100,01 USD τότε το Paypal μας βγάζει ακριβώς 100,00. Αν βάλουμε ακριβώς 100,00 τότε μας βγάζει 99.99, αφαιρεί δηλ. το shipping cost και στις δύο περιπτώσεις. Το βράδυ στις 22:00 θα μάθουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...