Προς το περιεχόμενο

Dealextreme 100$=50$ christmas offer


kostastnt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν χρειάζεται galaxy, από 80 ευρώ ξεκινάνε στα ελληνικά καταστήματα

 

http://www.info-world.gr/pegasus/products01/show00.php?code=55397&pcode=SHOW_PROD55397

 

http://www.e-mobile.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=50522

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται galaxy, από 80 ευρώ ξεκινάνε στα ελληνικά καταστήματα

off topic - θερμη παρακληση μην το συνεχιζετε, εχουμε αποριες σχετικα με την προσφορα,περιμενουμε απαντησεις χρησιμες οχι τις προσωπικες αποψεις του καθενα για την αγορα η οχι απο εξωτερικο...- off topic

 

τελικα παιδια που καταληγουμε; 100 χωρις το 0,01 μεσα που λεει ο Kostastnt ή το αλλο που αναφερεται στο φορουμ που γραφει ο Ελληνας 100 με το 0,01;εχουμε φτασει να αλλαζουμε συνεχεια το καλαθι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι σημαντικο για εμενα

ματροσκες σε τηλεοραση θα παιζουν κ τα 2

κ αν ναι σε τι αναλυση;

100 με 0,01

100 ολα δηλαδη

ειδα 3-4 παραγγελιες κ απο εξωτερικο.

βεβαια ειδα κ μια με 100 ακριβως προιοντα αλλα δεν ειχε καθολου το 0,01.

περιεργο μου φανηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

80ε εχουν τα προπολεμικα που τα παιρνουν απο την Κινα 10ε

Εγω ειπα το καλοκαιρι να παρω απο Ελληνικο μαγαζι καποιο ταμπλετ και να μην προτιμησω Κινεζικο

Μου υποσχεθηκαν ταμπλετ με capacitive και 7 μερες παραδοση

Περιμενα 2 ΜΗΝΕΣ και πηρα resistive με 180ε αυτο ακριβως εδω

http://viewitem.eim.ebay.gr/101-24GB-ANDROID-40-TABLET-A10-12Ghz-1GB-SUPERPAD-8-VIII-FLYTOUCH-8--CASE/190736024043/item

βαφτισμενο με ψευτικο ονομα για να μη μπορω να το ψαξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω οταν ειδα την προσφορα και αγορασα το ταμπλετ το μονο που σκεφτομουν ήταν να καταστρεψω την χωρα..

 

Στο θεμα μας για αυτους που ειναι αναμεσα στα 2 ταμπλετ.. Χωρις να εχω ακουμπησει κανενα απο τα 2 διαλεξα το pipo επειδη υπαρχουν 3 μεγαλα ξενα φορουμ που το υποστηριζουν πραγματικα, στο ινσομνια εχουμε τεραστιο θεμα 20+ σελιδων για το ταμπλετ και επειδη υπαρχει πιθανοτητα για πειραματισμους με ubuntu.. Εμενα με νοιαζει να το σκαλιζω, να μαθαινω και ισα ισα να σερφαρω αν ειναι ξεφορτιστο το κινητο..

 

Αν καποιος θελει παιχνιδια, βιντεο και γενικα το δει σαν υποκαταστατο λαπτοπ ας παρει το αλλο που εχει καλυτερη οθονη..

 

Και τα 2 android ειναι στο λειτουργικο οποτε απο software πανω κατω 99% ιδια θα ναι μιας και εχουν και τοσο παραπλησιο hardware..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αν και είχα αποφασίσει να πάρω το ICOO, με το ποστ σου μ' εβαλες πάλι σε σκέψεις. Κρίμα ρε γμτ, γιατί με το ICOO έπαιρνα μαζί και τη θήκη του για να φτάσω στο 100αρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Kill_bill2 το λέμε μία, το λέμε δύο, το λέμε τρεις, είμαστε ευγενικοί αλλά φτάνει.

 

Κόφτο πια! Σπας μπάλες! Άσε μας να συζητήσουμε για τα ταμπλετς που μας ενδιαφέρουν και πιάσε να κάνεις κύρηγμα σε όποιον θέλεις με πμ. Κανας mod δεν βλέπει???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ...Το boordology συνεχιζει.. Λεμε μοντερνο ενα tablet με μονοπυρηνο και 512 ram επειδη εχει Mali 400..

Συγκρινουμε 80 ευρω για αυτο το υπερμοντερνο ταμπλετ με τα 32 ευρώ για να παρουμε δυπυρηνο με 1 gb ram και καλυτερη αναλυση οθονης απο Κινα..

Οκ αν χαλάσει εχεις θέμα..Μονο που με τα 140 ευρω που ζηταν εδω για ενα σοβαρο ταμπλετ παιρνεις απο κινα 4(με τη συγκεκριμενη προσφορα) για να εχεις..

Πραγματικά Kill bill μιας και απο οτι φαινεται εχεις μαγαζι(ειτε εσυ ειτε καποιος συγγενης-κολλητος σου) δε μας κανεις μια καλη προσφορά για ομαδική αγορά απο το "δικο σου μαγαζι" ωστε και τη χωρα να σωσουμε και εξυπηρετηση απο Ελλαδα να εχουμε+ να μη μας πιασουν τον κ@λο για μπακατελα ταμπλετ στα 80 ευρω;

Plz Ομως μη μας πεις για κανενα tablet Με επεξεργαστη Via μονοπυρηνο,256 ram κ android 2.1 στα 70 ευρω.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεσκίσατε στο offtopic , να φύγετε κύριοι να πάτε αλλού.

Επί του θέματος , αν ψάχνεται να βρείτε κάτι με πχ 7.31$ για να συμπληρώσετε μπορείτε να δώσετε το παρακάτω http://dx.com/s/a.html?GEPrice=7.31&LEPrice=7.31

Όπου 7.31 στο url , βάζετε το ποσό που σας λείπει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ...Το boordology συνεχιζει.. Λεμε μοντερνο ενα tablet με μονοπυρηνο και 512 ram επειδη εχει Mali 400..

Συγκρινουμε 80 ευρω για αυτο το υπερμοντερνο ταμπλετ με τα 32 ευρώ για να παρουμε δυπυρηνο με 1 gb ram και καλυτερη αναλυση οθονης απο Κινα..

Οκ αν χαλάσει εχεις θέμα..Μονο που με τα 140 ευρω που ζηταν εδω για ενα σοβαρο ταμπλετ παιρνεις απο κινα 4(με τη συγκεκριμενη προσφορα) για να εχεις..

Πραγματικά Kill bill μιας και απο οτι φαινεται εχεις μαγαζι(ειτε εσυ ειτε καποιος συγγενης-κολλητος σου) δε μας κανεις μια καλη προσφορά για ομαδική αγορά απο το "δικο σου μαγαζι" ωστε και τη χωρα να σωσουμε και εξυπηρετηση απο Ελλαδα να εχουμε+ να μη μας πιασουν τον κ@λο για μπακατελα ταμπλετ στα 80 ευρω;

Plz Ομως μη μας πεις για κανενα tablet Με επεξεργαστη Via μονοπυρηνο,256 ram κ android 2.1 στα 70 ευρω.....

Ναι είναι δικό μου! Το βρήκες αστέρι μου. Οπως και το eshop πλαίσιο δικά μου και αυτά.

 

Θες και διπύρηνο με αυτά τα λεφτά με το τίμημα να μη εκτελωνιστεί ε; Γιατί αν σου εκτελωνίσουν το κινέζικο δεν θα κάνει 80 ευρώ.

 

Να πληρώσουμε όλοι δηλαδή, για να ανέβεις εσύ/εσείς σε πυρήνες επεξεργαστή. Ωραίος. Τώρα το έθεσες σωστά τοζήτημα.

 

Ρε Kill_bill2 το λέμε μία, το λέμε δύο, το λέμε τρεις, είμαστε ευγενικοί αλλά φτάνει.

 

Κόφτο πια! Σπας μπάλες! Άσε μας να συζητήσουμε για τα ταμπλετς που μας ενδιαφέρουν και πιάσε να κάνεις κύρηγμα σε όποιον θέλεις με πμ. Κανας mod δεν βλέπει???

Να το κόψουν οι άλλοι και ΟΧΙ μόνο εγώ. Τι ακριβώς σου αρέσει να ακούς σε κασέτα την δική σου άποψη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοσμάρα λέμε...

 

Επειδή διαβάζοντας είδα ότι κάποιος συνάδελφος insomniac το έβαλε στο καλάθι αγοράς του, να ρωτήσω για να το σιγουρέψω:

 

Αυτό εδώ http://dx.com/p/protective-pet-glossy-screen-guard-for-google-nexus-7-174900 κάνει για τα ταμπλετς PIPO και ICOO?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα είναι να σταματησει αυτό το πράγμα..ΑΠλως γουστάρουμε να πάρουμε ταμπλετακι απο την Κίνα..

Αν τουλάχιστον οι Ελληνες ειχαν σοβαρη εξυπηρετηση ναι να το παρω απο εδώ..Αλλά όταν με βλεπουν σαν κινητο ευρώ και με ξερουν μονο πριν ψωνίσω, ε sorry αλλα δε θα τους τα σκασω..Αν ειναι να πληρωσω ακριβοτερα θα το παρω απο amazon Που και παλι θα ειναι φθηνοτερο.. Anyway αν θες συνεχισε προσωπικά σταματάω εδω με το συγκεκριμενο θεμα..

 

Προσωπικά έχω καταλήξει στο Icoo,καθώς κυρίως θα παίζει σερφάρισμα οπότε νομίζω η αναλυση θα μετράει....Αν αργότερα δω ότι χρειαζομαι νεα Rom θα κανω δοκιμή με rom αλλων tablet με παρομοιο Hardware τα οποια συνηθως παιζουν.. Αντε να ξεκινησει η επόμενη μέρα να δουμε αν θα προλαβουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοσμάρα λέμε...

 

Επειδή διαβάζοντας είδα ότι κάποιος συνάδελφος insomniac το έβαλε στο καλάθι αγοράς του, να ρωτήσω για να το σιγουρέψω:

 

Αυτό εδώ http://dx.com/p/protective-pet-glossy-screen-guard-for-google-nexus-7-174900 κάνει για τα ταμπλετς PIPO και ICOO?

 

Βασικά, προσωπικά το επέλεξα για να συμπληρωθούν τα 100δολ και επειδή είναι 7¨. Αν δεν κάνει δεν πειράζει, θα σου μείνει το ταμπλετ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...