Προς το περιεχόμενο

Dealextreme 100$=50$ christmas offer


kostastnt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες άνοιξα καινούριο θέμα στην κατηγορία Tablets για το Pipo S1 για να λέμε για roms, κτλ επειδή εδώ είμαστε σχετικά offtopic αφού παραλάβαμε :)

 

Το θέμα είναι εδώ: http://www.insomnia.gr/topic/475967-pipo-s1-romsσυζήτησηαξεσουάρ/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ειρωνικά το λέω  :-D  , επειδή δεν το βάζουν μαζί με το tablet στο κουτί.

Sorry φίλε μου,

νόμιζα πως το έλεγες σοβαρά.

Σπάνια βάζουν τέτοια καλώδια ,εδώ οθόνη παίρνεις και πολλές φορές δεν βάζουν ουτε vga καλώδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μια της Lexar στα 16GB.

Τους έστειλα χτες μήνυμα, περιμένω απάντηση.

Για την ιστορία, προσφέρθηκαν να μου στείλουν άλλη κάρτα με την επόμενη παραγγελία μου. Επειδή όμως δεν έχω βάλει άλλη παραγγελία, μου κάνανε refund το κόστος της κάρτας. :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

παιδιά διάβασα λίγο τα post σας αλλά δεν έβγαλα άκρη τι προτείνετε να κάνω , να χρησιμοποιήσω τον φορτιστή που έστειλαν να πάρω άλλον? από το usb γιατί δεν φορτίζει αφού στο site έλεγε οτι φορτίζει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα το usb δινει 0,5Α.

Το tablet ομως κατα την φορτιση παραμενει αναμενο (ακομα και αν το εχεις σβηστο και το βαλεις στην πριζα για φορτιση, θα ανοιξει μονο του). Στο stby οσο και αν ειναι καποια ποσοτητα ρευματος καταναλωνει (εστω και μικρη).

Μηπως λοιπον το 0,5Α που δινει η usb θυρα δεν επαρκει? Γιατι ο φορτιστης τοιχου που δινει μαζι εχει εξοδο 1Α αρα 1Α ειναι αυτο που θελει. Ισως λοιπον το 0,5Α να ειναι λιγο και να φορτιζει πολυ αργα ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα το usb δινει 0,5Α.

Το tablet ομως κατα την φορτιση παραμενει αναμενο (ακομα και αν το εχεις σβηστο και το βαλεις στην πριζα για φορτιση, θα ανοιξει μονο του). Στο stby οσο και αν ειναι καποια ποσοτητα ρευματος καταναλωνει (εστω και μικρη).

Μηπως λοιπον το 0,5Α που δινει η usb θυρα δεν επαρκει? Γιατι ο φορτιστης τοιχου που δινει μαζι εχει εξοδο 1Α αρα 1Α ειναι αυτο που θελει. Ισως λοιπον το 0,5Α να ειναι λιγο και να φορτιζει πολυ αργα ετσι.

2A είναι ο φορτιστής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο usb απλα δεν φορτιζει.. Ειτε με 0,5Α ειτε με 100000Α..

 

Από την τρύπα με το ειδικό βύσμα φορτίζει και με 2Α φορτιστη.,

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...