Προς το περιεχόμενο

Elite: Dangerous


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 minutes ago, GhostRiderLSOV said:

Μπήκε σήμερα η Phase 3 από τις 4, ...

Αν και είναι νωρίς ακόμα για συμπεράσματα και παράπονα, υποδείξεις και γκρίνια, είναι πράγματι το Odyssey αντάξιο του υπόλοιπου Elite+Horιzons? ο πήχης είναι ήδη ψηλά (στο διάστημα) και παιχνίδια με shooters και κομμάντα και soldiers κατακλύζουν την (κορεσμένη?) αγορά.

Δεν είναι επίκαιρο, η πρωταπριλιά πέρασε, εγώ τα πίστεψα όλα https://www.youtube.com/watch?v=NiF2VE3Ftk4 αλλά ευτυχώς ήταν πρωταπριλιάτικο βίντεο.

Εκπληκτικά βίντεα, Flintlock Engineering https://www.youtube.com/watch?v=6WTKNZuzb-Q&list=PLKxaAog9Ltwh0KPCmT6LjeSDVyYEOAxsO lasers, ordnance, kinetics, railguns, plasmas, mods and experimentals. Αν κάποιος έβαζε υπότιτλους έστω και σε 1 μόνον θα βοηθούσε την κοινότητα πολύ.

Μου λείπουν τα combat bonds για τον Juri, εσείς που τα μαζέψατε?

Επεξ/σία από eyw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, eyw είπε

αν και δεν πήγα ακόμα LHS 4046 να δω από κοντά, το inara βγάζει την G-CLAN σε war με συμμάχους (allies).
       Clipboard03-600.jpg

Μαλλον θα ετυχε. Το 4046 ειναι κατοπιν συνθηκης των blackbirds ετσι κι αλλιως. Εχουμε μεγαλα μπλεξιματα σε αλλα συστηματα με τους υποστηρικτες του Archon Delaine.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ας βοηθήσουμε τα παιδιά στο LHS 3899, όποιος θέλει έρχεται, παίρνει combat bonds διά πάσαν χρήσιν, όπως πχ engineers' unlocks. Είναι εναντίον Empire aligned faction, εναλλακτικά trade και missions και exploration data βοηθάνε. Αν έχει κανένας concordant ή regeneration ευκαρία να το δοκιμάσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/5/2021 στις 11:44 ΜΜ, GhostRiderLSOV είπε

Δεν έχω μπει να δω πώς είναι το performance για μένα σε σχέση με την alpha.

Κάπως καλύτερα φαίνεται να είναι, αλλά πάνω κάτω μαύρα χάλια. Απαράδεκτη απόδοση ακόμα και σε κάρτες τελευταίας γενιάς. Πάει το cyberpunk.. πλέον ρωτάμε "can it run  Odyssey?". 😁

Εδώ συγκριτικό με alpha

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας γνωστός σε ένα discord βελτίωσε τα fps του σβήνοντας τον φάκελο με τα graphic settings για να τον φτοιαξει το game απ την αρχή. Δεν το έχω κάνει να σας πω παραπάνω γι αυτό, αλλά αυτός πήγε απ τα 20 unplayable στα 60 fps σε high 1440p. 

To path αν ενδιαφέρεται κανείς να το δοκιμάσει είναι %LOCALAPPDATA%\Frontier Developments\Elite Dangerous\Options\Graphics

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...