Προς το περιεχόμενο

Dexter Season 8


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα μου φάνηκε ΟΚ το επεισόδιο, το είδα ευχάριστα.

 

 

Δε νομίζω να υπήρξε κάποιος που να μην υπέθεσε ότι η Ντεμπ ήταν εκείνη που σκότωσε τον Ελ Σάπο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω οτι η Βογκελ ειναι τοσο αθωα....

Mονο εγω σκεφτηκα οτι αυτος με το οπλο που αναγκασε τον αλλο να σκοτωσει το θυμα με τη σακουλα ειναι τελικα η ιδια η Βογκελ?

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω οτι η Βογκελ ειναι τοσο αθωα....

Mονο εγω σκεφτηκα οτι αυτος με το οπλο που αναγκασε τον αλλο να σκοτωσει το θυμα με τη σακουλα ειναι τελικα η ιδια η Βογκελ?

 

 

 

το σκεφτηκα κι εγω...

 

ακραιο αλλα καλο σα σεναριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρα η γιατρος ειναι ο κακος της σεζον. Και μιας και εχουν αρχισει τα flash back φανταζομαι πως θα δειξει και αλλες περιπτωσεις που εχει εμπλακει στη ζωη του Dexter ειτε μεσω του αδερφου του ή μεσω αλλων προσωπων. Προβλεψη μου ειναι πως οτι γινεται ειναι ενα τελικο πειραμα για να δει τελικα πως θα εξελιχθει ο Dexter και να το φτασει στα ορια του. Μάλιστα καθως η Deb δειχνει να αποσπα τον Dexter βλεπω να αποτελεί εναν απο του επομενους στοχους της. Γενικα βλεπω ενα φιναλε που ο Dexter θα εχει να επιλεξει μεταξυ της αδερφης του, της γκοκενας απο τον προηγουμενο κυκλο και της δημιουργου του. Κατι μου λεει παντως οτι τελικα θα μεινει μονο η Deb καθως καπου ο Dexter θα θυσιαστει και ως καθαρση για την κατω βολτα που εχει παρει θα αναλαβει τον γιο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@gpgalanis

Σε όποιο φόρουμ κι αν μπεις, όλοι αυτό το σενάριο λένε. Δε θα είναι υπερβολικά προβλέψιμο; Επίσης,

 

δε γίνεται να το παρουσιάσουν σαν ανατροπή, ενώ έχουν διαλέξει αυτή την ηθοποιό που έχει ένα τόσο σκοτεινό βλέμμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω πως ειναι προβλέψιμο αλλα πανε να ριξουν λιγη σταχτη στα ματια απο την αρχη με την ταχα εισοδο στο σπιτι κτλ. Τι να πω. Μακαρι να μας εκπλήξουν. Παντως οπως κι αν εχει οταν με το καλο τελειώσει και παρα καποιους κακους κύκλους εμενα ο Dexter θα μου λειψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα σπασε το 3ο,καιρός ήταν με μάλιστα οριακή σκηνή με Ντεμπ,Ντεξ,σρινκ,Κουίν

 

 

 

Εντωμεταξύ πόσο κιούτ ο Χάρισον ρε με τα ποπσικλς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω που παει αυτη η σεζον. Ολοκληρος dexter και να μην μας δειχνει την σκηνη που σκοτωνει καποιον. Δεν ξερω τι να πω. 8 σεζον και νομιζουν οτι βαρεθηκαμε να τον βλεπουμε να μαχαιρωνει και να τεμαχιζει αλλους κακους; 

Δεν ξερω ποιος το σκηνοθετησε το επεισοδιο αλλα μου αρεσε η κινηση της καμερας οταν πηγε ο ντεξ με την βογκελ στο τμημα. Ακολουθαει τον κουιν σταματαει, παλι πισω και γυρναει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ηλίθιο επεισόδιο ήταν αυτό?

Δυστυχώς βλέπω μια από τις αγαπημένες μου σειρές να ξευτιλιζεται σ' αυτή την άθλια (έως τώρα) σεζόν. Κρίμα...

 

Αποστολή από το ST25i με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...