Προς το περιεχόμενο

Dexter Season 8


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμένεις κάποιος να διαβάσει αυτο που έγραψες κατω απο κει που μπήκε?

 

Χαχαχα! Δεν εχεις κι αδικο! Απαντηστε ομως, τωρα που αλλαξε η σελιδα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η απάντηση είναι ναι (και δεν νομίζω να ασχοληθεί παραπάνω η σειρά με το τι έγινε τότε). Το έριξαν στον Estrada όπως ήταν το αρχικό σχέδιο του Dexter, και επίσης η αστυνομία του Miami απαρτίζεται από ανίκανους και το σενάριο στο Dexter έχει πάρει καιρό τον κατήφορο οπότε βαραίνει και αυτό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους, τοσες season περιμενα για αυτο το επεισοδιο (φυσικα μιλαω για την αδερφη τοθ μπατιστα). Κατα τα αλλα ωραιο επεισοδιο, κατι μου λεει οτι η ψυχολογα

παρακολουθει χρονια τον Dexter, απο παιδι. Οχι μονο δηλαδη εβγαλε τον Harry's code, αλλα τον παρακολουθουσε ολα αυτα τα χρονια για να δει αν τον τηρουσε. Γιαυτο και δεν τον εχει καταγγειλει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω μια ιδεα

 

 

ισως ηξερε τον χαρυ απο τοτε που εβγαλε των κωδικα στον ντεξτερ. Ισως ειναι καποια παλια γκομενα η συνεργατιδα του.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω μια ιδεα

 

 

ισως ηξερε τον χαρυ απο τοτε που εβγαλε των κωδικα στον ντεξτερ. Ισως ειναι καποια παλια γκομενα η συνεργατιδα του.

 

και εγώ αυτό πιστεύω οτι θα ισχύει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω και εγώ μια ιδέα... πιστεύω οτι αυτή θα του την στήσει. Κάποιο "δικό" της παιδί θα κάνει φόνο και θα το φορτώσει στο dexter και το τέλος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω και εγώ μια ιδέα... πιστεύω οτι αυτή θα του την στήσει. Κάποιο "δικό" της παιδί θα κάνει φόνο και θα το φορτώσει στο dexter και το τέλος....

 

Το preview πάντως προς το ανάποδο δείχνει

 

Υποθέτω πως θα τελειώσει φέτος με

 

 

τον Harrison να μαθαίνει Harry's Code απο την ψυχολόγο... Γιατί αλλιώς να τον μεγαλώσουν έτσι και να έχουν τις σεναριακές μπαρούφες του τύπου "παω να βρω την Deb και παίρνω τον γιο μαζί ενώ ξέρω πως είναι πολύ επικύνδινα...."?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που βλέπω τον Μπατίστα, μου έρχεται στο νου spin-off της σειράς με κεντρικό ήρωα τον Μπατίστα σε διάφορες υποθέσεις της αστυνομίας και οι τίτλοι αρχής να είναι κάτι τέτοιο:

 

 

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα ετσι δεν γινετε.Πλεον δεν θα βλεπουμε τα επισοδεια ,θα βλεπουμε μοινο τα δυο τελευταια και θα ειναι σαν να εχουμε δει ολοκληρο τον κυκλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...