Προς το περιεχόμενο

Technicolor TG788vn


Luciddream

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 535
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σοβαρευτειτε.το χωρατο τι ειναι?

Πλάκα βρε,αν δεν μου κάνεις πλάκα χαχαχαχαχαχαχα.

Πάντως δεν έχω βρει κάτι για generic κι απ΄οτι βλέπω μάλλον θα παιδευτούμε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα βρε,αν δεν μου κάνεις πλάκα χαχαχαχαχαχαχα.

Πάντως δεν έχω βρει κάτι για generic κι απ΄οτι βλέπω μάλλον θα παιδευτούμε λίγο.

ηλπιζα οτι θα εχει βγει κατι αλλα τζιφος ρε γαμωτο.ουτε καν demo premium>βλακεια της thomson,speedtouch,technicolor να μην τα βγαζει για Public use.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου απο οτι λεει ο hall παίζει κανονικά της forthnet τι διαφορα εχει το generic?

δεν θελω λογοτυπα.δεν θελω preconfigured voip κτλ.και το 784 που εχω το εχω με generic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες δεν άντεξα και το άνοιξα να δω τι παίζει με τις κεραίες και να δω αν μπορούν να αλλαχτούν γιατί το wireless μου κάνει νερά,έλα που κεραίες έψαχνα και κεραίες δεν έβρισκα μέχρι που κατάλαβα ότι είναι κολλημένες πάνω στην πλακέτα,παρόλα αυτά έχει 2 υποδοχές για έξτρα κεραίες και σκέφτομαι να την κάνω την πατέντα.

 

Πραγματικά μου έκανε μεγάλη εντύπωση γιατί είναι πρώτη φορά που συναντώ τις κεραίες σ αυτή τη μορφή,αύριο θα ανεβάσω και φωτο από το εσωτερικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες δεν άντεξα και το άνοιξα να δω τι παίζει με τις κεραίες και να δω αν μπορούν να αλλαχτούν γιατί το wireless μου κάνει νερά,έλα που κεραίες έψαχνα και κεραίες δεν έβρισκα μέχρι που κατάλαβα ότι είναι κολλημένες πάνω στην πλακέτα,παρόλα αυτά έχει 2 υποδοχές για έξτρα κεραίες και σκέφτομαι να την κάνω την πατέντα.

 

Πραγματικά μου έκανε μεγάλη εντύπωση γιατί είναι πρώτη φορά που συναντώ τις κεραίες σ αυτή τη μορφή,αύριο θα ανεβάσω και φωτο από το εσωτερικό.

και σε αλλα thomson οι κεραιες ειναι κολλημενες πανω αντι να ειναι με το μικρο βυσμα(δεν θυμαμαι πως το λενε).μπορεις να δοκιμασεις πανω στις υποδοχες να κουμπωσεις καποια κεραια να δεις αν θα αλλαξει κατι.απλα θες pigtail για να γινει sma απο Ufl.

οι αλλες με κανα Κολλητηρι αν μπορεις να τις βγαλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Εχει συνδεσει κανεις τηλεφωνο πανω; Οποτε το βαζω η γραμμη μιλαει..Καμμια ιδεα;

Επισης το usb τι ακριβως κανει;

 

το USB ειναι για το Content Sharing, δηλαδή να εχεις πάνω media server και να μοιράζεις αρχεία και ταινίες μέσω DLNA. απο την δική μου εμπειρία, δεν δουλεύει όπως θα έπρεπε. αλλα μπορείς να το χρησιμοποιήσεις σαν FTP για όταν είσαι εκτός σπιτιού να ανεβαζεις/κατεβάζεις τα αρχεία σου. επίσης συνδέεις και εκτυπωτή πάνω στο USB, αλλα δεν το χω δοκιμάσει κατα πόσο δουλεύει.

 

το τηλέφωνο δεν θα δουλέψει αν απλά το συνδέσεις, θέλει ρυθμίσεις για να παίξει. θέλω να το φτιάξω κάποια στιγμή για να έχω και VOIP αλλα όλο βαριέμαι (και δεν έχω και δεύτερη συσκευή για δοκιμές) ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...