Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις το ξεκίνησα και εγώ και έβαλα και τα save μου απο τα προηγούμενα witcher που έχω τελειώσει αν και θέλω αρκετό φρεσκάρισμα στην ιστορία σιγά σιγά την θυμάμαι.

Τα γραφικά του είναι μια χαρά αν και δεν είναι το wow που είχα πάθει όταν είχε πρωτοπαίξει τα προηγούμενα της σειράς. Πάντως έχει πολύ γέλιο στο πως ξεθωριάζουν στο μυαλό οι καταστάσεις. Θυμάμαι όταν είχα παίξει το πρώτο witcher είχα πάθει πλάκα με τα γραφικά του και με το πόσο πανέμορφα δείχναν. Εκανα το λάθος πριν λίγο και ξαναείδα μετά από τόσα χρόνια ένα video με τα γραφικά του :P... 

 

 

γιαυτό πάντα γράφω ότι τα γραφικά δεν είναι ποτέ σκοπός σε ένα rpg αλλά το gameplay του. 

Μου αρέσει και το νέο game με τις κάρτες αρκετά αν και δεν έχω καταλάβει καλά όλους τους μηχανισμούς του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω πως θα το τελειώσω μέσα στο 15...

 

54 ώρες, lvl17, ήρθα στο Skell πριν 3 ώρες...τρόμαξα με όλα αυτά...είμαι και αρρωστάκι και θέλω να τα ανοίξω όλα τα ερωτηματικά, να ψάξω όλο το βυθό σπιθαμή προς σπιθαμή!

 

Πραγματικά ώρες-ώρες απελπίζομαι!

 

Από την άλλη, σε κάτι υψώματα και σε κάτι γκρεμούς χαζεύω με τον κόσμο που δημιούργησαν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω πως θα το τελειώσω μέσα στο 15...

 

54 ώρες, lvl17, ήρθα στο Skell πριν 3 ώρες...τρόμαξα με όλα αυτά...είμαι και αρρωστάκι και θέλω να τα ανοίξω όλα τα ερωτηματικά, να ψάξω όλο το βυθό σπιθαμή προς σπιθαμή!

 

Πραγματικά ώρες-ώρες απελπίζομαι!

 

Από την άλλη, σε κάτι υψώματα και σε κάτι γκρεμούς χαζεύω με τον κόσμο που δημιούργησαν!

Και γιατί να βιάζεσαι; είναι το τελευταίο της σειράς μάλλον και έτσι έχεις χρόνο και λόγο να το απολαύσεις 100% και να ψάξεις μέχρι και το τελευταίο σημείο στο χάρτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ,άντε θα περιμένω και αυτή την βδομάδα για να το ξεκινήσω.Πλέον πιστεύω με αυτά τα patches και το υλικό που έχουν δώσει είναι μια χαρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 είναι το τελευταίο της σειράς μάλλον

 

είπαν πως θα ειναι το τελευταίο γενικά ή το τελευταίο με πρωταγωνιστή τον Γκέραλτ;

 

δεν μου φαίνεται και τόσο σοφή κίνηση και εξάλλου προκειται για σύμπαν με τεράστιο lore, πχ σε ένα νέο Witcher θα μπορούσε ο πρωταγωνιστής να ειναι απο άλλη σχολή witcher, ο Γκέραλτ είναι από τη σχολή του λύκου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τον Geralt το χάος imho αλλα σίγουρα θα βρούνε ένα τρόπο να το ξεζουμίσουν και καλά θα κάνουν γιατί σε σχέση με αλλα series αυτό γαμάει. Έτσι λέγαν και για το MGS...Sakiz εγώ πάντως pop-up δεν έχω δει εκτος από τα npcs μερικές φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τον Geralt το χάος imho αλλα σίγουρα θα βρούνε ένα τρόπο να το ξεζουμίσουν και καλά θα κάνουν γιατί σε σχέση με αλλα series αυτό γαμάει. Έτσι λέγαν και για το MGS...Sakiz εγώ πάντως pop-up δεν έχω δει εκτος από τα npcs μερικές φορες.

εγω έχω και πολύ μάλιστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς spoilers μπορεί να μου πει κάποιος αν αξίζει να κάνω import save από witcher 2. Έχω saves από roche και iorveth και τα δύο με triss rescue. Αν γίνει import τότε η interrogation scene με τις επιλογές στο 3 δεν υπάρχει σωστά ; το tattoo από το 2-roche path μπορεί να φύγει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς spoilers μπορεί να μου πει κάποιος αν αξίζει να κάνω import save από witcher 2. Έχω saves από roche και iorveth και τα δύο με triss rescue. Αν γίνει import τότε η interrogation scene με τις επιλογές στο 3 δεν υπάρχει σωστά ; το tattoo από το 2-roche path μπορεί να φύγει ;

οχι φιλε μου.Το tramp stamp θα μεινει εκει να νιωθεις ενοχες για τις μεθυσμενες νυχτες 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...