Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, {TDi}Dj2k..infc είπε

Dude το site είναι για τον πεο κυριολεκτικά. :D

ε μη μιλάς έτσι για τον φίλο μου τον κοτάκου τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

A hotfix for The Witcher 3: Wild Hunt is out on PC. It primarily addresses the performance issues that appeared after Patch 4.01. The game version won’t change.

Μικρό hotfix για το... hotfix 4.01. Διορθώνει λένε θέματα απόδοσης / επιδόσεων. 

https://www.thewitcher.com/en/news/47660/pc-hotfix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη τελευταια αποστολη του 1ου expansion υπαρχει bug που σου κρασαρει το παιχνιδι αντι να παιξει το cut scene . Το ξεπερασα παιζοντας σε dx 11 mode . 

 

Θα ακουστει λιγο ακραιο αλλα εχω ευχαριστηθει το παιχνιδι περισσοτερο απο οτι οταν κυκλοφορησε . Εχω κανει σχεδον τα παντα εκτος το gwent  :P

 

Μενει τωρα η tousaint 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

1η φορα παιζω witcher...Πραγματικα απο οτι ειχα διαβασει στο ιντερνετ απο πριν οτι ειναι must κανω τα αντιθετα.

Η yen μου φανηκε πολυ κρυοκωλη, δυσκολη που θελει να εχει τον geralt υποτακτικο της. Οποτε εφαγε ακυρο.

Το επιπεδο δυσκολιας μου φανηκε χαμηλο. Συνηθως παιζω ολα τα παιχνιδια στο νορμαλ εδω το ανεβασα.

Alchemy /potions δεν χρησιμοποιω σχεδον καθολου παρολο που διαβαζα πολυ στο ιντερνετ για alchemy builds.

Απο skills προτιμω igni και axii κυριως αλλα εξαρταται απο τον αντιπαλο.

Δεν εχω αγορασει/φτιαξει τιποτα απο armor swords κλπ αυτα που βρισκω μου αρκουν.

Gwent και αγωνες με αλογα βαρετα μου φανηκαν.

Το παιχνιδι ειναι εξαιρετικο σε γενικες γραμμες σου κρατα το ενδιαφερον με την ιστορια του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, The_Judas είπε

1η φορα παιζω witcher...Πραγματικα απο οτι ειχα διαβασει στο ιντερνετ απο πριν οτι ειναι must κανω τα αντιθετα.

Το επιπεδο δυσκολιας μου φανηκε χαμηλο. Συνηθως παιζω ολα τα παιχνιδια στο νορμαλ εδω το ανεβασα.

Alchemy /potions δεν χρησιμοποιω σχεδον καθολου παρολο που διαβαζα πολυ στο ιντερνετ για alchemy builds.

Δεν εχω αγορασει/φτιαξει τιποτα απο armor swords κλπ αυτα που βρισκω μου αρκουν.

Γενικά αν παίζεις πολύ με dodge και roll, ακόμα και στο Blood and Broken Bones! παλεύεται το παιχνίδι. Αν δοκιμάσεις να παίξεις στο πιο δύσκολο, το Death March!, δε μπορείς να κερδίσεις καμία μάχη χωρίς alchemy builds + crafted weapons. Γενικά είναι ένα παιχνίδι που αν θες να απολαύσεις όλο το battle system, θέλει να το παίξεις στο πιο δύσκολο επίπεδο. Τα υπόλοιπα είναι κυρίως για να δεις το story.

Βέβαια ό,τι αρέσει στον καθένα, και εγώ στο πρώτο playthrough το έπαιξα στο Blood and Broken Bones! επίπεδο, και τώρα στο 2ο playthrough στο next gen πήγα στο πιο δύσκολο και είναι φουλ challenging.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και στο death march το παιχνίδι είναι δύσκολο μέχρι να φτάσεις level 12 για το έξτρα skill slot και να φτιάξεις το πρώτο Witcher armor. Μετά δυστυχώς είναι walk in the park, χωρίς καν να έχεις σπασμένα builds.

Γενικά όμως δεν είναι και εύκολο να κάνεις ένα ισορροπημένο επίπεδο μεγάλης δυσκολίας. Παίζω αυτήν την περίοδο God of war και ακόμα και στο hard τρως απίστευτο ξύλο στην αρχή σε φάση που το παράτησα και το γύρισα πίσω στο νορμάλ. Στο οποίο όμως μετά γίνεται πολύ εύκολο στην πορεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω το τρίτο play through (μιας που το δεύτερο το ειχα αφησει καπου στο Skellig) λόγω next gen.

Δυστυχως το experience που δίνει το main ειναι υπερβολή κάνοντας το game αρκετα ευκολο..Παρεμπιπτόντως πήγα hos με 33 level και blood and broken bones και έφαγα αρκετό ξύλο..Δεν εχω δοκιμάσει τη ρύθμιση να φέρεις τους εχθρούς στο ιδιο level με σένα, πιστευω θα μ χαλάσει λιγο το immersion ,απο την αλλη θα γίνει λιγο πιο challenge.

Τα quests τα απολαμβάνω οπως την πρωτη φορα(πανε και χρονια) και ειδικότερα τα επικότερα αυτων οπως του kaer  morhen ..η στιγμή που μαζεύονται ολοι μαζι στην τραπεζαρία  πριν το battle ειναι ανεκτίμητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...