Προς το περιεχόμενο

Thinkpad L520 Free-dos-328ευρω


xristoforos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα οκ μαλλον καποιος απτη λενοβο μπηκε εδω μεσα και διαβασε αυτο για την οθονη δεν εξηγειται αλλιως εχουν ολοι αλλα δε πουλανε..

ναι συμφωνω και γω ετσι πρεπει ναναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και γω την πατησα δεν το παρηγγηλα αμεσως και το θελα για δωρο. καλο ειναι ετσι κ αλλιως απλα θα ταν ακομη καλυτερο με την 1600χ900 και στην ιδια τιμη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες που το τσεκαρα στο ebay ηταν στα 440 δολλαρια.

Και σημερα ειναι στα 540..χμμ. μαααλιστα.

 

Τωρα που το ξαναβλεπω ομως, χθες δεν ειχαν τα μεταφορικα μεσα, ενω σημερα αναφερει οτι ειναι στην τιμη τα μεταφορικα.

Μα 100 δολλαρια για μεταφορικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εξαφανιστηκαν ολα απλα πηραν πρεφα τον ντορο που εγινε εδω μεσα και το γυρισαν στην μικροτερη αναλυση τα online μαγαζια.

ετσι υποθετω δηλαδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα οκ αυτο με την αναλυση πρωτη φορα το βλεπω μολις καταλαβουν οτι ενδιαφερεσαι για την αναλυση σου λενε οτι καναν τυπογραφικο λαθος, οτι εχουν  αυτο με την 1366χ768 και οτι αυτο με την 1600χ900 εχει αλλη τιμη!...!!....  :shock:  :shock:  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα οκ αυτο με την αναλυση πρωτη φορα το βλεπω μολις καταλαβουν οτι ενδιαφερεσαι για την αναλυση σου λενε οτι καναν τυπογραφικο λαθος, οτι εχουν  αυτο με την 1366χ768 και οτι αυτο με την 1600χ900 εχει αλλη τιμη!...!!....  :shock:  :shock:  :shock:

Ρωτησες και σου παν αλλη τιμη για το 1600χ900? και ποια η τιμη του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου τα μασανε ολοι ενω στην αρχη λενε 1600χ900 σε οσους ειπα αν ειστε σιγουροι γιατι εγω για την αναλυση ενδιαφερομαι και πηραν τηλεφωνο τη λενοωο μου το γυρισαν ενω πριν μου λεγανε οτι ειχε 1600χ900 η λενοβο παλι λεει οτι δε θα ξαναφερει με αυτη την αναλυση.. καλα οκ επειδη ξερω τι γινεται με τις αντιπροσωπειες καθαρη δουλεια απο λενοβο ειναι.. μολις παιρνουν τηλεφωνο για να ρωτησουν την αναλυση τους ενημερωνουν αναλογα.. οπως ειπα καλα σας κανουν και σας κλεβουν τις αποθηκες αφου ειστε απατεωνες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως παιζει να χουν δικιο εκτος αν δεν τους τελειωσε το 1600χ900 και πασαρουν το 1366χ768 πρωτα αν το πηραν πρεφα τον ντορο,γιατι στο σιτε της λενοβο στο εξωτερικο δεν ειναι πλεον διαθεσιμο το μοντελο σε οποιδηποτε αναλυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε γινεται να αλλαξεις εσυ οθονη αν δεν ειναι με αυτη την αναλυση απο το εργοστασιο..  

 

το λεει εδω ο τυπος απο τη κινα

 

 

Buyer Note:  RGB-LED version. 
PN 93P5680  FRU 93P5681
Not work woth 1920x1080 or 1366x768 Version

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...