Προς το περιεχόμενο

Αγορές από το εξωτερικό


makfil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή πήρες 2 αντικείμενα στα οποία επέλεξες μέθοδος τα κόκκινα που μου λες?

 

Όχι, δεν επέλεξα μέθοδο, αυτή την μέθοδο αποστολής μου βγάζει ως επιλεγμένη από τον πωλητή και το tracking number δεν δίνει αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όχι, δεν επέλεξα μέθοδο, αυτή την μέθοδο αποστολής μου βγάζει ως επιλεγμένη από τον πωλητή και το tracking number δεν δίνει αποτελέσματα.

Δοκίμασε εδώ: http://www.trackitonline.ru/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπες στο ΕΛΤΑ 

 

θα σου το δειχνει στασιμο για λιγες μερες αλλα το εμφανιζει ,

 

 λογικα εχει τελος στο νουμερο CN για το κινεζικο  αι SG για το αλλο απο Σιγκαπουρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα 

Αγόρασα πρόσφατα μια κάμερα για dvr σε πολύ καλή τιμή σε σχέση με την τιμή που έχει στην χώρα μας ,το πρόβλημα μου είναι ότι το tracking number αποτελείται μόνο από αριθμούς και δεν μπορώ να εντοπίσω το πακέτο ούτε σε κάποια εταιρία courier αλλά ούτε και στα ΕΛΤΑ έχει 3-4 μέρες που ήρθε στην Ελλάδα . Γνωρίζει κάποιος έναν από postnl έρχονται στα ΕΛΤΑ ή σε κάποια εταιρία courier .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα 

Αγόρασα πρόσφατα μια κάμερα για dvr σε πολύ καλή τιμή σε σχέση με την τιμή που έχει στην χώρα μας ,το πρόβλημα μου είναι ότι το tracking number αποτελείται μόνο από αριθμούς και δεν μπορώ να εντοπίσω το πακέτο ούτε σε κάποια εταιρία courier αλλά ούτε και στα ΕΛΤΑ έχει 3-4 μέρες που ήρθε στην Ελλάδα . Γνωρίζει κάποιος έναν από postnl έρχονται στα ΕΛΤΑ ή σε κάποια εταιρία courier .

το βρήκα τελικά δεν είχαν περάσει το tracking number από το ΕΛΤΑ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Sent from my iPhone using Insomnia

από ότι γνωρίζω τα συστημένα από Αγγλία τα φέρνει η acs κάνε  τους ένα τηλέφωνο και βγάλε το link με το tracking number μην πάρει κανείς το πακέτο και ψάχνεσαι (δεν ζητούν ταυτότητα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sent from my iPhone using Insomnia

άκου προσεκτικά τι θα κάνεις. Τελωνείο δεν έχει κολλήσει αφού είναι από ΕΕ. Τα συστημένα δέματα της αγγλίας δεν έρχονται μέσω ΕΛΤΑ αλλά μέσω ACS courier.περνάει μέσω gls-group.eu( γερμανία) και μετά στην ελλάδα το παίρνει η acs. Τώρα όμως επειδή έψαξα για να σου βρω τον αριθμό αποστολής acs δεν βγάζει τίποτα από το gls. Νομίζω ότι είναι fake ο αριθμός αποστολής. Μίλα του πάλι να σου δώσει γνήσιο γιατί ούτε στο royal mail είναι σωστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδιά ξέρει κανείς τι ισχύει για εισαγωγή βρώσιμων ειδών (π.χ σοκολάτες,candies κτλ) από τρίτες χώρες; Ισχύει ότι ισχύει κανονικά ή κάτι άλλο; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την εξαγορά του Ελληνικού Τμήματος της Citibank από την Alpha Bank (ΣΕΠ 2014), ισχύει, πλέον, για όλες τις κάρτες της, το πρόσφατο Τιμολόγιο Εργασιών (έκδοση 13/5/2015), και ενημέρωσα το αντίστοιχο κεφάλαιο (6) του επικαιροποιημένου οδηγού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...