Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί αν δεν ανανεώσω την μηνιαία συνδρομή μου αποκλείει τα δωρεάν games που είχα κατεβάσει ;

 

 

Γιατί αλλιώς θα μπορούσε ο καθένας να δίνει 1-2 ευρώ να πάρει plus trials για καμιά βδομάδα και έτσι να έχει για πάντα τα παιχνίδια του plus. Σου φαίνεται λογικό;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί αν δεν ανανεώσω την μηνιαία συνδρομή μου αποκλείει τα δωρεάν games που είχα κατεβάσει ;

 

Μια διευκρινιση...δε σου αποκλειει τα δωρεαν παιχνιδια..αν τα εχεις ηδη κατεβασει πριν φτασεις στο σημειο που ληγει η συνδρομη, δε στα παιρνει κανεις πισω...σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι απαραίτητο να τα έχεις κατεβάσει αλλά απλά να έχεις πάρει τις άδειες απο τα παιχνίδια. Οταν λήγει η συνδρομή σου, αυτό που κάνει είναι να μην μπορείς να τα παίξεις. Οποιαδήποτε στιγμή ξαναβάλεις συνδρομή τότε θα σου είναι πάλι διαθέσιμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να εχει και ο δευτερος psplus?

Δεν χρειάζεται ο δεύτερος Plus ούτε τίποτα άλλο.

Απλά φτιάχνεις έναν δεύτερο λογαριασμό (αν δεν έχεις) για να συνδέετε το δεύτερο χειριστήριο.

 

Δε με καταλαβες, αν εχεις κατεβασει ενα δωρεαν παιχνιδι που για παραδειγμα ειναι offline, θα μπορεις να το παιξεις ακομα και αν δεν ξαναβαλεις ποτε internet στην κονσολα

Όχι, αν βγεις από το plus δεν θα μπορείς να το παίξεις( για τα free του  plus). Για τα free παιχνίδια γενικότερα τα παίζεις όποτε εθέλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι απαραίτητο να τα έχεις κατεβάσει αλλά απλά να έχεις πάρει τις άδειες απο τα παιχνίδια. Οταν λήγει η συνδρομή σου, αυτό που κάνει είναι να μην μπορείς να τα παίξεις. Οποιαδήποτε στιγμή ξαναβάλεις συνδρομή τότε θα σου είναι πάλι διαθέσιμα.

 

Δε με καταλαβες, αν εχεις κατεβασει ενα δωρεαν παιχνιδι που για παραδειγμα ειναι offline, θα μπορεις να το παιξεις ακομα και αν δεν ξαναβαλεις ποτε internet στην κονσολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με καταλαβες, αν εχεις κατεβασει ενα δωρεαν παιχνιδι που για παραδειγμα ειναι offline, θα μπορεις να το παιξεις ακομα και αν δεν ξαναβαλεις ποτε internet στην κονσολα

Όχι. Δεν ακολουθεί το σύστημα του Xbox360. Πρέπει να έχεις PS Plus για να μπορείς να τα παίζεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιχνίδια έχουν ημερομηνία λήξης στο info. Δεν έχει καμία σχέση το internet. Το ρολόι δουλεύει κανονικά και χωρίς internet.

 

Δοκιμάστε πάντως να γυρίσετε πίσω το ρολόι του συστήματος μπας και παίξουν έτσι... εννοείται offline, γιατί κάνει συγχρονισμό ώρας με κάθε PSN sign in.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και τοσο καιρο δεν έβαλε καμία προσφορα η sonny, παίζει καμιά καλύτερη τιμή από την official για ετήσια συνδρομή psn σε ελληνικό account;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και τοσο καιρο δεν έβαλε καμία προσφορα η sonny, παίζει καμιά καλύτερη τιμή από την official για ετήσια συνδρομή psn σε ελληνικό account;

μονο maxplay.gr

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Local coop. Αν έχεις δεύτερο μοχλό και παρέα είναι καλή φάση..

Εμένα δε μου το βγάζει στο ps vita για downloads. Δεν υπάρχει κουμπάκι καν, και στο ps plus δεν το εχει μέσα. Εχει μονο δυο games

Το βρήκα στο downloads list....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...