Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχετε δοκιμάσει να παίξετε online με Αυστραλία; 

Προσπαθώ να παίξω με τον αδερφό μου (εγώ Ελλάδα αυτός Μελβούρνη)  αλλά σέρνεται πολύ. 

Δοκιμάσαμε φιφα και μας έβγαζε στο latency 1/5 και τελικά δεν ξεκίναγε ποτέ.. 

 

Εκεί έχει τρομερές ταχύτητες, εγώ είμαι με νορμάλ για Ελλάδα (7mbps download και 0.8mbps upload) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα στην παρέα. Θέλω να ρωτήσω τους γνώστες το εξής... Έχω στο PS4 user master account στο PSN με PS plus. Εχω και δεύτερο user (του πιτσιρικά) ως sub account στο δικό μου. Μπορεί αυτός χωρίς PS plus να παίξει online με φίλους του ή πρέπει να του πάρω και αυτού PS plus συνδρομή???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Θέλω να ρωτήσω τους γνώστες το εξής... Έχω στο PS4 user master account στο PSN με PS plus. Εχω και δεύτερο user (του πιτσιρικά) ως sub account στο δικό μου. Μπορεί αυτός χωρίς PS plus να παίξει online με φίλους του ή πρέπει να του πάρω και αυτού PS plus συνδρομή???

Αφού το primary account έχει PS plus, όλα τα secondary θα παίζουν κανονικά και αυτά σαν να έχουν ps plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ φίλε avatar για την απάντηση. Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη αλλά ανησύχησα γιατί στο avatar του sub account δεν έχει βγάλει το σταυρό του plus...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάρτα 3μηνη για psplus που ήρθε μαζί με την κονσολα. Εγώ έφτιαξα τωρα πρώτη φορά psn account και μου λέει αν θέλω trial ps plus 15 μέρες. Μπορώ να πάρω τις 15 μέρες και μετά να βάλω την τρίμηνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ φίλε avatar για την απάντηση. Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη αλλά ανησύχησα γιατί στο avatar του sub account δεν έχει βγάλει το σταυρό του plus...

Τον σταυρό τον εμφανίζει μόνο σε όποιους λογαριασμούς έχουν αγοράσει συνδρομή Plus.Επίσης μόνο αυτοί μπορούν να έχουν έκπτωση σε κάποια ψηφιακά παιχνίδια του PS Store.

 

Οπότε αν βάλεις Plus στον κύριο λογαριασμό τον οποίο έχεις κανείς activate as primary στην κονσόλα και που έχεις αγοράσει Plus οι υπόλοιποι λογαριασμοί στην κονσόλα μπορούν να μπαίνουν online γιατί θα «δανείζονται» Plus απο τον κύριο λογαριασμό.

 

ΥΓ:Μόνο αν κάνεις game share υπάρχουν περιορισμοί στους υπόλοιπους λογαριασμούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Full Lineup PS Plus: Free Games for May 2017

    Tales from the Borderlands, PS4
    Abzu, PS4
    Blood Knights, PS3
    Port Royale 3: Pirates and Merchants, PS3
    Laser Disco Defenders, PS Vita (Cross Buy with PS4)
    Type:Rider, PS Vita (Cross Buy on PS4)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Full Lineup PS Plus: Free Games for May 2017

 

    Tales from the Borderlands, PS4

    Abzu, PS4

    Blood Knights, PS3

    Port Royale 3: Pirates and Merchants, PS3

    Laser Disco Defenders, PS Vita (Cross Buy with PS4)

    Type:Rider, PS Vita (Cross Buy on PS4)

 

Αμερική είναι αυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...