Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο το ps3 αγοραζεις για ολες τις κονσολες.

 

 

Εάν μπορείς να αγοράσεις το Battlfield 1 από το PlayStation stοre μέσα από το PlayStation 3 θα ήθελα να κάνεις ένα print Screen η να δείξεις έστω πως γίνεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν μπορείς να αγοράσεις το Battlfield 1 από το PlayStation stοre μέσα από το PlayStation 3 θα ήθελα να κάνεις ένα print Screen η να δείξεις έστω πως γίνεται.

 

Μιλαω για τα παιχνιδια του μηνα,οπως και εσυ στο ποστ σου. Αυτο αν θες,στο ανεβαζω...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαω για τα παιχνιδια του μηνα,οπως και εσυ στο ποστ σου. Αυτο αν θες,στο ανεβαζω...

 

Γενικά μιλούσα και  δεν έχω αναφέρει κάτι για τα παιχνίδια του μήνα, απλά μια διευκρίνηση έκανα για να καταλάβει το παιδί που είχε την απορία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS3 , δωρεάν παιχνίδια με συνδρομή

 

Λοιπόν λέω να πάρω PS3 και να αγοράσω συνδρομή psplus ( αν το γράφω καλά), ρωτάω λοιπόν δίνουν δωρεάν παιχνίδια κάθε μήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/474179-playstation-plus-official-topic-ps-plus/

Εδω εισαι... Διαβασε... Δινουν καθε μηνα 2-3 παιχνιδια,αλλα σπανια δινει καλα

Δίνει δηλαδή ακόμα για ps 3; αυτό με ενδιαφέρει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αποριες

 

αφησα το πσ4 χωριοοπου δεν υπαρχει νετ  /θα το ξαναπαρω την παρασκευη που μας ερχεται σε μια βδομαδα πεφτει 2 του μηνος

 

1)κανω λογκιν ειτε απο πσ ειτε απο ταμπλετ και ενω εχω  9 ευρω δεν μπορω να κανω ανανεωση την πσπλασ για ενα μηνα κοστος 6,99,δεν μου βγαζει το σημαδι απο καλαθι μονο σασκραιμπ,δγλ μονο απο το πσ4 μπορω???

 

2)η επομενη ανανεωση με παιχνιδια συνηθως πεφτει τριτη αραγε θαν ναι τωρα στις 30 και θα φαω ακυρο η την αλλη τριτη στις 6?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνει δηλαδή ακόμα για ps 3; αυτό με ενδιαφέρει..

Ναι δίνει. Θα παιρνεις όλα τα παιχνίδια κάθε μήνα, για το PS3, PS4 vita... Βέβαια αφού έχεις PS3 θα μπορείς να παίζεις μόνο του PS3 αλλά τα υπόλοιπα θα υπάρχουν στον λογαριασμό σου αν ποτέ αγοράσεις PS4 π.χ θα μπορείς να τα παίζεις εφόσον έχεις ενεργό PS plus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παω να κανω μια αγορα μεσα απο το store αλλα δεν την κανει. εχω ξανακανει παλιοτερα. και λεφτα εχω στο paypal..

δεν μπορω να καταλαβω γιατι.

 

μου βγαζει wc-4038-7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παω να κανω μια αγορα μεσα απο το store αλλα δεν την κανει. εχω ξανακανει παλιοτερα. και λεφτα εχω στο paypal..

δεν μπορω να καταλαβω γιατι.

 

μου βγαζει wc-4038-7

 

achisael, δεν ξέρω τι δημιουργεί το δικό σου πρόβλημα, αλλά και εγώ έχω παρόμοιο. Για άλλη μία φορά, δε με αφήνει να κάνω καμία αγορά. (Έχει συζητηθεί και παλαιότερα αρκετές φορές σε αυτό το topic) Τι έβαλα/έβγαλα 100 φορές την κάρτα, τι δοκίμασα με PayPal, τίποτα.

2017 έχουμε. Αυτό το πρόβλημα (τουλάχιστον αυτό που έχω εγώ), παίζει τουλάχιστον από το 2008. Πόση ταλαιπωρία χωρίς κανένα λόγο.

 

Σε εμένα δε βγάζει κάποιο error code, αλλά απλά λέει:

 

Currently unable to add funds to your account. Please try again later.[/size]

Edit: Μετά απο πολλές προσπάθειες, δοκίμασα τελικά και μέσα από το PS4. Με PayPal πέταξε το εξής error code: wc-40382-7, δοκιμάζοντας όμως με κάρτα η αγορά πέρασε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παω να κανω μια αγορα μεσα απο το store αλλα δεν την κανει. εχω ξανακανει παλιοτερα. και λεφτα εχω στο paypal..

δεν μπορω να καταλαβω γιατι.

 

μου βγαζει wc-4038-7

Βάλε μια Psn για να ξεμπερδέψεις..... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...