Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε πηγα ακομη

θα πάω το βράδυ και θα σας πω

κάντε κράτηση στο μαγαζι για σιγουρια

http://community.us.playstation.com/t5/Games-Services/Do-playstation-plus-cards-expire/td-p/42323447

 

εδω λενε διάφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν μπορεις επιβεβαιωσε σε παρακαλω αν σου εδωσε κωδικο για το Battlefront μιας και δεν βλεπω να αναφερει καποιος κατι.

 

Επισης ειπες για εκπτωτικο κωδικο στις 2 συνδρομες.Δεν βρηκα καπου κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μόλις τις παρελλαβα και τις 2

 

Και μάλιστα ήμουν καθοδόν και μου ήρθε και ο εκπτωτικος κωδικός -10€ από alpha bank

 

Μου βγήκαν και οι 2 μαζί 60€

 

Πάντα τέτοια :)

 

Το απόγευμα θα τις περάσω στο psn account μου και θα σας δώσω παραπάνω info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει και στο ps store,βεβαια συμφερει πιο πολυ απο καταστημα γιατι αν πληρωσεις με την χρεωστικη εχεις επιπλεον καποιους ποντους αναλογα την τραπεζα και την εταιρεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks Fulgore... Απο psn θα παω γιατι απο καταστημα θα εχω +5€ μεταφορικα και ουτε υπαρχουν ποντοι στην εθνικη

Γιατι +5ευρω μεταφορικα δεν εχεις καποια αλυσιδα διπλα σου οπως Media markt,Κωτσοβολο,public?

Ολες αυτες οι αλυσιδες αν θυμαμαι καλα ειναι στο προγραμμα ποντων της Εθνικης.

 

Τωρα αν σε βολευει ψηφιακα εννοειται αγοραζεις απο εκει,αλλα επειδη και εγω με καρτα της Εθνικης πληρωνω γιαυτο το λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks... 1ον: ο κοντινοτερος κωτσος ειναι 30χλμ απο το χωριο μου και 2ον: αν και παντου χρησιμοποιω καρτα της εθνικης,ποτε δεν ειχα ενημερωση για ποντους. Ισως δεν εχω ενεργοποιησει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αγόρασα κι εγώ το δωδεκάμηνο από τον Κώτσο..απλά έχω μια απορία...εμένα τελειώνει τον Αύγουστο αυτό που έχω..μπορώ να περάσω και το καινούριο και να έχω συν δυο μήνες η χάνεται το παλιό;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αγόρασα κι εγώ το δωδεκάμηνο από τον Κώτσο..απλά έχω μια απορία...εμένα τελειώνει τον Αύγουστο αυτό που έχω..μπορώ να περάσω και το καινούριο και να έχω συν δυο μήνες η χάνεται το παλιό;;

 

Η προηγούμενη διάρκεια συνδρομής προστίθεται στην υπάρχουσα,δέν χάνεται.Αν την βάλεις τώρα θα έχεις κάπου 14 μήνες.Οπότε την βάζεις όποτε θές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά επειδή μπορεί κάποιος να είναι διακοπές, πολλές φορές το καλοκαίρι το αφήνουμε να λήξει και ανανεώνουμε στο τέλος κάποιου μηνα καποια δευτέρα για να πάρουμε τα παιχνίδια 2 μηνών μέσα σε δύο ημέρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...