Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απλά επειδή μπορεί κάποιος να είναι διακοπές, πολλές φορές το καλοκαίρι το αφήνουμε να λήξει και ανανεώνουμε στο τέλος κάποιου μηνα καποια δευτέρα για να πάρουμε τα παιχνίδια 2 μηνών μέσα σε δύο ημέρες

 

Πονηρεεεε ;)

 

Χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ερωτηση και συγνωμη αν εχει απαντηθει απλα την κανω βιαστικα.. παρελαβα την psn καρτα.. αν δεν την βαλω τωρα και την βαλω σε κανα 2 μηνες υπαρχει θεμα? Εφοσον δεν εχω χρονο για gaming τωρα παιζει να κανω κατι τετοιο για να μην πανε ασκοπα 1-2 μηνες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση και συγνωμη αν εχει απαντηθει απλα την κανω βιαστικα.. παρελαβα την psn καρτα.. αν δεν την βαλω τωρα και την βαλω σε κανα 2 μηνες υπαρχει θεμα? Εφοσον δεν εχω χρονο για gaming τωρα παιζει να κανω κατι τετοιο για να μην πανε ασκοπα 1-2 μηνες?

Απο την στιγμή που την έχεις αγοράσει, όπως το γράφει πάνω στην πίσω μεριά της κάρτας πως η κάρτα ισχύει για 12 μήνες από την στιγμή της αγοράς,αλλά πιστεύω πως δεν έχει ημερομηνία λήξης..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις οτι εχεις 12 μηνες να την ενεργοποιησεις σωστα? Οχι οτι απο την ημερα αγορας αρχιζει το 12μηνο της συνδρομης.. (γτ νιωθω οτι μολις εκανα μια πολυ ηλιθια ερωτηση?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τα παιχνίδια του Ιουλίου για Ιαπωνία έχουν ανακοινωθεί. για να δούμε τι θα δώσουν και σε μας

http://www.gamepur.com/news/27050-july-2017-ps-plus-free-games.html

 

δε θα με χάλαγε ένα killzone που δεν έχω παίξει ούτε έχω πάρει σε κάποια έκπτωση, το gravity rush το είχα βρει φθηνά και το έχω τσιμπήσει αλλά δεν έχω παίξει ακόμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παιχνίδια του Ιουλίου για Ιαπωνία έχουν ανακοινωθεί. για να δούμε τι θα δώσουν και σε μας

http://www.gamepur.com/news/27050-july-2017-ps-plus-free-games.html

 

δε θα με χάλαγε ένα Καλα εσυ ολα τσαμπέ δε θα σε χάλαγε που δεν έχω παίξει ούτε έχω πάρει σε κάποια έκπτωση, το gravity rush το είχα βρει φθηνά και το έχω τσιμπήσει αλλά δεν έχω παίξει ακόμα 

Καλα εσυ ολα τσαμπέ δε θα σε χάλαγε :P Το killzone το εχουν αγορασμενο οι περισοτεροι αλλα και το gravity rush και το child ειναι πολυ καλα . Ειδικα στο gravity εχω κολλησει  στο 2 . Πολύ καλο line up παντως - να δουμε μπας και απαντησει και η M$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλύτερο ποσό που έχω δώσει μέχρι στιγμής για παιχνίδι στο PS4 είναι το 24αρι-25αρι του uncharted 4, μετά μου είχαν κάτσει και κάτι κωλοφαρδιες όπως ffxv στα 14€ και Tekken 7 τζάμπα αλλά αυτά δε γίνονται συνεχώς.

 

θα τα ακουμπήσω πιο χοντρά στο μέλλον αναγκαστικά ειδικά για τίτλους που δε θα κρατιεμαι να περιμένω (red dead 2 και 60 και 70 το παίρνω day one όσο κάνει), αλλά για κάτι παλιούς δε θα με χαλαγε καθόλου να τους παίζω από τη συνδρομή του plus

 

Τι gravity 2 το είχα δοκιμάσει στο demo του και μου άρεσε αρκετά θα παιχτεί και αυτό βεβαίως στο μέλλον

 

Το killzone είχα σκεφτεί να το πάρω σε προηγούμενη εκτύπωση αλλά δεν ήμουν βέβαιος αν αξίζει αν το τσιμπήσω από plus βεβαίως και θα το δοκιμάσω.

Επίσης πρέπει να ξεκινήσω και το life is strange που πήραμε για τον Ιούνιο πάντα μου φαινόταν ενδιαφέρουσα περίπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...