Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημείωση: το ετήσιο δεν συμφέρει πάντα. Υπήρχε περίοδος που υπήρχε προσφορά σε retail καταστήματα (όχι στο PSN) και είχε το τρίμηνο 10 ευρώ και το ετήσιο 50. Είχα σπαμμάρει 2-3 τρίμηνα τότε :P Γενικά για PSN cards και PSN plus να ψάχνετε προσφορές retail codes. Είχα πετύχει και PSN credit 50e μόνο 45e, σε γνωστή αλυσίδα στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σημείωση: το ετήσιο δεν συμφέρει πάντα. Υπήρχε περίοδος που υπήρχε προσφορά σε retail καταστήματα (όχι στο PSN) και είχε το τρίμηνο 10 ευρώ και το ετήσιο 50. Είχα σπαμμάρει 2-3 τρίμηνα τότε :P

To ετησιο ομως ειχε τοτε 37,5 ευρω :) Ακομη πιο συμφερον απο το 10αρακι του τριμηνου καθοτι 4x10=40

37,5 το πηρα εγω απο τα Public που το ειχαν τοσο για κανα διμηνο κοντα.

Το οποιο αν το αγοραζες τοσο και το ενεργοποιουσες τον Μαρτιο σου εδινε και αλλους 3 μηνες δωρο. Δηλαδη 15 μηνες 37,5 ευρω

Το PSN crfedit 50 πριν 2-3 μερες ειχε 44,5 σε Κωτσο και Πλαισιο. Δε ξερω αν ισχυει ακομη βαριεμαι να δω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός απο τα δωρεάν παιχνίδια τι άλλο κερδίζεις ;

κερδιζεις και καποιες εκπτωσεις σε παιχνιδια καθως επισης και 2GB UPLOAD ONLINE STORAGE μπορεις δλδ να αποθηκευσεις καποιο save ενος παιχνιδιου online και να το εχεις για παντα οτι και αν συμβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εκτός απο τα δωρεάν παιχνίδια τι άλλο κερδίζεις ;

κερδιζεις και καποιες εκπτωσεις σε παιχνιδια καθως επισης και 2GB UPLOAD ONLINE STORAGE μπορεις δλδ να αποθηκευσεις καποιο save ενος παιχνιδιου online και να το εχεις για παντα οτι και αν συμβει
Ευχαριστώ φίλε μου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moυ ηρθε με email κωδικός για δωρεάν psn+ για ένα μηνά,πάνω στην ωρα που έλεγα αυτο τον μηνα να βάλω! :-D

 

 

να ρωτησω και εγω..αν παρω μεχρι το τελους του μηνα μια καρτα τριμηνη ποσα παιχνιδια δωρο θα μου δωσουν ;

 

 

Αν υπολογίζω σωστά για ps3 θα πάρεις 8 που εχει τωρα συν 3 νέα κάθε μηνά δηλαδή σύνολο 17 παιχνίδια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moυ ηρθε με email κωδικός για δωρεάν psn+ για ένα μηνά,πάνω στην ωρα που έλεγα αυτο τον μηνα να βάλω! :-D

 

 να ρωτησω και εγω..αν παρω μεχρι το τελους του μηνα μια καρτα τριμηνη ποσα παιχνιδια δωρο θα μου δωσουν ;

 

 

Αν υπολογίζω σωστά για ps3 θα πάρεις 8 που εχει τωρα συν 3 νέα κάθε μηνά δηλαδή σύνολο 17 παιχνίδια. 

Ευχαριστώ. Μπορώ να μάθω για ποια παιχνίδια μιλάμε ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ. Μπορώ να μάθω για ποια παιχνίδια μιλάμε ;

 

Eδω http://gr.playstation.com/playstationplus/?tab=gamecollection ειναι τα 8 ps3 + 4 ps vita παιχνίδια που υπάρχουν τώρα,προς το τέλος του μήνα ανακοινώνοντε ποια παιχνίδια θα φύγουν και ποια νέα θα μπουν τον επόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ευχαριστώ. Μπορώ να μάθω για ποια παιχνίδια μιλάμε ;

 

Eδω http://gr.playstation.com/playstationplus/?tab=gamecollection ειναι τα 8 ps3 + 4 ps vita παιχνίδια που υπάρχουν τώρα,προς το τέλος του μήνα ανακοινώνοντε ποια παιχνίδια θα φύγουν και ποια νέα θα μπουν τον επόμενο.

Ωραίος !! Κατι τελευταίο. ..η ταχύτητα κατεβάσματος ειναι καλη η θα χρειαστεί να εχω την κονσόλα 1 ημέρα και νύχτα ανοιχτή ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Οι πιθανότητες τείνουν προς το δεύτερο. Μερικά παιχνίδια είναι και τεράστια (βλέπε Uncharted).</p>

 

Αμφιβάλω αν συμφέρει έτσι....θα δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...