Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, cmkostas είπε

Καλησπέρα παιδιά. Έχει καταφέρει κανένας από το eneba να αγοράσει της ps plus ενός έτους; Φτάνω μέχρι την επαλήθευση με sms στο τηλ αλλά το sms δεν έρχεται ποτέ.

Κάποιο άλλο μέλος είχε αγοράσει κανονικά από εκεί και δεν ανέφερε κάποιο πρόβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 24/3/2020 στις 12:29 ΠΜ, Bourdoulas είπε

Κάποιο άλλο μέλος είχε αγοράσει κανονικά από εκεί και δεν ανέφερε κάποιο πρόβλημα. 

Μόλις πήρα την ετήσια συνδρομή κ όλα δούλεψαν ομαλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κανεις account για ενα μηνα, μπορεις να κατεβασεις αυτα που ισχουν τωρα και τα επομενα που θα βγουν. ΠΧ αν κανω σημερα θα μπορω να κατεβασω Shadow of the Colossus /Sonic Forces που εχει τωρα και Uncharted 4/Dirt 2 που θα βγαλουν μεχρι να ληξει αυτος ο πρωτος μηνας? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, therock είπε

Αν κανεις account για ενα μηνα, μπορεις να κατεβασεις αυτα που ισχουν τωρα και τα επομενα που θα βγουν. ΠΧ αν κανω σημερα θα μπορω να κατεβασω Shadow of the Colossus /Sonic Forces που εχει τωρα και Uncharted 4/Dirt 2 που θα βγαλουν μεχρι να ληξει αυτος ο πρωτος μηνας? 

Ναι και όταν περάσει ο μήνας αν δεν ανανεώσεις θα χάσεις την πρόσβαση σε όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι παιρνεις απο Plus θελει ενεργη συνδρομη σε Plus δηλαδη για να τρεξει Σε αντιθεση μετο να αγορασεις κατι απο το store που παιζει με απλο account? Δεν εχω αγορασει Plus απλα ψαχνομαι λιγο να μαθω τι παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, therock είπε

Οτι παιρνεις απο Plus θελει ενεργη συνδρομη σε Plus δηλαδη για να τρεξει Σε αντιθεση μετο να αγορασεις κατι απο το store που παιζει με απλο account? Δεν εχω αγορασει Plus απλα ψαχνομαι λιγο να μαθω τι παιζει

Ναι ακριβώς. Όσο είσαι ενεργός συνδρομητής παίρνεις τα "δωρεάν" παιχνίδια που βγαίνουν κάθε μήνα και μπορείς να τα παίζεις για όσο είσαι συνδρομητής. Αν κόψεις τη συνδρομή και την ενεργοποιήσεις ας πούμε ένα χρόνο μετά, αυτά τα παιχνίδια που είχες πάρει θα μπορείς να τα ξαναπαίξεις, αλλά όχι φυσικά όσα θα έχουν δωθεί δωρεάν στο διάστημα που είχες κόψει τη συνδρομή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/3/2020 στις 9:01 ΜΜ, cmkostas είπε

Καλησπέρα παιδιά. Έχει καταφέρει κανένας από το eneba να αγοράσει της ps plus ενός έτους; Φτάνω μέχρι την επαλήθευση με sms στο τηλ αλλά το sms δεν έρχεται ποτέ.

φιλε και εγω εκει συναντησα προβλημα μου ελεγε το εξης Our security system was unable to validate your phone number. For more information, please create a ticket.  ανοιξα ticket

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/3/2020 στις 3:49 ΜΜ, sndev είπε

για αγορα συνδρομης η gift card το eneba.com το εχει δοκιμάσει κανείς?

περιμένω απο το Maxplay πόσο καιρο αλλα δεν έχει διαθεσημοτητα κ έπεσα πάνω σε αυτό σήμερα 41,5 ευρω η 50αρα κ αν βαλεις κ ενα κουπονι παει στα 40, κάτι σχεδον 20% έκπτωση :S

to site δείχνει να υποστηρίζει και Paypal

image.png.6bdd46472461f51052acb62d32e510a3.png

Το κουπόνι από που το παίρνεις??? 

Στις 29/3/2020 στις 12:37 ΠΜ, lak10 είπε

φιλε και εγω εκει συναντησα προβλημα μου ελεγε το εξης Our security system was unable to validate your phone number. For more information, please create a ticket.  ανοιξα ticket

Τι έγινε τελικά??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, V3NDETTA είπε
Στις 29/3/2020 στις 12:37 ΠΜ, lak10 είπε

φιλε και εγω εκει συναντησα προβλημα μου ελεγε το εξης Our security system was unable to validate your phone number. For more information, please create a ticket.  ανοιξα ticket

Τι έγινε τελικά??? 

το support τους ειναι αθλιο ακομα περιμενω απλα για να παρω την καρτα εβαλα το κινητο του αδερφου και δουλεψε και διαφερει μονο το τελευταιο ψηφιο με το δικο μου αντε βγαλε ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, lak10 είπε

το support τους ειναι αθλιο ακομα περιμενω απλα για να παρω την καρτα εβαλα το κινητο του αδερφου και δουλεψε και διαφερει μονο το τελευταιο ψηφιο με το δικο μου αντε βγαλε ακρη

τι πάροχο έχεις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lak10 είπε

vodafone και εγω και ο αδερφος μου

Δηλαδή βρήκες άκρη με το τηλέφωνο του αδελφού σου και δεν κατάφερες να βρεις την άκρη με το δικο σου??? μήπως έχεις αρνητικό υπόλοιπο η έχεις να ανανέωσης πάνω από 3 μήνες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...