Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεχρι ποια ημερα θα μπορω να κατεβασω του Σεπτεμβριου ξερει καποιος?

 

Δεν χρειάζεται να τα κατεβάσεις. Μπές τώρα με τον browser στο psstore, βάλτα στο καλάθι, αγόρασε τα με 0 price και θα τα έχεις κανονικά. Δε χρειάζονται κατέβασμα ή την κονσόλα για να τα έχεις στην library.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν χρειάζεται να τα κατεβάσεις. Μπές τώρα με τον browser στο psstore, βάλτα στο καλάθι, αγόρασε τα με 0 price και θα τα έχεις κανονικά. Δε χρειάζονται κατέβασμα ή την κονσόλα για να τα έχεις στην library.

Εχει ληξει η plus συνδρομη μου :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκαν τα παιχνίδια plus του Οκτωβρίου.

 

http://www.gamespot.com/articles/playstation-plus-free-games-of-october-2015-for-ps/1100-6431030/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παω χθες στο public στα Χανιά , και δεν ειχαν 3μηνη συνδρομη...

Κανω παραγγελια χθες βραδυ 23:40 και σημερα το πρωι την ειχαν... Τι στο καλο ??!!

 

Edit : Παραθετω μερικα λογια ....

 

Επιπλέον, η Driveclub PS Plus Edition θα αφαιρεθεί στις 6 Οκτωβρίου από τον κατάλογο των Monthly Games, οπότε όσοι το θέλετε φροντίστε να το κατεβάσετε.

Επεξ/σία από georgekok97
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια μέρα κάνουν overlap τα παιχνίδια; Η τέλος πάντων ποιο διήμερο. Να φεύγουν του Σεπτεμβρίου να μπαίνουν του Οκτωβρίου δλδ.

Την πρώτη τρίτη με τετάρτη καθε μηνά . Στο US ποιο νωρίς .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οι σφραγισμένες κάρτες psn έχουν ημ/λήξης ή δεν παίζει θέμα; Πήρα μία χθές απο ένα παιδί αλλα δεν έχω σκοπό να τη βάλω ακόμα (λέω να τη βάλω προς το τέλος του μήνα μιας και έπαιξα τα free του οκτωβρίου) οπότε δε θέλω να υπάρχει κανένα θέμα κτλ.

 

Απο ότι κατάλαβα είναι αγορασμένη πρίν κάνα χρόνο+ Υπάρχει τρόπος να το τσεκάρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σφραγισμένες κάρτες psn έχουν ημ/λήξης ή δεν παίζει θέμα; Πήρα μία χθές απο ένα παιδί αλλα δεν έχω σκοπό να τη βάλω ακόμα (λέω να τη βάλω προς το τέλος του μήνα μιας και έπαιξα τα free του οκτωβρίου) οπότε δε θέλω να υπάρχει κανένα θέμα κτλ.

 

Απο ότι κατάλαβα είναι αγορασμένη πρίν κάνα χρόνο+ Υπάρχει τρόπος να το τσεκάρω;

 

Ανέβασε μια φωτό όπως είναι σφραγισμένη.

 

Οι παλιές με το διαφανές κουτί λήγουν τέλη του 2015. Οι μπλε λογικά αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέβασε μια φωτό όπως είναι σφραγισμένη.

 

Οι παλιές με το διαφανές κουτί λήγουν τέλη του 2015. Οι μπλε λογικά αργότερα.

 

qBoWfLB.jpg

 

 

Μέσα είναι με scratch code; Παίζει να λέει τελική ημ/νια λήξης πάνω στην κάρτα; Έχω και ένα 14ημερο trial και έλεγα να τη βάλω μέσα Νοέμβρη αλλα τώρα προβληματίζομαι. Παίζει να στακάρει αν ενεργοποιήσω το trial και την βάλω απο πάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

qBoWfLB.jpg

 

 

Μέσα είναι με scratch code; Παίζει να λέει τελική ημ/νια λήξης πάνω στην κάρτα; Έχω και ένα 14ημερο trial και έλεγα να τη βάλω μέσα Νοέμβρη αλλα τώρα προβληματίζομαι. Παίζει να στακάρει αν ενεργοποιήσω το trial και την βάλω απο πάνω;

Δεν παιζει με καμια!!! να βαλεις στον ιδιο λογαριασμο σου την  trial και απο επανω καπακι την συνδρομη των 90 ημερων(ειναι για ξεχωριστο λογαριασμο)Καλυτερα να περασεις αυτην που πηρες απο το παιδι,διοτι αν σου ληξει την εκατσες την βαρκα και θα ειναι κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιζει με καμια!!! να βαλεις στον ιδιο λογαριασμο σου την  trial και απο επανω καπακι την συνδρομη των 90 ημερων(ειναι για ξεχωριστο λογαριασμο)Καλυτερα να περασεις αυτην που πηρες απο το παιδι,διοτι αν σου ληξει την εκατσες την βαρκα και θα ειναι κριμα.

 

Έβαλα το trial τώρα. Άνοιξα τη συσκευασία. Μέσα γράφει ημ/νια λήξης. 31/12/2015. Όλα καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα το trial τώρα. Άνοιξα τη συσκευασία. Μέσα γράφει ημ/νια λήξης. 31/12/2015. Όλα καλά.

 

Τέτοια 12μηνη είχα πάρει πέρυσι με την ίδια ακριβώς ημερομηνία λήξης (λολ, ούτε γάλα να ήταν), γι' αυτό σε ρώτησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα! 2 γρήγορες ερωτήσεις: Έχει δώσει στο παρελθόν στο ps+ infamous first light και killzone shadow fall? Τα έχω στην βιβλιοθήκη μου και μπορώ να τα κατεβάσω. Αν και στο Killzone έχει download και από κάτω επιλογή για αγορά. Και δεύτερη ερώτηση: γνωρίζουμε τα παιχνιδάκια του Νοεμβρίου? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...