Προς το περιεχόμενο

Intenso Tablet?


stratigos24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα παιδια. εμενα τρεμοπαιζε οπως λετε και εσεις η οθονη σε ασπρο φοντο και το πηγα αμμεσως πισω,μου το αντικατεστησαν και το καινουριο δουλευε μια χαρα χωρις τρεμοπεγμα.παρατηρηστε και πανω δεξια στην οθονη..εμενα δεν αναβε καλα εκεινη η περιοχη και γιαυτο εκανε το τρεμοπεγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παρελαβα και εγω το tablet,απλα φοβερο για τα λεφτα του μολις δοκιμασα και ενα 3g stick της cosmote και δουλευει κανονικοτατα......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζω τίποτα βαριά παιχνίδια, οπότε δεν το έχω δοκιμάσει σε τέτοια.

Video και ταινίες μέσω wifi τα παίζει όλα χωρίς κολλήματα.

Η οθόνη δεν μου έχει κάνει κάτι ύποπτο, ευτυχώς :-)

 

Επίσης δεν μου έχει τύχει μη συμβατή εφαρμογή - πολύ συνηθισμένο.

Ακόμη και το nexus 7 έχω δει να μην δέχεται μερικές εφαρμογές από το play store.

 

Δεν έχω προλάβει να ψάξω, αλλά αν κάποιος βρει κανένα λινκ σχετικό με το ταμπλετάκι, ας το αναφέρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια.το πουλαω για να παρω 10''.το δινω 150 με πληκτρολογιο http://www.insomnia.gr/classifieds/laptops/variouslaptops/133572-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%84%CE%B1%CE%B9-tablet-8-intenso-814keyborad/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γεια χαρά! Σκέφτομαι πολύ να το αγοράσω, οπότε πήγα στο public Συντάγματος και είχαν δύο εκθεσιακά κομμάτια (ισόγειο και 1ος όροφος) όπου και στα δύο τρεμόπαιζε η οθόνη, ειδικά αν το κοίταζες υπό γωνία! Ο υπάλληλος ισχυρίστηκε ότι είναι από την πολύ χρήση, μα κι εγώ για να το χρησιμοποιήσω το θέλω! :-D 

Τί παίζει με αυτό? Επειδή το θέλω και για διάβασμα/σερφάρισμα περισσότερο θα έχει θέμα, ή αν μου "κάτσει" κακή οθόνη, το αντικαθιστώ και είμαι οκ?

Επίσης το 2 χρόνια εγγύηση ισχύει από όποιο κατάστημα (νόμιμο εννοείται) κι αν το πάρεις?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Καλημέρα υπάρχει κάποιος τρόπος να κάνω το συγκεκριμένο tablet root , ώστε να το συνδέσω με 3g modem ?</p>

 

Δεν χρειαζετε να ειναι root στο δικο μου το αναγνωρισε αμεσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειαζετε να ειναι root στο δικο μου το αναγνωρισε αμεσως

Μπορείς να μας πεις τι καλώδιο-αντάπτορα χρησιμοποίησες;

Πήρα ένα απλό ανταπτοράκι των 3 € και δεν κάνει τίποιτα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να μας πεις τι καλώδιο-αντάπτορα χρησιμοποίησες;

Πήρα ένα απλό ανταπτοράκι των 3 € και δεν κάνει τίποιτα ...

Εχω αγορασει αυτο TRAGANT Adapter Usb Micro B Male /usb A Female Otg 65325 , τους εξωτερικους σκληρους και τα flash usb τα βλεπω κανονικα , τωρα οσο για το 3g το συνδεω, αναβοσβηνει το μπλε λαμπακι αλλα στις ρυθμισεις δεν μου εμφανιζεται το mobile networks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...